Úvod > Obývačka arrow Vitríny a knižnice
 
RP_PUZZLE_1.jpg RP_PUZZLE_2.jpg RP_PUZZLE_3.jpg
 
 

Vitríny a knižnice do každej izby

Aj vy si najlepšie oddýchnete pri čítaní knihy a s vyloženými nohami?  Kopia sa vám knihy ale ku každej máte vzťah a nechcete sa ich vzdať? Kam s toľkými knihami?

Ak ste navyše športovec alebo súťaživý typ, určite máte nejeden víťazný pohár, na ktorý ste pyšný. Bola by škoda neukázať ich.

Vitríny alebo knižnice poslúžia na ich odkladanie, ale aj na ich prezentáciu. Vitríny a knižnice možno použiť ako nábytok do obývačky, tak aj v spálni, študentskej izbe, ale aj v kuchyni, či v pracovni.

Uzavreté skrinky chránia svoj obsah pred prachom, no aj pred zrakom. V zasklenej vitríne budete mať vaše poklady ochránené a pritom ich budete mať stále na očiach. Je teda na vás, či zvolíte presklenú vitrínu alebo kombinovanú s knihovničkou. Ponúkame vám vitríny a knižnice najmä z našej vlastnej výroby. Z našej širokej škály rozmerov si vyberte buď malú knihovničku alebo naopak, veľkú knižnicu.

 

 
 

DOVOZ v BRATISLAVE

Dovoz a vynáška nábytku objednaného
cez e-shop www.drevona.sk je

v Bratislave zadarmo

DORUČENIE v SR

Nábytok objednaný cez e-shop
drevona.sk vám v SR doručíme

iba za €9

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí

 

 
 
Filter:
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 
 

Kňižnica alebo vitrína vás dokonale vystihuje.

Je logické, že obsah knižnice alebo vitríny vás presne vystihuje. Presklená vitrína plná angličákov prezrádza, kto je pánom izby. Naopak, biela knižnica plná bábik je znamením, že ste sa ocitli v komnate princeznej. Prečítané knihy a ich množstvo v knižnici hovoria o vas veľa. Taktiež suveníry, trofeje alebo rodinné fotografie. Takže čo prevažuje vo vašej vitríne?

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skDovoz v Bratislave Zadarmo cez drevona.skVynáška v Bratislave Zadarmo cez drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk