Kategórie
 
 
 
 
Dôležitý oznam
 
 
 
DREVONA funguje!

Vážení zákazníci, využite pohodlný nákup a doručenie nábytku cez eshop alebo telefonicky na predajniach.

Vzhľadom na súčasnú situáciu platba na dobierku kuriérovi nie je možná.

Možná je platba na účet (IBAN: SK9511000000002945048774, VS = číslo vašej objednávky) alebo platba platobnou kartou ihneď po vytvorení objednávky cez eshop.

Predajne DREVONA poskytujú možnosť objednať nábytok telefonicky alebo emailom a takisto možnosť doručenia tovaru na adresu, platba možná aj v hotovosti.

 
 

DREVONA ocenená cenou Business Superbrands 2018

1.3.2018

Drevona Superbrands 2018

Odborná porota Slovak Business Superbrands ocenila značku DREVONA cenou Business Superbrands 2018

 

17.12.2017

Oslovil nás smutný príbeh jednej rodiny v rámci relácie V siedmom nebi a chceli sme pomôcť. Izabelke a Norike zomreli obaja rodičia na rakovinu v priebehu troch týždňov, ich stará mama prežila 3 svoje deti. A dnes bojuje s rakovinou štítnej žľazy už aj Norika, ktorá si osvojila sestričku Izabelku a vysnívala jej novú čarovnú izbu. Neváhali sme ani chvíľu a spolu so zamestnancami Drevony sme sa pustili do práce v jednu decembrovú nedeľu. Vykladali sme náš nábytok, montovali, skrutkovali, pripravovali novú izbu. Myslíme, že sa nám vydarila. S nadšením a láskou sme všetci pomohli. Pozrite si naše zábery, ako to sme usilovne pracovali ...

 

09.12.2017

Tešíme sa, keď môžeme spolupracovať na dobrej veci. Tohtoročný Vianočný bazár chalaňov sme podporili našou sedačkou. Veríme, že urobí radosť novému majiteľovi a svojím výťažkom aj dobročinným projektom.

 

 

Film NINA

21.09.2017

Nie všetky rodiny majú šťastie zariaďovať si spoločne svoj vysnívaný domov. V rámci projektu Nina - filmu sa DREVONA rozhodla poskytnúť pre Poradenské Centrum Nádej nábytok, aby sme aspoň touto troškou podali pomocnú ruku práve tým najzraniteľnejším.
Film NINA rozpráva príbeh 12-ročného dievčaťa, ktorého svet sa otriasa v základoch. Otec a mama sa rozvádzajú, no tvrdia, že napriek ich rozchodu chcú pre ňu len to najlepšie. Ale zahltení nezhodami, akoby mysleli len na seba a Nina sa rozhodne pre radikálny krok. Do kín po celom Slovensku prináša NINU distribútor Film Europe Media Company od 21. septembra 2017.

 

 

Hovorí sa, že sedačka môže vašu obývaciu izbu dizajnovo krásne pozdvihnúť, ale aj úplne znehodnotiť. Sedacie súpravy dnes prichádzajú v rôznych tvaroch, veľkostiach a materiáloch. Niektoré môžete skladať, rozkladať alebo prispôsobiť ich rozloženie ako len chcete. Avšak existujú pravidlá, ktorými by sme sa mali riadiť pri výbere sedacej súpravy. Dnes sa, ale nebudeme baviť o najnovších dizajnových trendoch vo farbách ani tvaroch. Pozrieme sa na zásady pri výbere a samotnej kúpe sedačky tak, aby ste boli s novým kúskom zariadenia spokojní.

 

Sedačka je, dá sa povedať, jeden z najdominantnejších kusov nábytku v obývačke každého bytu či rodinného domu. Okrem funkčnosti, ktorou je jednoznačne možnosť pohodlného sedenia, pomáha miestnosti vdýchnuť tú pravú atmosféru a utvára tak spolu s ostatným nábytkom - od obývacej steny až po jednotlivé bytové doplnky, štýlový interiérový celok. V neposlednom rade je tiež neprehliadnuteľným kusom nábytku pre návštevu, a aj z tohto dôvodu by sme mali nielen výber sedačky najprv dôkladne zvážiť, ale neskôr o ňu aj pravidene dbať, aby sme sa ňou mohli len a len chváliť.

 

Veľká noc je za rohom a tak nám napadlo si vyrobiť zopár krásnych niťových vajíčok ako jednoduchú dekoráciu do domácnosti. Keďže ich samotná výroba nie je vôbec namáhavá, ba je dokonca zábavná, rozhodli sme sa s vami postup výroby podeliť.

 

12.11.2015

Tento mesiac by sme Vám v našich aktualitách radi prezentovali interiér štvorizbového bytu. Do našich vizualizácií zakomponovávame výlučne kvalitný slovenský nábytok od renomovaných výrobcov. V interiéry na tento mesiac boli použité okrem ponúkaných štandardného typizovaného nábytku aj nábytok vyrábaný na mieru.

 

29.9.2015

Inšpirujte sa našimi návrhmi kompletných interiérov. Sériou vizualizácií z dvojizbového bytu začíname uverejňovať inšpiratívne návrhy interiérov zariadené kvalitným slovenským nábytkom.

 

14.10. 2013

Drevona.sk sponzoruje momentálne najúspešnejšiu súťaž na TV JOJ "Cena je správna". Pozrite si niečo zo zákulisia natáčania tejto relácie.

 

14. 2. 2013

MDF je drevovláknitá doska s veľmi kompaktnou štruktúrou a vďaka tomu sa dobre opracováva. Preto je obľúbená u ľudí, ktorí by chceli tvarované dvierka ale majú obmedzené financie. Vyrába sa bez použitia lepidiel. Do MDF dosky sa dajú jednoducho vyfrézovať rôzne profily alebo tepelne pod vákuom nalepiť fóliu a tak vytvoriť akýkoľvek dezén. Alebo sa MDF dosky priamo lakujú lesklým či matným lakom.

 

1.11. 2012

Dovoľte, aby sme Vás informovali o novinkách, ktoré sme pre Vás pripravili na www.drevona.sk. Od 01. novembra 2012 prinášame inovovaný a modernizovaný internetový obchod - nábytok cez internet, ktorého hlavnými prednosťami sú moderný dizajn, jednoduchá orientácia, ako aj komplexné informácie na jednom mieste.

 

 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia