Úvod > Biely nočný stolík
 
spalnova_zostava_REA_slivka.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Biely nočný stolík

Zariaďovanie spálne dá častokrát zabrať a aj keď sa zdá, že v nej prakticky žiadny nábytok nie je, opak je pravdou. Manželská posteľ patrí medzi najdôležitejší kus nábytku v spálni, no to ale neznamená, že kúpou postele máte všetko vyriešené. Viete si predstaviť, že by ste v spálni nemali nočné stolíky? Biely nočný stolík jednoducho patrí k posteli a je nenahraditeľný, hlavne keď si chcete niečo odložiť. Čítate knihu a nechce sa vám vstať z postele a odložiť ju späť do knižnice? Položte ju na nočný stolík, veď zajtra budete v čítaní pokračovať a takto ju budete mať hneď po ruke. Okuliare, mobil, budík, pohár vody, nočná lampa a množstvo ďalších vecí si svoje miesto nájde na bielom nočnom stolíku.  

Biela je nadčasová

O tom, že v dnešných interiéroch prevládajú jemné a neutrálne farby snáď ani nemusíme hovoriť. Asi najobľúbenejšou farbou, ktorá snáď nikdy nevyjde z módy je biela a možno o tom neviete, ale biela farba má viacero odtieňov. Teplá biela, studená biela, čistá biela, stará biela - môžete si vybrať akú len chcete a vždy bude pôsobiť nadčasovo. Do bielej farby sa dnes "obliekajú" aj všetky druhy nábytku a nočné stolíky biele nie sú žiadnou výnimkou. Biely nábytok je vzdušný, štýlový a pôsobí čistým dojmom. Biely nočný stolík dokonale zapadne do akejkoľvek spálne a to bez ohľadu na to akej farby je vaša manželská posteľ. Biela sa proste hodí ku všetkému!  

Zamerajte sa na dizajn!

Vybrať vhodný biely nočný stolík nie je až také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Hlavne keď je dnešná ponuka taká široká a pri toľkých nočných stolíkoch je niekedy doslova nemožné vybrať len jeden. Vzhľad alebo teda dizajn stolíka je to, čo nás zaujme hneď na prvý pohľad a je jedným z najdôležitejších parametrov pri jeho kúpe. Nikto predsa nekúpi biely nočný stolík len preto, že je kvalitný, hoci sa mu na pohľad vôbec nepáči. Všetci totiž chceme mať pekný a štýlový nábytok, na ktorý sa bude radosť pozerať. Biele nočné stolíky by mali byť niečím zaujímavé a jedinečné, buď farbou, dizajnom alebo nejakým originálnym detailom, ktorý vás upúta hneď na prvý pohľad.

Aká je správna veľkosť?

Ľudia dnes používajú ako nočné stolíky skutočne čokoľvek - od prútených škatúľ, starých stoličiek až po cestovné kufre alebo klasické nočné stolíky. Nech už váš stolík vyzerá akokoľvek, nikdy ho nekupujte len tak od oka. Biely nočný stolík by mal mať primeranú veľkosť a skôr ako ho kúpite, mali by ste si zmerať vašu posteľ. Áno, posteľ. Pretože nočný stolík by mal byť buď v úrovni matraca alebo o pár centimetrov vyššie, pretože pokiaľ by bol váš biely nočný stolík oveľa vyšší, môže vám to značne skomplikovať vchádzanie a vychádzanie z postele. Okrem toho je oveľa pohodlnejšie mať stolík zároveň s matracom, keďže je to aj v úrovni vašich rúk.  

Biely nočný stolík ako bytový doplnok

Biely nočný stolík je dokonalým doplnkom, ktorý prinesie do spálne štipku vkusu a štýlu. Nočný stolík by mal samozrejme ladiť s ostatným zariadením a doplnkami v miestnosti, či už farebne, materiálovo alebo štýlovo. Nikde však nie je napísané, že váš nočný stolík musí byť nudný. Dnes už si ľudia nekupujú nábytok ako set, no vyberajú si každý jeden kus osobitne a vzájomne ich kombinujú. Častokrát je v miestnosti jeden kus nábytku, ktorý je štýlom úplne iný, neladí a vyčnieva, no práve vďaka tomu je originálny a jedinečný. Nočné stolíky biele môžu byť práve takýmto originálnym prvkom v spálni, ktorý nikto neprehliadne. V obchodoch ich nájdete v rôznych štýloch ako napríklad provence, retro, shabby chic, minimalistický či škandinávsky štýl a tak si vyberie naozaj každý.

Biele nočné stolíky od Drevony

Vyberte si aj vy svoj biely nočný stolík, pretože žiadna spálňa nie je kompletná, kým v nej nejaký nočný stolík nie je. U nás v DREVONE vám ponúkame kvalitné a štýlové biele nočné stolíky, ktoré dokonale zapadnú do akéhokoľvek interiéru a zútulnia ho. Zakúpiť si ich môžete na našej stránke za skvelé ceny.