Úvod > Detská poschodová posteľ
 
Poschodova_postel_biela_REA_PIKACHU_drevona.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Poschodové postele pre deti sú nielen praktické, ale u detí aj mimoriadne obľúbené

Častým problémom mnohých klasických 1, 2 aj 3 izbových (najmä starších) bytov býva malá rozloha a z toho prameniaci nedostatok priestoru. Musíme sa teda popasovať s tým, že máme menej miesta ako by sme potrebovali nielen v kuchyni či kúpeľni, ale aj v izbách a tak začíname hľadať riešenia ako čo najlepšie využiť priestor, ktorý máme k dispozícii. Niekedy pomôže rekonštrukcia či dispozičné zmeny, ale nie vždy sú vhodné podmienky pre tieto radikálne riešenia a tak maximum, čo môžeme pre zlepšenie a skvalitnenie svojho bývania urobiť, je veľmi premyslene si zvoliť zariadenie a vyberať nábytok, ktorý šetrí priestor, napr. poschodové postele pre deti, rozkladacie pohovky aj stoly.

 

Detská poschodová posteľ je ideálnym riešením pre menšie detské izby

Menšie detské izby môžu predstavovať skutočne vážny problém najmä v prípade, že takúto izbu musíme vhodne prispôsobiť pre dve, tri alebo aj viac detí. Ak máme nedostatok miesta v spálni, väčšinou nám to až natoľko neprekáža, pretože ju využívame len v noci na spanie a tak nám v nej pokojne postačia dve postele, ale detská izba si toho žiada oveľa viac... Postele, písacie stolíky, skrinky aj určitý priestor na hranie. Ideálnym riešením sú v tomto prípade poschodové postele pre deti, ktoré nám výrazne šetria priestor v detskej izbe.

 

Poschodové postele pre deti sú dostupné v pestrej škále rôznych prevedení

Dnes sú už našťastie detské poschodové postele dostupné v rôznych prevedeniach a variantoch, takže nie ste nútený kupovať iba jeden jediný typ, ktorý sa vám nakoniec nemusí vôbec páčiť ani štýlovo hodiť do interiéru detskej izby. Na výber tak máte nielen drevené, laminované či kovové poschodové postele pre deti, ale aj rôzne farby, dezény dreva či dokonca rozoberateľný typ poschodových postelí, z ktorých v prípade potreby môžete mať aj dve samostatné lôžka. Pre deti je veľmi lákavé aj prevedenie poschodovej postele s prístreškom v podobe stanu, prípadne so šmýkačkou či inými doplnkami, vďaka ktorým môžete deťom vytvoriť naozaj rozprávkovú detskú izbu.Detská poschodová posteľ

 

Ako vybrať detskú poschodovú posteľ?

Poschodové postele pre deti by mali byť predovšetkým bezpečné, pevné a dostatočne odolné aj voči šanteniu detí, preto je kvalita materiálu ako aj samotného prevedenia vždy na prvom mieste. Ak chcete aby vaše dieťa spalo naozaj pokojne a v bezpečí, mala by byť predovšetkým horná posteľ vybavená veľmi pevnými a spoľahlivými zábranami (zábradlím), ktoré zabránia pádu dieťaťa. To isté platí aj v prípade schodíkov či rebríka, ktorý musí byť tiež pevný, kvalitný a uspôsobený svojou šírkou pohodlnému lezeniu detí. Dbať by ste mali aj na pohodlie detí počas spánku, teda na vhodné matrace a dodržanie štandardných rozmerov bežného lôžka (odporúčaná dĺžka 190 až 200 cm a šírka postele približne 80 -90 cm).

 

Kvalitné poschodové postele REA PIKACHU a TRIO EXKLUZÍV

Firma DREVONA má pre vás na výber kvalitné poschodové postele pre deti slovenskej výroby v prevedení REA PIKACHU a TRIO EXKLUZÍV. Detská poschodová posteľ REA PIKACHU je vyrobená z veľmi kvalitných hrubých dosiek laminovanej drevotriesky a disponuje úložným priestorom aj smrekovými roštami, ktoré sú v cene postele. Výhodou tejto postele je možnosť výberu z niekoľkých dezénov, napr. buk, dub bardolíno alebo canyon, wenge, orech rockpile či prevedenie v neutrálnej bielej farbe. Detská poschodová posteľ TRIO EXKLUZÍV disponuje veľmi pevným a stabilným skeletom z bukového masívu, bonusom naviac je tretie lôžko, ktoré získate jednoduchým rozložením deleného matraca na vrchnú časť vysunutého kontajnera slúžiaceho ako praktický odkladací priestor.

 

Detské poschodové postele s doplnkami sú u detí mimoriadne obľúbené

Nech už sa pre detské poschodové postele rozhodnete z priestorových alebo aj akýchkoľvek iných dôvodov, môžete si byť absolútne istý, že takmer všetkým deťom takýmto zariadením detskej izby urobíte radosť, pretože deti poschodové postele jednoducho zbožňujú. A ak ich naviac doplníte veselými farebnými doplnkami ako napr. textilnými vankúšikmi, chráničmi, tunelom, stanom či domčekom, ich radosť bude dvojnásobná.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk