Úvod > Detské pohovky
 
a_Divan_s_uloznym_priestorom_zeleny_NIKA.jpg a_Roztahovacia_pohovka_na_spanie_hneda_XARA_drevona.jpg Pohovka_hneda_BASIC_ihned_k_odberu_drevona.jpg Pohovka_rozkladacia_bezova_DAV_drevona_2.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Detské pohovky pre pohodlné sedenie

Detská izba je pre deti ich malým kráľovstvom - je to miesto, kde sú v bezpečí, cítia sa tam pohodlne a môžu si v nej robiť čo sa im zachce. Deti si k sebe radi pozývajú svojich kamarátov či už na hranie, učenie alebo len tak, aby mali nejakú spoločnosť. Vedia tam s nimi stráviť aj niekoľko hodín a aj preto by mala detská izba poskytnúť pre vaše dieťa aj prípadné návštevy všetko potrebné. Vy si svoju návštevu pozývate k sebe do obývačky a usadíte ju na pohodlnú sedačku, no ako je to s deťmi? Na to, aby aj oni mohli svojich kamarátov niekde usadiť, potrebujete im kúpiť detskú pohovku. Detské pohovky sú pohodlné, pekné a nesmierne praktické.  

 

Všestranné pohovky pre deti

Detské pohovky si nebudete vedieť vynachváliť! V detskej izbe majú široké využitie a vyzerajú veľmi štýlovo. Vaše deti si na nich môžu čítať knižky, učiť sa, oddychovať, pozerať TV alebo na nich môžu príležitostne prespávať ich kamaráti. Detská pohovka bude určite najvyťaženejším kusom nábytku v ich izbe a bude mať veľký úspech pri každej návšteve. Navyše si detskú pohovku môžete vybrať z mnohých prevedení, či už dizajnovo, farebne alebo materiálovo. Zvyčajne máte na výber poťahové látky s veselými motívmi, živými farbami ako aj neutrálne odtiene, ktoré ľahko zladíte s ostatným zariadením a doplnkami.     

 

Detské pohovky vs klasické pohovky

Detské pohovky sa v skutočnosti od klasických pohoviek takmer nelíšia. Jediný rozdiel je vo veľkosti, pretože detské pohovky sú o niečo menšie, aby sa zmestili aj do skromnej detskej izby a, samozrejme, sú dekorované látkou s veselšími motívmi, ktoré sú detskému srdcu bližšie než bežné vzory a farby na klasických pohovkách. Detskú pohovku nájdete v každom dobrom obchode s nábytkom a v porovnaní s klasickou pohovkou je o niečo lacnejšia. Dôvodom je hlavne fakt, že do detskej izby sa neoplatí kupovať zbytočne drahý a luxusný nábytok, keďže dieťa ho za pár rokov bude chcieť s najväčšou pravdepodobnosťou vymeniť za iný.

 

Detská pohovka a bezpečnosť

Tak ako pri každom detskom nábytku, ktorý pre svoje deti kupujete, aj pri detských pohovkách by ste mali venovať pozornosť ich bezpečnosti. Detská pohovka by určite nemala mať žiadne ostré hrany, pretože deti sú pomerne pohyblivé, častokrát sa v detskej izbe naháňajú a hocijaká ostrá hrana je pre ne potencionálnym nebezpečenstvom. Kupujte len bezpečné detské pohovky, dobre si ich poprezerajte a kľudne si na nich aj poležte - pohovka by mala mať hrubé čalúnenie, vďaka čomu budú všetky rohy a hrany podstatne mäkšie. Samozrejme, okrem bezpečnosti netreba zabúdať ani na pohodlie, vzhľad a funkčnosť pohovky pre vašu maximálnu spokojnosť.  

 

Zapojte aj svoje deti!

Hlavne nezabúdajte, že detskú pohovku kupujete pre vaše deti do detskej izby a nie pre vás, preto by sa mali do jej výberu zapojiť. Dospeláci majú úplne iný vkus ako deti a hoci sa vám páči minimalistická béžová pohovka s elegantnými prvkami, nechajte posledné slovo vašim deťom! Aj v prípade, že si zvolia detskú pohovku v jasnej žltej farbe s bláznivými vzormi a oranžovými dekoračnými vankúšmi - ak im to spraví radosť, prečo nie? Hlavne nech sú oni spokojné a šťastné, tá radosť v ich očiach vám bude najväčšou odmenou. Detské pohovky sú určené deťom - sú veselé, nápadité a zvyčajne sú dominantným kúskom v detskej izbe, ktorý si hneď každý všimne.

 

Kvalitná pohovka pre deti od DREVONY

Pekná detská pohovka poteší každé dieťa a zároveň mu poskytne pohodlie pri pozeraní TV, čítaní či leňošení. Jeho kamaráti si budú mať vždy kam sadnúť alebo na pohovke môžu aj pohodlne prespať. U nás v DREVONE vám ponúkame kvalitné detské pohovky vyrábané z pevných a odolných materiálov, vďaka čomu vám pohovka vydrží skutočne dlho. Detské pohovky od DREVONY sú vhodné do akéhokoľvek interiéru a u detí majú veľký úspech.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk