Úvod > Detské postele s úložným priestorom
 
Poschodova_postel_biela_REA_PIKACHU_drevona.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Detské postele s úložným priestorom– ideálna voľba pre modernú detskú izbu

Zariaďovanie detskej izby je pre rodičov veľkou výzvou, pretože je potrebné vytvoriť izbu, ktorá bude praktická, kvalitná, bezpečná a hravá zároveň, tak, aby do bodky spĺňala všetky potreby, ale aj predstavy vášho dieťaťa či detí. Pri zariaďovaní detských izieb je však zvyčajne potrebné prispôsobiť sa aj rôznym menším či väčším obmedzeniam, ktoré môžu súvisieť s veľkosťou, rozmermi alebo dispozíciou detskej izby (napr. priestorovo menšie izby) a tiež sme vo väčšine prípadov limitovaný aj určitým finančným rozpočtom, ktorý máme pre zariaďovanie k dispozícii. Výber nábytku tak musíme zamerať na tie najdôležitejšie základné kúsky, ktoré nesmú vo výbave žiadnej detskej izby chýbať, napr. detské postele s úložným priestorom, skrine, stolík a stolička.

 

Prečo sú odkladacie a úložné priestory v detskej izbe veľmi dôležité?

Pre každú väčšiu či menšiu detskú izbu je nevyhnutný dostatok odkladacích a úložných priestorov, aby množstvo hračiek, školských aj kreatívnych pomôcok, šatstva i knižiek malo svoje pevné miesto (miesto, kde na veci a hračky nebude sadať prach) a detská izba bude pôsobiť usporiadane a vzdušne. Dostatok zásuviek, zatváracích skriniek a odkladacích boxov na hračky s krytom, ale aj detské postele s úložným priestorom v podobe jednej či dvoch praktických zásuviek – to všetko je v každej detskej izbe veľkým plusom. Dobré je myslieť aj na to, aby bol úložný priestor dostupný aj menším deťom (jednoduché otváranie, vysúvanie a primeraná výška), tak, aby mali dobrý prístup k hračkám a ostatným pomôckam a zároveň aby aj samé bez problémov zvládli všetko pekne uložiť späť na svoje miesto.

 

Ako vyberať detské postele?

Kvalitná detská posteľ s úložným priestorom je základným a najdôležitejším prvkom každej detskej izby a mala by byť vždy vyrobená len z dostatočne pevného a zdravotne nezávadného materiálu. Pozornosť je potrebné venovať aj výberu kvalitného roštu a matraca, ideálnou voľbou je zdravotný, dobre vetrateľný matrac, ktorý nie je príliš mäkký, ale ani priveľmi tvrdý. Pri výbere postelí a obzvlášť, ak sú určené pre deti, treba mať vždy na pamäti, že zdravý, kvalitný a pohodlný spánok je pre vývoj a zdravie našich detí mimoriadne dôležitý.

 

Kupujete detskú posteľ s úložným priestorom? Aj malé detaily môžu byť dôležité!

Okrem kvality materiálu aj celkového prevedenia či rozmerov detskej postele nezabúdajte ani na také bezpečnostné detaily, ako sú napr. detské zábrany či zaoblenia ostrých hrán, ktoré minimalizujú možnosti poranenia dieťaťa. Ak kupujete napr. detské postele s úložným priestorom, je výhodou, ak sú výsuvné zásuvky či kontajnery vybavené kolieskami, ktoré uľahčia manipuláciu. Detské postele s čelom sú dobrou voľbou, ak chcete zabrániť kontaktu dieťaťa s chladnou stenou a zároveň minimalizovať znečistenie a poškodenie náteru steny.

 

Detská posteľ s úložným priestorom – kvalita od firmy DREVONA

Naša slovenská firma DREVONA, ktorá na trhu ponúka veľmi kvalitné slovenské výrobky má vo svojej pestrej ponuke aj moderné detské postele s úložným priestorom z kolekcie REA vyrobené z kvalitnej laminovanej drevotriesky v rôznych zaujímavých dezénoch (napr. dub bardolíno, dub canyon, wenge, buk, orech či v klasickej bielej farbe), v štandardných rozmeroch 90x200 cm, ale aj v maximálne komfortnom prevedení so šírkou až 120 cm. Detská posteľ s úložným priestorom (napr. REA GOLEM či REA KAKUNA) disponuje naviac po okrajoch veľmi bezpečnými zaoblenými čelami bez ostrých hrán, ktoré sú spojené s pevnou bočnicou, masívnym smrekovým roštom a jednou, prípadne dvoma praktickými zásuvkami na kolieskach.

 

Detské postele s úložným priestorom nájdu využitie v každej modernej detskej izbe

Detské postele s úložným priestorom z kolekcie REA od DREVONY nájdu svoje využitie v každej modernej detskej izbe, kde ich vďaka rôznym dezénovým prevedeniam môžete vkusne skombinovať s ostatným nábytkom a praktický úložný priestor v podobe zásuviek pod posteľou určite využijete na uskladnenie sezónneho oblečenia, lôžkovín či hračiek.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk