Kategórie
 
 
 

Jedálenské stoličky BOSTON

Jedálenské stoličky - slide 1
 
 
 
 
Dôležitý oznam
 
 
 
DREVONA funguje!

Vážení zákazníci, využite pohodlný nákup a doručenie nábytku cez eshop alebo telefonicky na predajniach.

Vzhľadom na súčasnú situáciu platba na dobierku kuriérovi nie je možná.

Možná je platba na účet (IBAN: SK9511000000002945048774, VS = číslo vašej objednávky) alebo platba platobnou kartou ihneď po vytvorení objednávky cez eshop.

Predajne DREVONA poskytujú možnosť objednať nábytok telefonicky alebo emailom a takisto možnosť doručenia tovaru na adresu, platba možná aj v hotovosti.

 
 
Jedálenské stoličky
 
 

Jedálenské stoličky

Kvalitná jedálenská stolička by sa mala vyznačovať dlhou životnosťou. To je však možné iba v prípade, že je vyrobená z kvalitného materiálu. DREVONA vám ponúka stoličky s konštrukciou z masívu, lesklého chrómu či tvrdého tvarovaného plastu. Pre viac pohodlia, sú niektoré naše jedálenské stoličky doplnené o pohodlné čalúnenie. Ponúkame vám stoličky vyrobené u nás na Slovensku, no v našej ponuke nájdete aj tovar od zahraničných výrobcov. Všetok tovar si môžete prísť pozrieť a otestovať do našej kamennej predajne, alebo si ho zakúpiť priamo cez e-shop. Viac o jedálenských stoličkách ...

 
 
Cena
Farba
Žltá
Šedá
Cappuccino
Modrá
Krémová
Orech tmavý
Zelená
Tyrkysová
Oranžová
Béžová
Hnedá
Biela
Čierna
Dub bardolino svetlý
Wenge
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 

Jedálenské stoličky - 42 cm

Zoraď podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
%
Do 24h u vás
Stolička do kuchyne biela K250
stolička do kuchyne, biela eko koža
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 2 kusy
%
Do 24h u vás
Kuchynská stolička šedá K251
stolička do kuchyne, šedá
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 6 kusov
%
Do 24h u vás
Jedálenská stolička s kovovými nohami béžová K292
Béžová stolička do jedálne s grafitovými, kovovými nohami.
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 1 kus
%
Do 24h u vás
Jedálenská stolička stohovateľná dub bardolino K83
Jedálenská stolička s pochrómovanými nohami.
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 8 kusov
%
Kuchynská stolička zelená K251
stolička do kuchyne, zelená
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 

Kuchynské a jedálenské stoličky 

K ideálnemu pohodliu pri jedle v kuchyni alebo jedálni je potrebná pohodlná stolička. Neslúži však iba na sedenie za stolom počas jedla. Kuchynská alebo jedálenská stolička častokrát slúži aj deťom, keď si pod dohľadom rodičov v kuchyni robia úlohy ale aj dospelým pri popíjaní kávy, debate alebo hraní kariet. Ak teda chcete mať čo najväčšie pohodlie, čalúnené jedálenské stoličky či už drevené, chrómové alebo z textilnej kože, vyčarujú z vašej jedálne alebo kuchyne multifunkčnú miestnosť.

 

Ako si správne vybrať jedálenské stoličky

jedálenské stoličkyAk si zariaďujete svoju novú kuchyňu/jedáleň, prípadne chcete svoj starý, opotrebovaný nábytok vymeniť za nový, moderný a kvalitný, ste na správnom mieste. My v DREVONE vám ponúkame len tie najkvalitnejšie výrobky. Kvalita je totiž pri jedálenských stoličkách, rovnako ako aj pri ostatnom nábytku jednou z prvých vecí, na ktorú by ste pri kúpe mali dbať. Pri výbere stoličiek do jedálne však treba brať do úvahy ešte omnoho viac. Jedálenské stoličky musia ladiť s jedálňou/kuchyňou ako materiálom, z ktorého sú vyrobené, tak aj farbou a dizajnom. To isté platí aj v prípade, že stoličky a stôl kupujete zvlášť.

 

Ďalšou vecou, ktorú pri kúpe stoličiek treba zohľadniť je ich výška. Tú je totiž potrebné prispôsobiť výške stola. To však môžete urobiť iba vtedy, ak už stôl máte vybratý. Vo všeobecnosti platí, ak je stôl vysoký 76 cm, výška sedadla stoličky by mala dosahovať 45 cm, pri výške stola 91 cm, by to malo byť 66 cm a pri výške stola 106 cm, by malo sedadlo dosahovať výšku 75 cm (všetko samozrejme iba približne). Správna výška stôl-stolička je veľmi dôležitá, kvôli pohodliu ale i správnemu držaniu tela.

 

Keď vyberáte jedálenské stoličky, určite by ste mali mať rozmyslené, koľko kusov budete do vašej domácnosti potrebovať. V prípade, že už máte vybratý jedálenský stôl, počet stoličiek netreba riešiť, lebo vám ho v podstate diktuje veľkosť stola. Ak ale kupujete najprv jedálenské stoličky, ich počet by mal zodpovedať počtu členov rodiny, prípadne počtu osôb, ktorý sa za stolom, aj keď len niekoľkokrát do roka, zvykne stretávať. Jedálenské stoličky sa všeobecne kupujú v párnom počte.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia