Kategórie
 
 
 

Jedálenské stoličky BOSTON

Jedálenské stoličky - slide 1
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Jedálenské stoličky - 75,3 cm

 
 
 
 

Kvalitná jedálenská stolička by sa mala vyznačovať dlhou životnosťou. To je však možné iba v prípade, že je vyrobená z kvalitného materiálu. DREVONA vám ponúka stoličky s konštrukciou z masívu, lesklého chrómu či tvrdého tvarovaného plastu. Pre viac pohodlia, sú niektoré naše jedálenské stoličky doplnené o pohodlné čalúnenie. Ponúkame vám stoličky vyrobené u nás na Slovensku, no v našej ponuke nájdete aj tovar od zahraničných výrobcov. Všetok tovar si môžete prísť pozrieť a otestovať do našej kamennej predajne, alebo si ho zakúpiť priamo cez e-shop. Viac o jedálenských stoličkách ...

 
 
Cena
Farba
Žltá
Cappuccino
Krémová
Orech tmavý
Zelená
Tyrkysová
Modrá
Oranžová
Béžová
Hnedá
Biela
Šedá
Čierna
Dub bardolino svetlý
Wenge
Dostupnosť
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Ako si správne vybrať jedálenské stoličky

jedálenské stoličkyAk si zariaďujete svoju novú kuchyňu/jedáleň, prípadne chcete svoj starý, opotrebovaný nábytok vymeniť za nový, moderný a kvalitný, ste na správnom mieste. My v DREVONE vám ponúkame len tie najkvalitnejšie výrobky. Kvalita je totiž pri jedálenských stoličkách, rovnako ako aj pri ostatnom nábytku jednou z prvých vecí, na ktorú by ste pri kúpe mali dbať. Pri výbere stoličiek do jedálne však treba brať do úvahy ešte omnoho viac. Jedálenské stoličky musia ladiť s jedálňou/kuchyňou ako materiálom, z ktorého sú vyrobené, tak aj farbou a dizajnom. To isté platí aj v prípade, že stoličky a stôl kupujete zvlášť.

 

Ďalšou vecou, ktorú pri kúpe stoličiek treba zohľadniť je ich výška. Tú je totiž potrebné prispôsobiť výške stola. To však môžete urobiť iba vtedy, ak už stôl máte vybratý. Vo všeobecnosti platí, ak je stôl vysoký 76 cm, výška sedadla stoličky by mala dosahovať 45 cm, pri výške stola 91 cm, by to malo byť 66 cm a pri výške stola 106 cm, by malo sedadlo dosahovať výšku 75 cm (všetko samozrejme iba približne). Správna výška stôl-stolička je veľmi dôležitá, kvôli pohodliu ale i správnemu držaniu tela.

 

Keď vyberáte jedálenské stoličky, určite by ste mali mať rozmyslené, koľko kusov budete do vašej domácnosti potrebovať. V prípade, že už máte vybratý jedálenský stôl, počet stoličiek netreba riešiť, lebo vám ho v podstate diktuje veľkosť stola. Ak ale kupujete najprv jedálenské stoličky, ich počet by mal zodpovedať počtu členov rodiny, prípadne počtu osôb, ktorý sa za stolom, aj keď len niekoľkokrát do roka, zvykne stretávať. Jedálenské stoličky sa všeobecne kupujú v párnom počte.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia