Úvod > Jedálenský nábytok
 
Jedalensky_stol_140_x_90_cm_dub_tmavy_MALIBU_drevona.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Kvalitný nábytok do jedálne

Jedáleň je už dnes úplnou samozrejmosťou pre každú jednu domácnosť. Malá, veľká, oddelená alebo spojená s obývačkou či kuchyňou - jedáleň využívame denne a  v rámci rodiny plní dôležitú úlohu. Rodina sa tu pri stolovaní stretáva každý deň hneď niekoľkokrát, do jedálne si pozývame priateľov na chutnú večeru a posedenie pri dobrom víne alebo v nej organizujeme rodinné oslavy. Rovnako ako pri iných miestnostiach aj tu potrebujete kvalitný nábytok, keďže jedáleň patrí k tým najzaťažovanejším izbám v dome. Jedálenský nábytok nájdete v mnohých prevedeniach aj štýloch a tak si môžete svoju jedáleň zariadiť presne podľa svojich predstáv.

 

Nábytok do malej jedálne

Nábytok do jedálne vyberáme podľa toho, akú veľkú jedáleň máme. Častokrát sú jej rozmery skromné, no to ešte neznamená, že vaša jedáleň nemôže vyzerať štýlovo a vkusne. Stačí vedieť zopár šikovných trikov ako ušetriť trochu miesta a sami budete s výsledkom príjemne prekvapení. Do malej jedálne voľte vždy rozkladací jedálenský stôl - počas bežných dní vám nebude zavadzať a roztiahnuť ho môžete v prípade, že budete očakávať viacej hostí. Naozaj rozumné riešenie! Rovnako riešite aj stoličky - nechajte si cca štyri stoličky, ktoré budete denne využívať a pre väčšie návštevy majte v rezerve zopár stoličiek navyše. Nie je totiž dôležité aký veľký váš jedálenský nábytok je, hlavne aby bol kvalitný a niečo vydržal.

 

Nábytok vo veľkej jedálni

Mať veľkú jedáleň, kde by sme za veľkým stolom mohli naraz hostiť aj 15-20 ľudí je snom asi každého z nás. V dnešnej dobe má už takú jedáleň stále viac ľudí a využitie má najmä pri stretnutiach s celou rodinou, napríklad počas Vianoc. Jedálenský nábytok sa tak kupuje oveľa ľahšie, keď vás neobmedzuje skromný priestor a vy tak môžete popustiť uzdu fantázie a zariaďovať takmer bez obmedzenia. Základom každej jedálne je veľký jedálenský stôl - čím väčší, tým lepšie! Prispôsobte tomu aj počet jedálenských stoličiek, no dbajte na to, aby boli stoličky aj stôl dostatočne pevné a stabilné. V jedálni by nemal chýbať ani príborník či presklená vitrína, kde si môžete vystaviť svoj porcelán a nakoniec nezabudnite ani na pekné bytové doplnky, ktoré umocnia pocit domova.

 

Nábytok - aký materiál zvoliť?

To záleží najmä od toho, koľko ste za jedálenský nábytok ochotní minúť. Pre tých, ktorí hľadajú skutočnú kvalitu a trvácnosť je ideálny nábytok do jedálne z dreveného masívu - drevo je odolné, stabilné, krásne vonia, je hrejivé a keďže ide o prírodný materiál, skombinujete ho doslova s hocičím. Jediným mínusom je jeho vysoká cena. Skvelou alternatívou je jedálenský nábytok z kvalitnej laminovanej drevotriesky, za ktorý zaplatíte omnoho menej, čo ale neznamená, že ide o nábytok nízkej kvality. Nábytok do jedálne z lamina je dostatočne pevný a vyrába sa v širokej palete odtieňov, vďaka čomu ho ľahko skombinujete s ostatným zariadením v jedálni. 

 

Jedálenský nábytokZladená jedáleň s jedálenským nábytkom

V jedálni hostíme svoju rodinu, priateľov aj známych a preto by mala pôsobiť reprezentatívne a hlavne útulne. Jedálenský nábytok tu hrá hlavnú úlohu. Snažte sa vybrať kúsky, ktoré sú niečím jedinečné, originálne a zaujmú hneď na prvý pohľad. Nábytok vo vidieckom či provence štýle, moderný aj minimalistický jedálenský nábytok, rustikálny či shabby chic nábytok - výber je skutočne široký a vybrať si ten správny dá častokrát zabrať. Neunáhlite sa a jeho kúpu si dobre zvážte, koniec-koncov, nábytok do jedálne si kupujete na najbližších 10-15 rokov, tak nech ste s ním spokojní aj po niekoľkých rokoch.

 

Krásny jedálenský nábytok od DREVONY

Nájsť ten správny jedálensky nábytok nie je vždy ľahké a hlavne v dobe, keď sa vás na každom rohu snažia neseriózni predajcovia nalákať na nekvalitný nábytok. U nás v DREVONE ponúkame kvalitný nábytok do jedálne vyrábaný z dreveného masívu, ale aj laminovanej drevotriesky, ktorý uspokojí aj toho najnáročnejšieho kupujúceho. Kúpiť si ho môžete v našom e-shope a to za naozaj výhodné ceny.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk