Kategórie
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Kancelárske kreslá - 41,8 cm

 
 
 
 
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Kancelárske kreslá na kolieskach

Na kancelárskom kresle presedíme niekedy aj celý pracovný čas. Nie je to najzdravší spôsob života ale keď už musíme, tak si doprajme kvalitné kancelárske kreslo. Investícia do kvalitného kancelárskeho kresla sa odzrkadlí vo vašej výkonnosti ale najmä na vašom zdraví.

Kvalitné kreslo prípadne kancelárska stolička do kancelárie alebo pracovne by mala poskytnúť pevnú oporu chrbtice a nastaviteľný sklon operadla zas správne držania tela. Správne sedenie zavisí aj od výšky sedáku, ktorý by mal byť nastaviteľný pomocou mechanizmu a plynového piestu.

Kancelárske kreslo DREVONA

 

K správnej ergonomii sedenia prispievajú aj podrúčky kresla. Niektoré typy kresiel poskytujú rôzne funkcie, ako napríklad „Húpací mechanizmus“, ktorý môžete aktivovať, ak sa chcete trochu zrelaxovať.

Pri výbere kancelárskeho kresla zvážte aj poťahový materiál. V ponuke Drevony nájdete kreslá koženkové, látkové alebo priedušné, vyrobené zo sieťoviny „mesh“.

Pre zvýšenie produktivity a komfortu sú nevyhnutné aj kolieska. Vedeli ste, že s nápadom pridať kolieska na kreslo prišiel pravdepodobne vedec Charles Darwin?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia