Kategórie
 
 
 

Kancelárske skrine

Kancelárske skrine - slide 1
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Kancelárske skrine - ELIS

 
 
Vyberte si z ponuky
   
   
  Cena
  Farba
  Dub Lancelot
  Biela
  Šedá
  Navarra
  Dub bardolino svetlý
  Dub canyon
  Buk
  Orech rockpile
  Wenge
  Umiestnenie
   
   
   
  Zvoľte si niektorú z kategórií.
   
   

  Kancelárske skrine

  Pri akejkoľvek kancelárskej činnosti si každý zaslúži kvalitný kancelársky nábytok, ako aj kancelárske skrine, stoly aj stoličky. či už vykonávate profesionálnu činnosť, alebo len „domáce účtovníctvo“, a či je to v kancelárii alebo domácej pracovni, zaslúžite si primerané pohodlie.

  Keď nakupujete kancelárske skrine a nábytok do kancelárie, musíte prihliadať na typ biznisu, ktorý vykonávate. Hoci počítač je už takmer nevyhnutnou súčasťou každej kancelárie, k čomu potrebujete predovšetkým kvalitnú stoličku a stôl, každá firma má ešte popritom svoje špecifické potreby, ktoré treba zakomponovať do návrhu rozloženia kancelárskeho nábytku a priestoru. Mnohé kancelárie sa nezaobídu bez skriniek s poličkami a mnohých regálov či zásuvkových kontajnerov. Spoločnosť DREVONA ponúka rôzne druhy nábytkov do kancelárie, v rôznych farebných prevedeniach. Vybrať si môžete v e-shope alebo v kamennej predajni DREVONA

   

  Kancelárske skrine do väčších priestorov

  Keď navrhujete kanceláriu, či už na pracovisku alebo doma, kancelárske skrine môžu okrem iného tiež slúžiť ako skvelé riešenie, ako rozdeliť miestnosť na viac tzv. staníc či oddelení, najmä ak v kancelárii bude pracovať viac zamestnancov. Kancelárske skrine môžu byť širšie a nižšie, alebo užšie a vyššie alebo vysoké až po strop. Vybrať si môžete podľa veľkosti vašej kancelárie a na základe vašich potrieb a požiadaviek. Úložný priestor väčšinou potrebujete nie len v miestnosti ale tiež pod stolom alebo pri stole, na čo slúžia menšie skrinky alebo zásuvkové kontajnery na kolieskach.

   

  Ak máte tzv. „open office“ teda otvorený pracovný priestor pre viacerých zamestnancov, umiestnenie kancelárskych skríň (ako oddeľovací priestor) pomáha zvýšiť produktivitu práce a sústredenie zamestnancov, pretože tlmí hluk v pozadí a znižuje vizuálne rozptýlenie. Kancelárske skrine slúžia však predovšetkým ako úložný priestor, na uskladnenie dôležitých dokumentov, štatistík, účtovných dokladov a ostatných, ktoré potrebujete pre vykonávanie vašej podnikateľskej činnosti. Kancelárske skrine si môžete vyskladať podľa potreby. Môžete použiť väčšie i menšie a vyskladať si „stenu“ tak, aby bola pre vás čo najužitočnejšia a udržiavala všetko potrebné organizovane.

  Výber správnej kancelárskej skrine je rovnako dôležitý ako celý dizajn interiéru. Prvý dojem môžete urobiť len raz, a preto sa rozhodnite správne. V našom e-shope vám ponúkame kancelárske skrine do kancelárie alebo do vašej domácej pracovne. Vyberte si šatníkové kancelárske skrine, kombinované kancelárske skrine s presklenou vitrínou alebo s otvorenou knižnicou. Ideálne je, ak sú dvojdverové kancelárske skrine so zámkou. Uzamykateľné kancelárske skrine sú predsa bezpečnejším miestom pre vaše dokumenty.

   

  Kancelárske skrine DREVONA sú variabilné

  Účelom kancelárskej skrine je pomáhať udržiavať poriadok vo vašej kancelárii. V zimných mesiacoch vám šatníkové kancelárske skrine ukryjú kabát. Uzamykateľné kancelárske skrine s policami zasa pojmú kopu šanonov.  Kancelárske skrine majú tú výhodu, že sú vhodné nielen do bežnej kancelárie ale zároveň aj do domácej kancelárie. A kľudne môžete použiť vešiakové kancelárske skrine napríklad aj v študentskej izbe.

  Drevené kancelárske skrine od slovenskej spoločnosti DREVONA sú vysoko kvalitné v rôznych prevedeniach tak, aby si mohol vybrať každý podľa svojho vkusu. Okrem klasických kancelárskych skríň v ponuke od spoločnosti DREVONA nájdete aj kancelárske skrine kombinované so sklom, teda vitrínové, alebo regálové. Kancelárske skrine moderného vzhľadu sú vyrobené z kvalitných drevených materiálov, čo zaručuje vysokú pevnosť skríň, ich dlhú životnosť, čisté línie a nadčasový vzhľad. Dajú sa ľahko kombinovať so zvyškom nábytku ako aj štýlom kancelárie a druhu vykonávanej činnosti.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Plná (Desktop) verzia