Kategórie
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Konferenčné stoličky - 89 cm

 
 
 
 
Cena
Farba
Krémová
Modrá
Čierna
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 
Zoraď podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
%
Konferenčné kreslo krémové PRESTIGE SKID
konferenčné kreslo s podrúčkami, krémové
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
%
Konferenčné kreslo čierne PRESTIGE SKID
konferenčné kreslo s podrúčkami, čierne
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 

Kvalitné konferenčné stoličky – základná výbava pre váš firemný priestor

Konferenčné sály, zasadačky či rokovacie miestnosti sú súčasťou rôznych pracovných odvetví a ľudia na vyšších pracovných pozíciách (ako je napr. manažment) s nimi prichádzajú do kontaktu takmer denne. Stretávame sa s nimi v štátnej sfére, ale aj v súkromnom podnikaní či už ide o školstvo, zdravotníctvo, ekonomiku, obchod, právo alebo technický smer a vždy vytvárajú imidž firmy. Preto je potrebné, aby išlo o maximálne reprezentatívny priestor slúžiaci pre spoločné rokovania, porady, školenia alebo dôležité obchodné stretnutia. Konferenčné miestnosti dokonca nechýbajú ani vo väčšine kvalitných hotelových zariadení, kde tiež slúžia na rôzne firemné semináre či školenia. V každom prípade ide o veľmi dôležitý priestor a tak je potrebné zariadiť ho čo najlepšie bez ohľadu na to, či ide o sálu obrovských rozmerov alebo menšiu konferenčnú miestnosť slúžiacu len na porady. Základom takejto miestnosti je vždy rokovací stôl a konferenčné stoličky.

 

Správne zariadenie pre konferenčný priestor

Každý zasadací a konferenčný priestor si musí zachovať istý oficiálny, formálny charakter, preto je potrebné zariadiť ho len nevyhnutným nábytkom určeným pre tento typ miestností. Preplnený a zaprataný priestor, nevhodné dekorácie či kombinovanie rôznych typov stolov a stoličiek  je úplne nevhodné. Iba rokovacie stoly, konferenčné stoličky a kreslá sú tým správnym nábytkom, ktorý prináleží konferenčnému priestoru na úrovni, pretože práve použitím nevhodného zariadenia môžeme celý dojem výrazne pokaziť. Už samotný názov „konferenčné“ stoličky jednoznačne poukazuje na ich význam a spôsob použitia.

 

V ponuke nájdete aj zaujímavé dizajnové prevedenia konferenčných stoličiek

Ak by ste sa náhodou domnievali, že konferenčné stoličky a kreslá sú len jednoduchým, strohým a nezaujímavým typom nábytku bez možnosti výberu, ponuka a veľmi pestrý výber tohto produktu na stránkach nášho e-shopu DREVONA vás presvedčí o pravom opaku. Nechýbajú tu rôzne farebné aj materiálové prevedenia konferenčných stoličiek a rokovacích kresiel od jednoduchších modelov až po veľmi pohodlné, elegantné aj dizajnové kúsky.

 

Ako vybrať správne konferenčné stoličky?

Aké kritéria by mali spĺňať kvalitné konferenčné stoličky či kreslá a podľa čoho ich vyberať? V zásade pre výber konferenčných stoličiek a kresiel platia rovnaké pravidlá ako pri výbere kancelárskych stoličiek a to kvalita, funkčnosť, ale predovšetkým zdravé a pohodlné sedenie. Dôležité sú rozmery, nosnosť aj materiál, z ktorého je stolička vyrobená. Kvalitné konferenčné stoličky musia poskytovať dostatočnú oporu pre chrbticu, aby boli naozaj pohodlné aj počas dlhých a únavných rokovaní. Pohodlie a komfort sedenia zvyšuje aj vybavenie stoličky kvalitným čalúnením a opierkami pod ruky. Konferenčné stoličky by však mali byť praktické aj z hľadiska údržby a na škodu nie je stohovateľnosť, kedy je možné stoličky v prípade potreby vyskladať na seba tak, že jedna do druhej dokonale zapadne.konferenčná stolička

 

Pohodlné konferenčné stoličky zvyšujú pozornosť a sústredenie pri rokovaniach

Kvalitné sedenie je alfou a omegou všetkých starostlivo a dôsledne navrhnutých kancelárií, konferenčných aj rokovacích priestorov, preto je také potrebné venovať výberu kvalitného a pohodlného sedenia vždy maximálnu pozornosť aj za cenu vyššej investície. Vyberajte si len naozaj vyhovujúce konferenčné stoličky, na ktorých presedieť hodiny rokovaní nebude žiadnym utrpením. Všetku pozornosť a sústredenie je predsa potrebné v prípade každého dôležitého rokovania, prezentácie či školenia alebo firemného mítingu venovať najmä aktuálnym témam a nie myšlienkam na diskomfort nekvalitnej stoličky, na ktorej len s ťažkosťami dokážeme obsedieť. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia