Kategórie
 
 
 

Konferenčné stolíky

REA 7, buk

Konferenčné stolíky - slide 1

Konferenčné stolíky

REA 3v, orech rockpile

Konferenčné stolíky - slide 2
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Konferenčné stolíky - 73,5 cm

 
 
 
 

Konferenčný stolík je časť obývacieho nábytku, ktorú vyberáme ako jednu z posledných. To však neznamená, že je menej dôležitý. Je totiž akýmsi centrom sedacieho priestoru a v každej obývačke hrá veľkú úlohu. Aby obývacia izba vyzerala útulnejšie, na konferenčný stolík dávame dekoračné prvky, ako napríklad ozdobný obrus, vázu s kvetmi alebo sviečky. Tieto prvky dotvárajú v izbe príjemnú atmosféru. Ak potrebujeme do stolíka uložiť viac vecí, noviny, časopisy, dokumenty, je vhodné ak má konferenčný stolík ešte jednu poličku alebo zásuvky. Viac o konferenčných stolíkoch ...

 
 
Cena
Farba
Dub bardolíno svetlý
Dub Lancelot
Dub San Remo
Béžová
Biela
Šedá
Navarra
Dub canyon
Buk
Orech rockpile
Čerešňa
Wenge
Dostupnosť
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

 

Konferenčné stolíky pristanú každej modernej aj tradičnej obývacej izbe

Obývacie izby sú centrom diania v každej domácnosti, preto sa ich snažíme zariadiť nielen účelne, ale aj štýlovo a reprezentatívne. Dominantou zväčša býva sedacia súpravapríručný konferenčný stolík, ktorý spĺňa nielen estetický účel, ale aj praktickú funkciu príručného odkladacieho priestoru, kde si môžeme odložiť všetko, čo chceme alebo potrebujeme mať po ruke, napr. občerstvenie, časopis, knihu, spoločenské hry či diaľkový ovládač. Konferenčné stolíky boli súčasťou obývacích izieb v minulosti a je to mu tak až do dnes, pretože aj v súčasnosti patria konferenčné stolíky k modernému štýlu bývania a skvele dopĺňajú celý interiér a zariadenie obývačiek. Aj keď sa rokmi zmenilo dizajnové prevedenie konferenčných stolíkov, ich účel zostáva stále rovnaký.

 

Aké konferenčné stolíky si vybrať do obývacej izby?Konferenčný stolík

Móda a bytový dizajn stále napredujú a tak aj výber zariadenia do domácnosti je veľmi pestrý a bohatý a výnimkou nie sú ani konferenčné stolíky, ktoré už prešli mnohými inováciami a obmenami. Skôr ako sa rozhodnete pre farbu, tvar, štýl či prevedenie vášho konferenčného stolíka, musíte poznať jeho optimálne rozmery a keďže sedacia súprava a konferenčný stolík by mali byť v dokonalej harmónii, je vhodné riadiť sa pri výbere konferenčných stolíkov aj veľkosťou a typom sedacej súpravy. Napríklad priestranné sedacie súpravy v tvare písmena U potrebujú konferenčné stolíky šité presne na mieru, ktoré k sedačke rozmerovo dokonale zapadnú a nebudú vás nijakým spôsobom obmedzovať v pohybe.

 

Konferenčný stolík pre každý štýl bývania

Výber konferenčných stolíkov na trhu je natoľko pestrý, že každý si bez problémov nájde typ stolíka, ktorý najviac pristane k jeho obývacej izbe aj k štýlu bývania, ktorý obľubujeme. Retro či vintage konferenčné stolíky, ale aj moderné minimalistické stolíky v obľúbenom bielom lesku a tiež nadčasová klasika, rustikálny a vidiecky štýl, prípadne škandinávsky i koloniálny typ - vybrať si môžete naozaj čokoľvek, nezabúdajte však konferenčné stolíky správne kombinovať s ostatným nábytkom a zariadením v izbe, aby obývacia izba vytvárala jeden príjemný harmonický celok v jednotnom štýle.

 

Aj materiál, tvar a funkčnosť sú dôležité!

Čo všetko ešte považujeme za rozhodujúce pri výbere konferenčného stolíka? Rozhodne je to tvar, typ materiálu a funkčnosť, ktorá ešte zvyšuje komfort obývacej relaxačnej zóny. Z materiálov sú obľúbené najmä drevo, kov a sklo, prípadne plast a ich rôzne zaujímavé kombinácie. Za tie najbežnejšie tvary pre konferenčné stolíky sú považované kruh, štvorec, obdĺžnik či ovál. Výhodou sú aj rôzne funkčné vlastnosti, ako je napr. možnosť rozloženia stolíka alebo vrchnej dosky, jednoduchšie premiestňovanie vďaka kolieskam či rôzny úložný priestor v podobe priečinkov, poličiek, prútených košíkov či zásuviek.

 

Kvalita z ponuky nášho e-shopu DREVONA.sk

Tradičné, ale aj moderné konferenčné stolíky z ponuky DREVONY aj vďaka jednoduchým dizajnovým prevedeniam v niekoľkých drevo dezénoch vhodne doplnia každý interiér obývačky. Konferenčné stolíky zo série REA 3 sú tradičnou klasikou v podobe stolíka v tvare obdĺžnika či štvorca s praktickou odkladacou poličkou pod hlavnou stolovou doskou, dostupné sú v prevedení wenge, orech či dub canyon, ale aj v dobre kombinovateľnej bielej farbe. Vybrať si môžete  aj konferenčné stolíky MOON v kombinácii dreva s čírim a matným sklom či jednoduché, ale moderné stolíky REA REBECCA z laminovanej drevotriesky doplnenej hornou stolovou doskou v prevedení LACOBEL, ktorá je veľmi praktická aj z hľadiska údržby a rozliata káva či čaj tak pre vás nebude už žiadnym problémom.

 

Praktické a vždy po ruke

Kvalitné slovenské konferenčné stolíky od DREVONY budú praktickou súčasťou obývacej izby a zároveň vkusným, štýlovým doplnkom, ktorý vám umožní mať všetko po ruke pre hostí aj pre vás samotných. Vyberte si typ, ktorý svojim štýlom a rozmermi najviac pristane k vašej obývacej izbe, obývacej stene i k sedačke a vybudujte si tak vkusnú obývačku, ktorá bude pôsobiť harmonickým a celistvým dojmom.

Ako vybrať konferenčný stolík >>>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia