Kategórie
 
 
 

Konferenčné stolíky

REA 7, buk

Konferenčné stolíky - slide 1

Konferenčné stolíky

REA 3v, orech rockpile

Konferenčné stolíky - slide 2
 
 
Dôležitý oznam
 
 
 
 
 
DREVONA funguje!

Vážení zákazníci, využite pohodlný nákup a doručenie nábytku cez eshop alebo telefonicky na predajniach.

Vzhľadom na súčasnú situáciu platba na dobierku kuriérovi nie je možná.

Možná je platba na účet (IBAN: SK9511000000002945048774, VS = číslo vašej objednávky) alebo platba platobnou kartou ihneď po vytvorení objednávky cez eshop.

Predajne DREVONA poskytujú možnosť objednať nábytok telefonicky alebo emailom a takisto možnosť doručenia tovaru na adresu, platba možná aj v hotovosti.

 
 
Konferenčné stolíky
 
 

Konferenčný stolík 

Konferenčný stolík je časť obývacieho nábytku, ktorú vyberáme ako jednu z posledných. To však neznamená, že je menej dôležitý. Konferenčný stolík je totiž akýmsi centrom sedacieho priestoru a v každej obývačke hrá veľkú úlohu. Aby obývacia izba vyzerala útulnejšie, na konferenčný stolík dávame dekoračné prvky, ako napríklad ozdobný obrus, vázu s kvetmi alebo sviečky. Tieto prvky dotvárajú v izbe príjemnú atmosféru. Ak potrebujeme do stolíka uložiť viac vecí, noviny, časopisy, dokumenty, je vhodné ak má konferenčný stolík ešte jednu poličku alebo zásuvky. Viac o konferenčných stolíkoch ...

 
 
Cena
Farba
Šedá
Dub Lancelot
Dub San Remo
Béžová
Biela
Navarra
Dub bardolino svetlý
Dub canyon
Buk
Orech rockpile
Čerešňa
Wenge
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 

Konferenčné stolíky - Buk

Zoraď podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Ušetríte: 81 %%
Do 24h u vás
Konferenčný stolík POKER, buk
stolík s matným sklom a štvorcami z číreho skla
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 10 kusov

Konferenčný stolík POKER, buk

€ 152 € 29 € 29
Ušetríte: 26 %%
Do 24h u vás
Konferenčný stolík MOON, čerešňa
stolík kombinovaný s čírym sklom
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 8 kusov
Ušetríte: 80 %%
Do 24h u vás
Konferenčný stolík BEN, buk
konferenčný stolík s vloženým matným sklom
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 6 kusov

Konferenčný stolík BEN, buk

€ 146 € 29 € 29
Ušetríte: 71 %%
Do 24h u vás
Konferenčný stolík MOON, buk
stolík kombinovaný s čírym sklom
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 5 kusov

Konferenčný stolík MOON, buk

€ 99 € 29 € 29
%
Slovenský produkt
Konferenčný stolík vysoký buk REA 3v
vysoký konferenčný stolík
Dodanie
Dodanie: Cez eshop: do 10 dní
%
Slovenský produkt
Konferenčný stolík štvorcový buk REA 5
konferenčný stolík 90 x 90 cm s policou
Dodanie
Dodanie: Cez eshop: do 10 dní
%
Slovenský produkt
Konferenčný stolík so zásuvkou buk REA 7
konferenčný stolík so zásuvkou
Dodanie
Dodanie: Cez eshop: do 10 dní
%
Slovenský produkt
Konferenčný stolík buk REA 4
moderný konferenčný stolík do obývačky s policou
Dodanie
Dodanie: Cez eshop: do 10 dní
%
Slovenský produkt
Konferenčný stolík bukový REA 3
moderný konferenčný stolík do obývačky s policou
Dodanie
Dodanie: Cez eshop: do 10 dní
%
Slovenský produkt
Konferenčný stolík buk-biely REBECCA
moderný konferenčný stolík buk + biely Lacobel
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
%
Slovenský produkt
Konferenčný stolík buk ROULETTE 1 (RP-KS-2)
konferenčný stolík zo sektorového nábytku REA PLAY v buku
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
%
Slovenský produkt
Konferenčný stolík buk + béžový REBECCA
moderný konferenčný stolík buk + béžový Lacobel
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 

 

Konferenčné stolíky pristanú každej modernej aj tradičnej obývacej izbe

Obývacie izby sú centrom diania v každej domácnosti, preto sa ich snažíme zariadiť nielen účelne, ale aj štýlovo a reprezentatívne. Dominantou zväčša býva sedacia súpravapríručný konferenčný stolík, ktorý spĺňa nielen estetický účel, ale aj praktickú funkciu príručného odkladacieho priestoru, kde si môžeme odložiť všetko, čo chceme alebo potrebujeme mať po ruke, napr. občerstvenie, časopis, knihu, spoločenské hry či diaľkový ovládač. Konferenčné stolíky boli súčasťou obývacích izieb v minulosti a je to mu tak až do dnes, pretože aj v súčasnosti patria konferenčné stolíky k modernému štýlu bývania a skvele dopĺňajú celý interiér a zariadenie obývačiek. Aj keď sa rokmi zmenilo dizajnové prevedenie konferenčných stolíkov, ich účel zostáva stále rovnaký.

 

Aké konferenčné stolíky si vybrať do obývacej izby?Konferenčný stolík

Móda a bytový dizajn stále napredujú a tak aj výber zariadenia do domácnosti je veľmi pestrý a bohatý a výnimkou nie sú ani konferenčné stolíky, ktoré už prešli mnohými inováciami a obmenami. Skôr ako sa rozhodnete pre farbu, tvar, štýl či prevedenie vášho konferenčného stolíka, musíte poznať jeho optimálne rozmery a keďže sedacia súprava a konferenčný stolík by mali byť v dokonalej harmónii, je vhodné riadiť sa pri výbere konferenčných stolíkov aj veľkosťou a typom sedacej súpravy. Napríklad priestranné sedacie súpravy v tvare písmena U potrebujú konferenčné stolíky šité presne na mieru, ktoré k sedačke rozmerovo dokonale zapadnú a nebudú vás nijakým spôsobom obmedzovať v pohybe.

 

Konferenčný stolík pre každý štýl bývania

Výber konferenčných stolíkov na trhu je natoľko pestrý, že každý si bez problémov nájde typ stolíka, ktorý najviac pristane k jeho obývacej izbe aj k štýlu bývania, ktorý obľubujeme. Retro či vintage konferenčné stolíky, ale aj moderné minimalistické stolíky v obľúbenom bielom lesku a tiež nadčasová klasika, rustikálny a vidiecky štýl, prípadne škandinávsky i koloniálny typ - vybrať si môžete naozaj čokoľvek, nezabúdajte však konferenčné stolíky správne kombinovať s ostatným nábytkom a zariadením v izbe, aby obývacia izba vytvárala jeden príjemný harmonický celok v jednotnom štýle.

 

Aj materiál, tvar a funkčnosť sú dôležité!

Čo všetko ešte považujeme za rozhodujúce pri výbere konferenčného stolíka? Rozhodne je to tvar, typ materiálu a funkčnosť, ktorá ešte zvyšuje komfort obývacej relaxačnej zóny. Z materiálov sú obľúbené najmä drevo, kov a sklo, prípadne plast a ich rôzne zaujímavé kombinácie. Za tie najbežnejšie tvary pre konferenčné stolíky sú považované kruh, štvorec, obdĺžnik či ovál. Výhodou sú aj rôzne funkčné vlastnosti, ako je napr. možnosť rozloženia stolíka alebo vrchnej dosky, jednoduchšie premiestňovanie vďaka kolieskam či rôzny úložný priestor v podobe priečinkov, poličiek, prútených košíkov či zásuviek.

 

Kvalita z ponuky nášho e-shopu DREVONA.sk

Tradičné, ale aj moderné konferenčné stolíky z ponuky DREVONY aj vďaka jednoduchým dizajnovým prevedeniam v niekoľkých drevo dezénoch vhodne doplnia každý interiér obývačky. Konferenčné stolíky zo série REA 3 sú tradičnou klasikou v podobe stolíka v tvare obdĺžnika či štvorca s praktickou odkladacou poličkou pod hlavnou stolovou doskou, dostupné sú v prevedení wenge, orech či dub canyon, ale aj v dobre kombinovateľnej bielej farbe. Vybrať si môžete  aj konferenčné stolíky MOON v kombinácii dreva s čírim a matným sklom či jednoduché, ale moderné stolíky REA REBECCA z laminovanej drevotriesky doplnenej hornou stolovou doskou v prevedení LACOBEL, ktorá je veľmi praktická aj z hľadiska údržby a rozliata káva či čaj tak pre vás nebude už žiadnym problémom.

 

Praktické a vždy po ruke

Kvalitné slovenské konferenčné stolíky od DREVONY budú praktickou súčasťou obývacej izby a zároveň vkusným, štýlovým doplnkom, ktorý vám umožní mať všetko po ruke pre hostí aj pre vás samotných. Vyberte si typ, ktorý svojim štýlom a rozmermi najviac pristane k vašej obývacej izbe, obývacej stene i k sedačke a vybudujte si tak vkusnú obývačku, ktorá bude pôsobiť harmonickým a celistvým dojmom.

Ako vybrať konferenčný stolík >>>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia