Kategórie
 
 
 

Kancelárske kontajnery

Kontajnery - slide 1
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Kontajnery - 86,7 cm

 
 
 
 
Cena
Farba
Dub Lancelot
Biela
Šedá
Navarra
Dub bardolino svetlý
Dub canyon
Buk
Orech rockpile
Wenge
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Kancelárske kontajnery – flexibilný a praktický úložný priestor

Kancelársky kontajner – flexibilná časť nábytku či praktický bytový doplnok, ktorý nájde využitie nielen v klasických kanceláriách, ale aj v každom priestore vašej domácnosti od pracovne, študentskej či detskej izby, obývačky až po kúpeľňu. Dalo by sa povedať, že kontajnery sú vlastne akési mini skrinky na kolieskach, ktoré vytvárajú potrebný úložný priestor na čokoľvek (od papierov, kancelárskych aj školských potrieb, až po hračky), podľa miesta, kde sú určené. Existuje veľmi veľa typov kontajnerov vhodných do domácnosti, napr. pre kúpeľne sú ideálne plastové zásuvkové kontajnery vhodné aj do vlhkého prostredia, do detských izieb laminované aj plastové kontajnery na hračky a do pracovne či študentskej izby klasické kancelárske kontajnery so zásuvkami z dreva alebo drevotriesky.

 

Kancelársky kontajner šedý RP KN 1

 

Kontajner vhodný do kancelárie a domácej pracovne

Kontajner, ktorý je určený do kancelárii alebo domácej pracovne sa zväčša využíva ako praktický úložný priestor na kolieskach, ktorý podľa potreby (vľavo alebo vpravo) umiestnite pod kancelársky stôl, čo je oveľa flexibilnejšie ako stôl, kde už máte zásuvky priamo zabudované. Kontajner môžete vďaka kolieskam jednoducho presúvať kam potrebujete. Výhodou je, že si v prípade potreby môžete vybrať do kancelárie aj kontajnery s jednou či viacerými uzamykateľnými zásuvkami pre uskladnenie dôležitých dokladov. Kancelárske kontajnery často môžu slúžiť aj ako príručný odkladací priestor pre tlačiareň alebo kopírku.

 

Kancelárske kontajnery v rôznom prevedení a dizajne

Moderné kancelárske kontajnery sú v súčasnosti dostupné v rôznych prevedeniach, napr. otvorené alebo troj- či štvorzásuvkové. Vyrábané sú prevažne z pevnej laminovanej drevotriesky v rôznych moderných dezénoch dreva, napr. wenge, orech, čerešňa, buk, dub bardolíno či v jednoduchom a dobre kombinovateľnom bielom prevedení. Vďaka tejto pestrej ponuke dezénov je možné kontajnery vhodne skombinovať s akýmkoľvek typom kancelárskeho nábytku. Rovnako aj úchyty na zásuvkách sú na výber z niekoľkých štýlových variant.

 

Vyberajte si aj na základe ich kvality!

Pri výbere kontajnerov do vašej pracovne či kancelárie dbajte okrem vzhľadu, ktorý bude v súlade s ostatným zariadením kancelárie, aj na kvalitu a ostatné parametre výrobku, ako napr. nosnosť, stabilitu či univerzálnosť, aby váš nový kancelársky kontajner zvládol aj primerané zaťaženie, ktorému je v kancelárii vystavovaný nielen množstvom spisov, papierov či zakladačov, ale napríklad aj umiestnením tlačiarne. Zásuvkové kontajnery DREVONA sú napríklad vybavené kvalitnými pogumovanými kolieskami s nosnosťou až do 200 kg. Pri otvorených kancelárskych kontajneroch je výhodou aj možnosť nadstavenia výšky jednotlivých poličiek podľa potreby.

 

Praktické nápady pre využitie kontajnerov v domácnosti

Kontajnery okrem svojho bežného použitia v kancelárskych priestoroch nájdu rôzne praktické využitie aj v domácnostiach. Ak máte vo svojej domácnosti napríklad veľkú vešiakovú či vstavanú skriňu, prípadne šatník, kde vám chýbajú zásuvky na uskladnenie drobností ako sú ponožky, spodná bielizeň, opasky či bižutéria, môžete zásuvkový kontajner jednoducho umiestniť do vešiakovej časti skrine a vytvoriť tak praktický a flexibilný úložný priestor pre všetky tieto doplnky. Ďalším zaujímavým tipom je využitie klasického otvoreného alebo zásuvkového kontajnera na kolieskach v podobe príručného či konferenčného stolíka v obývacej izbe, kde vám poslúži na odloženie šálky s kávou či čajom a zároveň v otvorených poličkách získate aj praktický úložný priestor na knihy a časopisy. Stačí zapojiť trocha fantázie a určite sa vám podarí nájsť ďalšie zaujímavé tipy a nápady na využitie kancelárskych kontajnerov v domácnosti!

 

Kvalitný slovenský kancelársky kontajner od Drevony

V ponuke e-shopu DREVONA nájdete veľmi kvalitné kancelárske kontajnery slovenskej výroby, ktoré vám pomôžu udržiavať vašu kanceláriu alebo pracovňu vždy upratanú a správne organizovanú. Kancelársky kontajner od Drevony zabezpečí dostatok úložného priestoru, ktorý je pre každú kanceláriu veľmi dôležitý a tiež umožní správne a bezpečné uskladnenie (napr. v uzamykateľných kontajneroch) všetkých dôležitých papierových dokumentov a dokladov. Kancelárske kontajnery na kolieskach sú praktickým typom nábytku, ktorý by vám rozhodne nemal v kancelárii či domácnosti chýbať.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia