Kategórie
 
 
 
 

Dovoz zadarmo pri objednávke
cez e-shop nad € 300

Doprava nábytku len za € 9
pri objednávke do €300 cez eshop

S vynáškou nábytku vám môže
pomôcť náš kuriér za € 19

 
 

TV kreslo hnedé CLIP

TV kreslo hnedé CLIP

elegantné a pohodlné televízne kreslo s ušami v hnedom poťahu
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
Vaša cena: € 199
Doprava zadarmo pri objednávke nad
Parametre
Farba:Hnedá

TV kreslo - ušiak hnedý CLIP

Elegantné a pohodlné televízne kreslo s ušami v hnedom prevedení

TV kreslo CLIP je určené do väčších aj menších priestorov. Jednoduché a čisté línie robia kreslo s ušami elegantným doplnkom sedacích súprav do obývacích izieb, spální a ďalších miestností. Kreslo akoby nestarlo a zachovávalo si stále módny vzhľad. V televíznom kresle si človek môže čítať knižky, sledovať športové televízne stanice alebo len tak oddychovať po náročnom dni. K ideálnej pohodičke v kresle uchopte do ľavej ruky diaľkový ovládač od televízora a do pravej relaxačný nápoj (odporúčame pivko).

TV kreslo CLIP je vyrábaný v kvalitnom poťahovom materiále s označením ETNA 24. Televízne kreslo je ideálny doplnok určený k sedacím súpravám do obývačky každého športového fanúšika. Pohodlné sedenie v kresle je zabezpečené penovým sedákom, ktorý sa človeku výborne prispôsobí. Dizajn TV kresla dopĺňajú drevené nožičky z orechového dreva, ktoré zabezpečujú TV kreslu nestarnúci vzhľad.

Rozmery TV kresla CLIP do domácnosti sú – šírka: 91 cm, výška: 108 cm, celková hĺbka: 89 cm, hĺbka sedu: 50 cm. Televízne kreslo je dodávané ako celok. Ušiak do obývačky je kvalitný slovenský nábytok distribuovaný spoločnosťou DREVONA.

 
 
Navštívili ste
%
TV kreslo hnedé CLIP
elegantné a pohodlné televízne kreslo s ušami v hnedom poťahu
Dodanie
Dodanie: Na objednávku

TV kreslo hnedé CLIP

€ 199 € 199
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia