Úvod > Lacné detské postele
 
Poschodova_postel_biela_REA_PIKACHU_drevona.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Lacné detské postele

Zobraziť na stránku: 

 
Do 24h u vás

Detská posteľ buk REA KAKUNA

Detská posteľ buk REA KAKUNA
€ 155,00

 
 

Lacné detské postele, ktoré ušetria váš rodinný rozpočet

Kompletné vybavenie a zariadenie novej detskej či študentskej izby je značnou finančnou investíciou z rodinného rozpočtu a preto obvykle hľadáme riešenia ako aspoň niečo ušetriť, prípadne ako sa vôbec vtesnať do nášho obmedzeného rozpočtu a finančných možností. Šikovne a premyslene navrhnutá detská izba je polovicou úspechu, preto si všetko dôkladne naplánujte a premyslite predtým, než sa do samotnej realizácie pustíte. Najväčšou položkou a investíciou je takmer vždy kúpa nového nábytku, na výber však máme vždy niekoľko cenových kategórií a tak si nemusíme vždy vyberať len tie najdrahšie možnosti, ale kúpiť sa dá aj cenovo prijateľný a pritom kvalitný nábytok do detskej izby, napr. pomerne lacné detské postele slovenskej výroby od firmy DREVONA.

 

Neutrálny a dobre kombinovateľný dezén nábytku

Lacné detské postele ako aj ostatný nábytok do detskej izby voľte vždy v neutrálnom, najlepšie v svetlejšom dezéne, ktorý je dobre kombinovateľný, pretože práve nábytok je tou súčasťou izby, ktorú z finančných dôvodov nemeníme príliš často a mal by byť skôr nadčasový, napr. v bielom farebnom prevedení. Biely nábytok môžeme krásne dopĺňať farebnými textilnými doplnkami alebo farebným náterom stien. Lacné detské postele v bielom prevedení (napr. REA GOLEM od DREVONY) tak môžete napr. pre dievčenskú detskú izbu kombinovať s fialovými, tyrkysovými alebo ružovými doplnkami, závesmi, vankúšikmi, kobercom alebo aj zaujímavou tapetou na stenu. Pre chlapcov volíme zase modrú, zelenú či žltú farbu a doplnkov a ak sa nám farebné ladenie detskej izby po čase zunuje, výmenou doplnkov dosiahnete opäť výraznú a finančne nenáročnú zmenu.

 

Lacná detská posteľLacné detské postele nemusia byť vôbec nekvalitné!

Veľa ľudí má obavy, že lacný nábytok a lacné detské postele sú nekvalitné, ale často ani vysoká cena nemusí byť zárukou kvality a precízne prevedenej práce, preto je dobré zamerať sa najmä na kvalitných a osvedčených výrobcov nábytku, ktorí sú spoľahlivým dodávateľom naozaj kvalitného a pritom cenovo výhodného nábytku. Zlatá stredná cesta sa už neraz osvedčila, tak aj v tomto prípade nemusíme kupovať práve tie najlacnejšie detské postele či nábytok niekde na trhoviskách alebo v podozrivých výpredajoch, ale stavme radšej na primeranú, rozumnú cenu, ktorá nie je na úkor kvality. Dôležitým kritériom je aj to, aby lacné detské postele mali klasickú záručnú dobu a seriózneho predajcu, kde v prípade potreby môžete uplatniť svoju reklamáciu.

 

Najlacnejšie detské postele - ako si správne vybrať?

Ako si správne vyberať lacné detské postele a aké kritériá ešte okrem dizajnu, kvality či spoľahlivého výrobcu zohľadniť? Zásadnou otázkou pri výbere akejkoľvek postele pre deti je jej rozmer. Ak teda chceme naozaj ušetriť, nekupujme dieťaťu len prechodnú detskú posteľ menších rozmerov, ale radšej plnohodnotné lôžko štandardných rozmerov (cca 90x200 cm), ktorú využijeme aj v budúcnosti, keď dieťa podrastie. Taktiež je výhodou kupovať posteľ, ktorá okrem má okrem kvalitného lôžka na spanie aj niečo naviac, napr. prídavné výsuvné lôžko alebo praktický úložný priestor.

 

Kvalitné detské postele za rozumnú cenu nájdete aj v ponuke nášho e-shopu DREVONA

Naozaj kvalitné a pritom lacné detské postele v rôznych dezénoch a prevedeniach nájdete aj v ponuke nášho e-shopu DREVONA. Slovenské výrobky REA - lacné detské postele zhotovené z kvalitnej laminovanej drevotriesky sú dostupné v cenových reláciách od 146 až 163 eur vrátene masívneho smrekového roštu. Na výber sú klasické jednoduché prevedenia (REA MISTY), ale aj postele s bočným a zadným čelom (REA GARY) či postele s praktickou zásuvkou s úložným priestorom (prípadne 2 zásuvkami) na kolieskach (REA GOLEM) a tiež s prídavným výsuvným lôžkom REA ABRA.  

 

Riešenia aj pre väčšie rodiny

Detské postele od DREVONY sú naozaj dobrou investíciou do kvalitných výrobkov, ktoré vám vydržia slúžiť roky a zároveň sú lacné detské postele REA, podobne ako aj poschodové postele REA PIKACHU  dobrým riešením aj pre početnejšie rodiny, kde rodičia musia naraz zainvestovať aj do dvoch či troch kúskov postelí. Kvalitné lacné postele však šetria váš rodinný rozpočet.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk