Úvod > Lacné kancelárske stoličky
 
Kancelarske_stolicky_na_kolieskach_JELA_drevona.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Aj lacné kancelárske stoličky a kreslá môžu byť kvalitné a trendy

Dlhé hodiny sedenia za v kancelárii nad papiermi a za počítačom dávajú nášmu telu a najmä chrbtici poriadne zabrať a tak v dnešnej dobe čoraz viac ľudí trápia bolesti chrbtice, k čomu sa môžu pridružiť aj bolesti hlavy či kĺbov. Niekto si povie, že sedavé zamestnanie je určite pohodlnejšie ako stáť celú pracovnú dobu na nohách, pravdou však je, že sedavé zamestnanie prináša viac zdravotných problémov a rizík ako si dokážeme predstaviť, najmä ak uvážime, že v súčasnosti už pracovná doba často vysoko prevyšuje osem hodinový pracovný čas a mnohí z nás strávia na kancelárskych stoličkách 10 aj 12 hodín denne, čo našej chrbtici ani pohybovému aparátu príliš neprospieva. Ak sa k takémuto počtu hodín pridruží ešte nekvalitné kancelárske stoličky, budú vaše zdravotné riziká ešte vyššie. Stavte preto vždy len na skutočnú kvalitu a vyberte si kvalitné a pritom pomerne lacné kancelárske stoličky a kreslá od DREVONY.

Kancelárske stoličky nájdu svoje využitie a v domácnostiach

Lacné kancelárske stoličky a kreslá však nájdu svoje využitie nielen v kancelárskych a komerčných priestoroch, ale aj v každej jednej domácnosti. Veľmi potrebné sú v detských a študentských izbách kde spolu s písacím stolom vytvárajú dôležitý pracovný priestor pre deti a tiež v domácich pracovniach. S výberom kvalitnej kancelárskej stoličky či kresla do domácnosti sa tak už určite väčšina z vás stretla. Je však dôležité vedieť vybrať naozaj kvalitnú a pritom cenovo dostupnú kancelársku stoličku nielen pre dospelých, ale obzvlášť práve pre deti.

Dnes už nie je žiadny problém zadovážiť si kvalitné a pritom lacnú kancelársku stoličku

Neodkladajte kúpu kancelárskej stoličky do detskej izby alebo pracovne príliš dlho či na neurčito, pretože tým, že ju nahrádzate napr. klasickou jedálenskou stoličkou, nerobíte svojej a ani detskej chrbtici príliš dobrú službu. Jedálenské stoličky nie sú vhodné a ani určené na takýto účel používania a už vôbec nemusíte mať obavy, že kvalitná kancelárska stolička zruinuje váš rodinný rozpočet, pretože môže stáť aj okolo 200 či 300 eur. Dnes už nie je problém vybrať si kvalitné a pritom pomerne lacnú kancelársku stoličku aj u seriózneho a spoľahlivého predajcu, akým je napr. DREVONA.sk.

Aké by mali byť kvalitné kancelárske stoličky či kreslá?

To, čo je pre každé kvalitnú, ale aj lacnú kancelársku stoličku či kreslo dôležité, je stabilita, optimálne rozmery vzhľadom na výšku a šírku sedadla aj operadla a v prípade kresiel aj dokonalá funkčnosť v podobe rôznych nastavení či pohyblivého podvozku na kolieskach. V zásade platí, že čím viac možností nastavenia, tým lepšie, pretože si týmto spôsobom môžete kancelársku stoličku či kreslo dokonale prispôsobovať svojim potrebám a pohodlnému sedeniu, napr. v oblasti krčnej či driekovej chrbtice, ale aj vzhľadom na výšku sedu.

Kancelárske stoličky a kreslá od firmy DREVONA

Veľmi kvalitné, lacné kancelárske stoličky a kreslá vhodné nielen do kancelárie, ale aj do domácej pracovne alebo do detskej či študentskej izby nájdete v ponuke na stránkach spoločnosti DREVONA. Veľmi trendové kancelárske kreslá JELA v rôznych moderných farebných odtieňoch (napr. fialová, zelená, šedá, tyrkysová) sa dokonale hodia do každej detskej izby a navyše disponujú nielen podnožou na kolieskach, ale aj plynovým piestom pre nastavenie výšky sedu, pohodlnými podrúčkami a kvalitným poťahom.

DREVONA ponúka ešte niekoľko ďalších tipov na lacné kancelárske stoličky a kreslá

DREVONA však okrem týchto dizajnovo, cenovo aj kvalitou veľmi lákavých kresiel JELA ponúka aj mnohé ďalšie kancelárske stoličky a kreslá, ako napr. kancelárske stoličky CALYPSO v rôznych farebných kombináciách či červenú stoličku GINA 2, takže si z ponuky DREVONY dokáže vybrať naozaj každý viac či menej náročný zákazník. Dlhé hodiny sedenia či už v kancelárii alebo doma sa tak aj vďaka takýmto pohodlným kancelárskym stoličkám a kreslám stávajú oveľa príjemnejšími.