Úvod > Lacné komody
 
Komoda_REA_AMY_drevona.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Lacné komody – univerzálny nábytok pre vaše bývanie

Lacné komody sú natoľko variabilným kusom nábytku, že nájdu svoje využitie v každej jednej domácnosti.  Už aj naše prastaré mami veľmi dobre poznali výhody a praktické využitie tohto typu nábytku, ktorému sa kedysi hovorilo bielizník či truhlica (používali sa prevažne na uschovanie šatstva a posteľnej bielizne). Staré truhlice a bielizníky môžeme vlastne považovať za predchodcov dnešných moderných komôd, nábytku, ktorý môže voľne stáť (v prípade nedostatku priestoru existujú aj závesné komody) a svoje uplatnenie nájde takmer v každej miestnosti našich príbytkov. Stačí len nájsť tie správne lacné komody, ktoré dokonale zapadnú do vášho interiéru.

 

Univerzálne lacné komody a ich miesto v interiéri

Funkčný a praktický nábytok, akým sú práve komody, je vhodné umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti vášho bytu či rodinného domu. Lacné komody sú veľmi vhodným nábytkom do spálne, detskej izby, študentskej izby, pracovne, šatníka, do predsiene či chodby, ale aj do obývacej izby, prípadne i do kúpeľne (komody v špeciálnej úprave odolné voči vlhkému prostrediu). Veľkou výhodou je práve ich variabilný (rôzna šírka, výška aj hĺbka presne podľa potreby) a nižší rozmer, pretože lacné komody môžete umiestniť aj do priestoru, kde by sa vám napríklad klasická skriňa v žiadnom prípade nezmestila (napr. atypické podkrovné priestory).

 

Ako si vyberať komody do spálne či detskej izby?

Lacné komody so spální a detských izieb si volíme podľa veľkosti priestoru kam plánujeme komodu umiestniť a tiež podľa materiálu, dizajnu i úložných priestorov vo vnútri komody. Podľa úložného priestoru delíme lacné komody na zásuvkové, skrinkové a kombinované. Záleží už len na vás, ktorému prevedeniu dáte prednosť, v každom prípade však myslite na dostatočnú hĺbku zásuviek aj skriniek, aby malo šatstvo dostatok miesta a nekrčilo sa. V prípade, že sa rozhodnete pre zásuvkovú komodu, dbajte nielen na potrebnú hĺbku a šírku jednotlivých zásuviek, ale aj na kvalitný kovový pojazd a jednoduché otváranie a tiež na dostatočný počet zásuviek (vybrať si môžete napr. 3, 4 aj 5 zásuvkové komody). Pri výbere komody do detských izieb je veľmi dôležité vyberať len nábytok zo zdravotne nezávadného materiálu a pre tých najmenších sú veľmi praktické aj komody s odnímateľným prebaľovacím pultom.

 

Aj dizajn a štýl je pri výbere veľmi dôležitý!

Väčšina ľudí sa pri zariaďovaní svojich domovov snaží o zladenie interiéru do jednotného štýlu a tak je aj štýlové a dizajnové prevedenie komody dôležitým kritériom pri jej výbere. Moderné lacné komody v jednoduchých líniách vo vysokom lesku (ideálne v bielom alebo čiernom prevedení) sú ideálne do moderného až minimalistického priestoru, naopak komody z dreveného masívu s nápadnými detailmi ako je napr. kovanie či drevorezba sa hodia do rustikálneho, koloniálneho a vidieckeho interiéru. Nájde sa však aj veľa univerzálnych prevedení v rôznych dezénoch dreva, ktorými nič nepokazíte, pretože sú vhodné pre praktické bývanie v bežnom klasickom aj mestskom štýle.

 

Jedinečný solitér interiéru

Lacné komody okrem svojej praktickej a funkčnej stránky neraz ako solitér v interiéri spĺňajú aj úlohu dekoračnú a to napr. v obývacích izbách, kde môžu byť doslova ozdobou miestnosti (napr. komody s presklenými časťami, hliníkovými úchytkami a pod.) Dostupné sú v rôznych dezénoch, napr. wenge,  dub bardolíno, dub canyon, orech či v bielom vysokom lesku. Komody sú ako solitér v domácnosti využívané nielen ako potrebný úložný priestor, ale aj ako podstavec pod rôzne bytové dekorácie a doplnky, napr. foto-rámiky s rodinnými fotografiami, zaujímavé vázy, kvety, dizajnové svietidlá či svietniky.

 

Ponuka internetového obchodu DREVONA

Pestrý výber a veľmi kvalitné komody zo slovenskej produkcie firmy DREVONA nájdete aj na internetových stránkach www.drevona.sk. Lacné komody od DREVONY sú vyrobené z kvalitnej laminovanej drevotriesky s dostatočnou hrúbkou a hranami z odolného ABS materiálu. Veľmi trendové sú napríklad lacné komody z kolekcie REA SISA , REA OTTAWA či REA AMY.

 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk