Úvod > Ležadlo
 
lehatko_HERA.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 


 

Aké postele hľadáte?

> Lehátka a leňošky

> Posteľ - jednolôžko

> Postele manželské

> Pohovky

lezadlo

Ležadlo - štýlový relaxačný doplnok pre vašu obývačku či záhradu 

 

Bývanie a zariaďovanie interiéru je záležitosťou, ktorú riešime často a aj niekoľkokrát za život, nielen z dôvodu sťahovania sa do novej nehnuteľnosti či z dôvodu veľkej rekonštrukcie a prestavby nášho pôvodného interiéru, ale aj kvôli modernizácii staršie pôsobiaceho zariadenia a tiež pre zvýšenie kvality a komfortu nášho interiéru.

 

Móda a dizajn neustále napreduje aj v tejto oblasti, preto je čoraz viac nových moderných a veľmi lákavých dizajnových kúskov nábytku aj doplnkov ako napr. moderné sedacie súpravy, dizajnové ležadlá či svietidlá, ktorými by sme radi nahradili naše staršie a nemoderné kúsky. Nápadov pre zlepšenie bývania nikdy nie je dosť, ale čo tak začať napríklad obývacou izbou, kde starý gauč vymeníte za modernejšie sedenie a štýlové dizajnové ležadlá?

 

 

 
 

Moderné ležadlá do interiéru – pohodlie a relax na prvom miesteležadlá

Obývacie izby sú centrom diania v každej domácnosti, možno aj preto si na poriadok a zariadenie v tomto priestore mimoriadne potrpíme. Obývacie izby sú však nielen reprezentatívnym miestom, kde usadíme väčšinu hostí a návštev, ale sú pre nás domácich aj zónou relaxu a oddychu v kruhu najbližších, preto aj nábytok do obývačiek vyberáme vždy štýlový a reprezentatívny, ale aj maximálne pohodlný. Príkladom sú napr. komfortné sedacie súpravy, ktoré nesmú chýbať takmer v žiadnej obývačke. Dokonalý relax a pohodu však poskytujú aj moderné dizajnové ležadlá a takéto interiérové ležadlo naviac pôsobí v priestore veľmi originálne.

 

Doprajte si štýlový oddych!

Spoločnosť DREVONA je tým správnym miestom, ak hľadáte kvalitný a štýlový nábytok pre svoje obývacie izby. V ponuke nájdete rôzne typy sedacích súprav, ale aj veľmi trendové ležadlá a leňošky či relaxačné kreslá v atraktívnom dizajne, ktoré sú nielen veľmi pohodlné, ale zároveň aj veľmi vkusne doplnia interiér každej modernej obývačky. Doprajte si práve takýto štýlový oddych na kvalitnom ležadle HERA od DREVONY a nič lepšie si už pre svoje leňošenie nedokážete viac ani predstaviť.

 

Prečo práve ležadlo HERA?

Čím je ležadlo HERA také výnimočné a štýlové? Jednoznačne spojením viacerých kvalít a benefitov, ktoré ponúka. Ležadlá HERA sú vyrobené v dokonalom anatomickom tvarovaní, ktoré je prispôsobené krivkám ľudského tela a telu tak poskytujú veľmi pohodlnú a komfortnú oporu. Veľmi elegantne pôsobí aj prevedenie luxusnej dizajnovej kombinácie lesklého chrómu a kvalitnej textilnej kože so vzhľadom pravej kože a výhodou je aj výber rôznych farieb, napr. biela, čierna, krémová, červená, zelená či tyrkys. Ležadlá HERA sú aj veľmi praktické z hľadiska nenáročnej údržby a jednoduchej manipulácie vďaka odľahčenej konštrukcie ležadla.

 

Obývačka na čerstvom vzduchu - nábytok vhodný aj do exteriéruležadlo - ratanové

Ležadlá patria aj k obľúbeným prvkom a doplnkom záhrad či terás, kde si s príchodom jarného a teplejšieho slnečného počasia zariaďujeme svoje prechodné exteriérové obývačky. V súčasnosti je ponuka nábytku určeného pre exteriér veľmi pestrá a nechýbajú v nej ani veľmi luxusné a komfortné sedacie súpravy (napr. aj rohové) a ležadlá či leňošky z umelého ratanu, ktoré vám umožnia relaxovať priamo v prírode na čerstvom vzduchu. Práve umelý ratanový výplet patrí v rámci záhradného nábytku k najpopulárnejším materiálom. Jedným z množstva produktov vhodných do exteriéru, ale aj do interiérových priestorov je napr. kvalitné, tvarované ratanové ležadlo GAUDI z ponuky nášho e-shopu DREVONA.

 

Skvelá voľba pre voľné chvíle

Či už je to svieži jarný vzduch a zeleň vašej záhradky alebo príjemné prostredie vašej útulne zariadenej obývačky, pohodlné leňošky a ležadlá sú každopádne dobrou voľbou, ktorú si určite zaslúžite pre svoju pohodu, oddych a sladké leňošenie. Stačí nájsť len vhodné miesto a ležadlo, ktoré vám po všetkých stránkach najviac vyhovuje, aby ste si aj vy mohli vychutnávať príjemný relax s dobrou knihou po každodennom množstve povinností maximálne komfortne.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk