Úvod > Matrace > Matrac 80x200 1+1 ROMANTIKA PLUS 24
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Matrac 80x200 1+1 ROMANTIKA PLUS 24

akciový matrac 1+1 ZADARMO s vankúšmi LEŇOŠEK ako DARČEK
Dodanie
Dodanie: 4-6 týždňov
Vaša cena: € 370,00
Bežná cena: € 817,00
Doručenie objednávky do €300: €9
Doručenie obj. nad €300: zadarmo

Matrac AKCIA 1+1 ROMANTIKA PLUS

Matrace s poťahom cashmere a dvomi vankúšmi LEŇOŠEK ZADARMO

Robustný ortopedický matrac ROMANTIKA PLUS s poťahom cashmere a jadrom vyrobeným z pien Flexifoam (dodávajú vysokú elasticitu, vzdušnosť a odolnosť). Tuhšia strana matraca má masívnu 2 cm výstuhu zo 100% prírodných kokosových vlákien. Konštrukcia matraca je zárukou vynikajúcich ortopedických vlastností, ktoré napomáhajú celkovej telesnej relaxácii. Veľká výška matraca uľahčuje vstávanie aj menej pohyblivým jedincom. Upravená panvová zóna pomáha správne rozložiť tlak v oblasti bedier. Matrac má anatomickú zónovú profiláciu na vysoko tuhej strane a masážnu profiláciu na strane s vyššiou strednou tuhosťou. Nosnosť strany s vyššiou strednou tuhosťou je do 130 kg a strana s vysokou tuhosťou má nosnosť do 150 kg. Poťah matraca je snímateľný, prateľný do 60 °C. Výška matraca 24 cm.

DARČEK:

Navyše dostanete ku každému matracu super vzdušný pamäťový vankúš LEŇOŠEK ako DARČEK! Vankúšik LEŇOŠEK z pamäťovej (lenivej, viscoelastickej) peny má rozmery 67 x 37 x 13 cm a je v prateľnom poťahu.

O poťahu CASHMERE (KAŠMÍR):

Kašmírová vlna patrí k najjemnejším a najviac ceneným textilným vláknam. Hoci sa dnes táto vlna nezískava iba v Kašmíre, tento pojem pretrval, pretože sa pôvodne získavala na tomto území. Kašmírová priadza je cenená pre svoje vlastnosti, ktorými sú predovšetkým ľahkosť a jemnosť. Látka Cashmere vznikla spojením kašmírovej vlny a vysoko kvalitných moderných materiálov. Na poťahovej látke matracov z kolekcie Kašmír oceníte predovšetkým hebkosť, ľahkú údržbu, vhodnosť pre alergikov a skvelé izolačné vlastnosti - tieto pomáhajú odbúrať u žien pocit studených nôh a naopak muži ocenia fakt, že ich telo nebude prehrievať. Poťah Cashmere je prešitý dutým vláknom vysokej hmotnosti. Je snímateľný a prateľný do teploty 60 °C. Pre ľahkú manipuláciu a možnosť nepretržitého používania matraca je vyrobený z 2 polovíc, čo ocenia najmä ženy.

LEŇOŠEK - pamäťové vankúše ZADARMO
 
Rozmer (š x d):80x200 cm
Zloženie matraca:PUR penaKokosová vrstva
Tvrdosť matraca:Stredne tvrdýTvrdý
Nosnosť matraca:do 150 kg
Výška matraca:24 cm
 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk