Kategórie
 
 
 
 

Dovoz zadarmo pri objednávke
cez e-shop nad € 300

Doprava nábytku len za € 9
pri objednávke do €300 cez eshop

S vynáškou nábytku vám môže
pomôcť náš kuriér za € 19

 
 

Matrac 80x200 1+1 ROMANTIKA PLUS 24

LEŇOŠEK - pamäťové vankúše ZADARMO
 
Matrac 80x200 1+1 ROMANTIKA PLUS 24
zväčšiť obrázok
Ušetríte: 55 %%

Matrac 80x200 1+1 ROMANTIKA PLUS 24

akciový matrac 1+1 ZADARMO s vankúšmi LEŇOŠEK ako DARČEK
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
Bežná cena: € 817 Vaša cena: € 370
Doprava zadarmo pri objednávke nad
LEŇOŠEK - pamäťové vankúše ZADARMO
 
Parametre
Rozmer (š x d):80x200 cm
Zloženie matraca:PUR penaKokosová vrstva
Tvrdosť matraca:Stredne tvrdýTvrdý
Nosnosť matraca:do 150 kg
Výška matraca:24 cm

Matrac AKCIA 1+1 ROMANTIKA PLUS

Matrace s poťahom cashmere a dvomi vankúšmi LEŇOŠEK ZADARMO

Robustný ortopedický matrac ROMANTIKA PLUS s poťahom cashmere a jadrom vyrobeným z pien Flexifoam (dodávajú vysokú elasticitu, vzdušnosť a odolnosť). Tuhšia strana matraca má masívnu 2 cm výstuhu zo 100% prírodných kokosových vlákien. Konštrukcia matraca je zárukou vynikajúcich ortopedických vlastností, ktoré napomáhajú celkovej telesnej relaxácii. Veľká výška matraca uľahčuje vstávanie aj menej pohyblivým jedincom. Upravená panvová zóna pomáha správne rozložiť tlak v oblasti bedier. Matrac má anatomickú zónovú profiláciu na vysoko tuhej strane a masážnu profiláciu na strane s vyššiou strednou tuhosťou. Nosnosť strany s vyššiou strednou tuhosťou je do 130 kg a strana s vysokou tuhosťou má nosnosť do 150 kg. Poťah matraca je snímateľný, prateľný do 60 °C. Výška matraca 24 cm.

DARČEK:

Navyše dostanete ku každému matracu super vzdušný pamäťový vankúš LEŇOŠEK ako DARČEK! Vankúšik LEŇOŠEK z pamäťovej (lenivej, viscoelastickej) peny má rozmery 67 x 37 x 13 cm a je v prateľnom poťahu.

O poťahu CASHMERE (KAŠMÍR):

Kašmírová vlna patrí k najjemnejším a najviac ceneným textilným vláknam. Hoci sa dnes táto vlna nezískava iba v Kašmíre, tento pojem pretrval, pretože sa pôvodne získavala na tomto území. Kašmírová priadza je cenená pre svoje vlastnosti, ktorými sú predovšetkým ľahkosť a jemnosť. Látka Cashmere vznikla spojením kašmírovej vlny a vysoko kvalitných moderných materiálov. Na poťahovej látke matracov z kolekcie Kašmír oceníte predovšetkým hebkosť, ľahkú údržbu, vhodnosť pre alergikov a skvelé izolačné vlastnosti - tieto pomáhajú odbúrať u žien pocit studených nôh a naopak muži ocenia fakt, že ich telo nebude prehrievať. Poťah Cashmere je prešitý dutým vláknom vysokej hmotnosti. Je snímateľný a prateľný do teploty 60 °C. Pre ľahkú manipuláciu a možnosť nepretržitého používania matraca je vyrobený z 2 polovíc, čo ocenia najmä ženy.

 
 
Navštívili ste
Ušetríte: 55 %%
Matrac 80x200 1+1 ROMANTIKA PLUS 24
akciový matrac 1+1 ZADARMO s vankúšmi LEŇOŠEK ako DARČEK
Dodanie
Dodanie: Na objednávku

Matrac 80x200 1+1 ROMANTIKA PLUS 24

€ 817 € 370 € 370
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia