Úvod > Matrace 1+1 zdarma
 
Matrac_akcia_1+1_zadarmo_kokosovy_ROMANTIKA_PLUS_24_cm.jpg Matrac_dormeo_160_aloe_vera.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Matrace 1 + 1 zdarma

Vyskočiť ráno z postele oddýchnutý, svieži a plný energie by si želal asi každý z nás, no bohužiaľ, väčšina z nás sa ráno budí s bolesťami, únavou alebo dokonca zlou náladou. Zdravý spánok je pre nás nesmierne dôležitý a nato aby bol zdravý, mal by trvať dostatočne dlho a dopriať by ste si ho mali na kvalitnom matraci. Matrace 1 + 1 zdarma sú vyrobené z rôznych antialergických materiálov a nájdete ich v mnohých prevedeniach, hrúbkach a tvrdostiach, vďaka čomu ulahodia aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi. Doprajte si konečne aj vy plnohodnotný spánok, po ktorom sa budete budiť oddýchnutí a bez bolestí - matrace akcia 1 + 1 sú na to ako stvorené!

Stop roztočom a alergiám!

Alergie dnes trápia množstvo ľudí na svete, no nemusíte byť práve alergik, aby ste si mohli kúpiť antialergický matrac. Matrace v našej ponuke sú vyrobené z prírodných materiálov, ktoré zabraňujú prebývaniu aj množeniu baktérií, roztočov a plesní, čím je matrac prospešný pre vaše zdravie. Pre dosiahnutie antialergických vlastností je dôležité, aby sa v jadre matraca udržala suchá klíma, ktorá neposkytuje baktériám živnú pôdu a prostredie ideálne na rozmnožovanie. Matrace akcia 1 + 1 sú priedušné a úspešne zahubia všetky roztoče a baktérie, ktoré spôsobujú rôzne alergie. Práve antialergické vlastnosti spolu s vhodnou tvrdosťou, by mali byť pri kúpe matraca vašou prioritou.

Matrace 1 + 1 zdarma - aký tvrdý má byť matrac?

Tvrdosť matraca je veľkou dilemou každého kupujúceho. Častokrát ľudia volia matrace, ktoré sú príliš mäkké a hoci sa na prvý pohľad zdajú byť nadmieru pohodlné, ľahko vám môžu privodiť bolesti chrbta či hlavy. Tieto matrace nájdete v rôznych tvrdostiach, no ideálne je voliť stredne tvrdý matrac, ktorý poskytuje dokonalú oporu vašej chrbtici a zvládne aj ťažšie mužské váhy. Príliš mäkké matrace sú vhodné najmä pre osoby s nižšou hmotnosťou alebo pre občasné prespávanie, napríklad na chate. Naopak veľmi tvrdé matrace sú určené pre ľudí s ťažkou nadváhou a preto sa predávajú len občas. Vplyv na tvrdosť matraca má aj spôsob spania - ak väčšinu noci prespíte na bruchu, voľte o niečo tvrdšie matrace akcia 1 + 1.

Aký rozmer matraca?

Nemenej podstatná je aj samotná veľkosť matraca. Samozrejme ak už doma posteľ máte, rozmer musíte prispôsobiť tomu, no pokiaľ ešte posteľ nemáte a neviete sa rozhodnúť, aký veľký by mal váš matrac byť, potrebujete trochu počítať. Aby vám počas spánku z postele netrčali nohy, je ideálne zvoliť dĺžku matraca o cca 20cm väčšiu než je výška osoby, ktorá na ňom bude spať. Nezadúdajte ani na potrebnú šírku, pretože pohodlný spánok môžete mať len vtedy, ak máte na matraci dostatok miesta. Pri jednolôžku by mala byť šírka aspoň 90cm a pri dvojlôžku rátajte minimálne s 80cm na osobu. Matrace si môžete vybrať v akýchkoľvek rozmeroch, dokonca aj neštandardných.

Matrace a ich životnosť

Hygienická životnosť matraca je približne 7 - 10 rokov a po tejto dobe je vhodné ho vymeniť za nový. Po rokoch sa v matraci výrazne rozširujú alergény, pretože používaním stráca matrac svoje antialergické vlastnosti. Vedeli ste, že za jednu noc vypotíte okolo 0,5 litra potu? Stačí, keď si to zrátate za dobu desiatich rokov a sami si uvedomíte, že po takom čase už jednoducho matrac nemôže slúžiť tak ako na začiatku. Táto doba je však len orientačná a veľa záleží od použitých materiálov. Matrace 1 + 1 zdarma nájdete v našom eshope v rôznych materiáloch a ich výber je len na vašich preferenciách.

Kvalitné matrace od DREVONY

V posteli trávime približne tretinu nášho života a preto by nám malo záležať na tom, aký matrac doma máme. U nás v DREVONE vám ponúkame matrace 1 + 1 zdarma, ktoré sú vyrábané z kvalitných antialergických materiálov a poskytnú vám zdravý a pohodlný spánok. Kúpte si matrace akcia 1 + 1 za výhodné ceny - vyberte si jeden matrac a druhý vám k nemu pribalíme zadarmo.