Úvod > Moderná obývačka
 
Obyvacia_stena_dub_sonoma_REA_DENISA_UP_1.jpg Obyvacia_stena_orech_rockpile_REA_DENISA_UP_2.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Aká by mala byť moderná obývačka?

Aká by vlastne mala byť štýlová a moderná obývačka? Minimalistická, vzdušná, nezaprataná kopou zbytočností, praktická a jednoduchá, ale pritom aj elegantná, vyžarujúca príjemnú útulnú atmosféru a sálajúca teplom domova. Moderná obývačka by nemala byť prepchatá množstvom nábytku, ale na druhej strane v nej potrebujeme dostatok úložného priestoru. Ako toto všetko však dosiahnuť v tom správnom pomere? Na mnohých práve moderná minimalistická obývačka pôsobí stroho a chladne, tak, že v nej chýba to povestné teplo domova, ale to pravé zútulnenie priestoru dosiahneme najmä dekoráciami a doplnkami v podobe mäkkých vankúšikov, koberčekov či sviečok, čo však už nespĺňa charakter jednoduchého a minimalistického priestoru. Ako si teda poradiť?

 

Obývačka šitá presne na mieru

Ako  vytvoriť naozaj útulnú a zároveň modernú obývačku, kde sa budete cítiť príjemne? V prvom rade je potrebné zabudnúť na nejaké prísne pravidlá a striktné predpisy o tom, ako musí moderná obývačka vyzerať a zvoliť si radšej zlatú strednú cestu, kde využijete aj určité praktické rady a tipy ako správne zariaďovať interiér, ale zároveň tam vložíte aj kúsok seba. Sme predsa rozdielny a každý z nás má iné potreby a tiež iné predstavy o tom, čo sa mu páči a čo nie. Ideálne je vytvoriť si interiér obývačky šitý presne na mieru pre vás a váš vlastný životný štýl, obývačku kde sa budete cítiť doma  aj napriek tomu, že možno nebude úplne dokonalá.

 

Čo by v žiadnej modernej obývačke nemalo chýbať?

K základnej výbave každej obývačky patrí nábytok a to najmä sedacia súprava, obývacia stena, sektorová zostava či aspoň skrinka pod TV, konferenčný stolík a prípadne aj príjemné relaxačné kreslo. Srdcom každej obývačky je najmä sedacia súprava, ktorá nechýba ani v moderných či minimalistických obývačkách a tak je veľmi dôležité vybrať najmä kvalitnú a priestrannú sedačku, ktorá môže byť dominantou celej miestnosti. Veľmi obľúbené sú najmä neutrálne farebné prevedenia (biela, krémová, hnedá či sivá) v jednoduchých a čistých líniách, ktoré sú veľmi dobre kombinovateľné s ostatným zariadením.

 

Akú obývaciu zostavu si žiada moderne zariadená obývačka?

Obývacie steny či zostavy dnes môžu mať mnoho podôb a dezénov, či už s lesklým lakovaným povrchom alebo dekorom dreva v svetlejších aj tmavších odtieňoch, vždy však ide o dizajnovo pomerne elegantné a jednoduché tvary, ktoré si môžete sami nakombinovať z jednotlivých častí sektorového nábytku. Prioritou, ktorú si žiada moderná obývačka, je najmä dlhší stolík či skrinka pod TV, ktorú podľa svojich predstáv doplníte napríklad komodou, vitrínami, závesnými skrinkami, klasickými aj menej tradičnými poličkami (napr. v tvare štvorca či vlniek) alebo regálmi.

 

A čo konferenčný stolík?

Ani konferenčné stolíky nie sú žiadnym prežitkom a svoje miesto si našli aj v moderných obývačkách. Dizajn konferenčných stolíkov taktiež napreduje a tak okrem klasiky môžete nájsť aj veľmi zaujímavé kúsky vhodné aj pre moderné obývačky, napr. konferenčný stolík z ponuky DREVONY v kombinácii dreva a matného skla, do ktorého sú zaujímavo zakomponované štvorce z číreho skla. Ale ani jednoduchým a nenápadným univerzálnym dreveným konferenčným stolíkom nemôžete nič pokaziť v akejkoľvek obývacej izbe.

 

Moderná obývačka, v ktorej vládne pohodlie a relax

Pohodlie a relax je to, čo v prvom rade od každej obývačky všetci očakávame a inak tomu nie je ani v prípade, že nášmu interiéru kraľuje naozaj reprezentatívna moderná obývačka. Okrem pohodlnej sedacej súpravy sú veľmi obľúbeným doplnkom obývačiek aj relaxačné kreslá a ležadlá či leňošky, ktoré sú nielen veľmi pohodlné, ale svojím dizajnom dokonale zapadnú do interiéru modernej obývačky. Výbornou voľbou je napr. tvarované kožené lehátko  HERA v rôznych farebných prevedeniach (napr. v elegantnej bielej alebo krémovej farbe), ktoré nájdete v ponuke e-shopu DREVONA. V kamenných predajniach aj na stránkach e-shopu DREVONA nájdete naozaj kvalitný nábytok ideálny pre zariadenie vašej novej modernej obývačky.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk