Úvod > Moderné jedálenské stoly
 
Jedalensky_stol_140_x_90_cm_dub_tmavy_MALIBU_drevona.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Moderný jedálenský stôl aj pre vašu domácnosť

Spoločný rodinný obed, večera či nedeľné raňajky, ale aj narodeninová oslava, prípadne iná slávnostná udalosť v kruhu rodiny sa bez jedálenského stola a stoličiek v žiadnej domácnosti nezaobíde. Praktický a moderný jedálenský stôl so sedením je dôležitým prvkom každého bývania a je potrebné vyhradiť mu patričný priestor (samozrejme v rámci individuálnych priestorových možností), ale určite takéto sedenie nedokáže nahradiť sedacia súprava s konferenčným stolíkom v obývacej izbe či barový pult, kde sa stravujeme vždy len veľmi na rýchlo, takmer v behu, prípadne kombinujeme jedenie s pozeraním na televíznu obrazovku. Stolovanie má mať istú úroveň a kultúru a pri krásne prestretom jedálenskom stole, kde nechýba váza s kvetmi, pekný obedový servis, sviečky či servítky sa cítime nielen oveľa príjemnejšie, ale nám takto spoločne v rodinnom kruhu aj oveľa lepšie chutí. Ako si teda čo najlepšie vyberať moderné jedálenské stoly do svojej domácnosti?

 

Rozhoduje celkový vzhľad a materiálové prevedenie

Ak vyberáme do svojej domácnosti nový a moderný jedálenský stôl, zvyčajne pri rozhodovaní zaváži jeho celkový vzhľad, dizajn a materiálové prevedenie. Za moderné jedálenské stoly nemožno považovať len najnovšie dizajnové „vychytávky“, napr. v kombinácii sklo a kov či sklo a plast, ale veľmi pekné a moderné jedálenské stoly nájdete aj v klasickom a osvedčenom drevenom prevedení, pretože drevo ako materiál bude vždy štýlovým doplnkom každého interiéru. V súčasnosti je veľmi populárny aj nábytok vo vysokom lesku, napr. kuchynské linky ,ku ktorým sa výborne hodí aj moderný jedálenský stôl v rovnakom prevedení, napr. v bielej farbe vo vysokom lesku.

 

Moderný jedálenský stôl v štýle vášho bývania

Charakter a štýl nášho bývania má na výbere jedálenského sedenia tiež veľmi veľký podiel, pretože do rustikálne zariadeného interiéru je typovo vhodnejší úplne iný druh jedálenského stola, ako napr. do bytu ladeného moderne, prípadne až minimalisticky. Eklektický, industriálny alebo bohémsky štýl zase znesú aj extravagantnejšie kúsky a kombinácie. Moderné jedálenské stoly môžu byť však zaujímavé aj v kombinácii tradičných a moderných materiálov, napr. jedálenský stôl z masívu alebo drevenej dyhy v svetlej farbe so stredovou výplňou z mliečneho skla či v kombináciách dreva a kovu. Z pestrej ponuky, ktorá je momentálne na trhu si však určite dokáže každý  z vás vybrať moderný jedálenský stôl, ktorý dokonale zapadne práve do vášho interiéru.

 

Kvalita, tvar či veľkosť sú tiež dôležité kritériá pre moderné jedálenské stoly

Moderné jedálenské stoly však okrem atraktívneho dizajnu (na ktorom má výrazný podiel nielen materiál, ale aj tvar stola) musia spĺňať aj určité požiadavky na kvalitu (pevnosť, stabilita, povrchová úprava), pretože len naozaj kvalitný a funkčný moderný jedálenský stôl dokáže plnohodnotne poslúžiť svojim majiteľom. Tvar a veľkosť stola určuje predovšetkým priestor, ktorý máme k dispozícii a tiež počet členov domácnosti. Za bežný štandard sú považované moderné jedálenské stoly v tvare obdĺžnika pre 4, prípadne až 6 osôb, ktoré zaberú menej priestoru ako okrúhly či oválny variant.

Moderný jedálenský stôl

DREVONA ponúka kvalitné a moderné jedálenské stoly pre každú domácnosť

Moderné jedálenské stoly z ponuky nášho e-shopu DREVONA sú veľmi spoľahlivým a kvalitným produktom vhodným pre každú domácnosť a na výber máte hneď niekoľko prevedení. Pre priaznivcov prírodného masívneho dreva sú určené jedálenské stoly ALMOND v dezéne dub, orech alebo wenge. Ak hľadáte niečo menej tradičné, možno vás zaujme moderný jedálenský stôl REA FLAT 2 v dezéne dub canyon, ktorý je veľmi efektne skombinovaný s lesklým hranatým podstavcom na dvoch nohách (možnosť voľby aj iného drevo-dekoru vrchnej stolovej dosky, napr. dub bardolíno, wenge). 

 

Jedálenský stôl, ktorý spája rodinu

Veríme, že vám týchto pár riadkov pomôže správne sa rozhodnúť a vybrať si kvalitný, moderný jedálenský stôl, za ktorým strávite množstvo príjemných chvíľ so svojimi blízkymi, čo ešte viac prispeje k súdržnosti a spolupatričnosti celej vašej rodiny. Atmosféru jedálenského priestoru nezabudnite doplniť pohodlnými stoličkami, vhodným osvetlením a pekným prestieraním.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk