Úvod > Obývačkové steny
 
Obyvacia_stena_dub_sonoma_REA_DENISA_UP_1.jpg Obyvacia_stena_orech_rockpile_REA_DENISA_UP_2.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Moderné a štýlové obývačkové steny či zostavy pre vaše obývacie izby

Obývačkové steny a zostavy patria spolu so sedacími súpravami k základným a dominantným prvkom takmer každej obývacej izby, a aj keď sa už dnešné trendy obývacích stien a zostáv ani zďaleka nepodobajú tým obrovským obývacím stenám siahajúcim od podlahy až po strop, ktoré skrášľovali naše obývačky v minulosti, stále sú práve moderné obývačkové steny obľúbeným kúskom nábytku. Mať moderný interiér a predovšetkým modernú obývačku, ktorá býva reprezentatívnou miestnosťou a centrom diania každého domu aj bytu, je snom väčšiny z nás i keď stále sa nájdu aj ľudia, ktorí zostali verný klasickým a rozmerovo väčším obývacím zostavám.

 

Aké by mali byť moderné obývačkové steny?

Aké teda vlastne sú moderné obývačkové steny? Moderné obývačkové steny a zostavy kladú dôraz predovšetkým na praktickosť a efektný dizajn v minimalistickom prevedení, ktorý často pozostáva napríklad len zo skrinky pod TV a niekoľkých závesných skriniek či poličiek. Aj napriek minimalistickému prevedeniu sa však moderné zostavy snažia poskytnúť čo najviac praktického úložného priestoru. Dôležitú úlohu v moderných prevedeniach zohráva aj pestrý výber farebných variácii a drevo dezénov, ktoré sú doplnené o kontrastné a dekoratívne prvky ako je napr. sklo, hliník či kov. Veľmi trendové sú v súčasnosti aj moderné obývačkové steny s efektným LED podsvietením.

 

Ako a podľa čoho si ich vyberať?

Každý z nás má určitú predstavu o tom, ako by tá jeho ideálna obývacia stena mala vyzerať, pretože je to práve dizajn a estetický vzhľad, podľa ktorého si najčastejšie obývačkové steny aj nábytok všeobecne či zariadenie do domácnosti vyberáme. Netreba však pri výbere zabúdať ani na ostatné dôležité kritériá, akým je napríklad kvalita prevedenia a materiálu, z ktorého je zostava vyrobená. S výberom materiálu úzko súvisí aj samotná údržba a starostlivosť o obývačkové steny, ktorá by mala byť čo najmenej náročná.

 

Kompletné či sektorové zostavy?

Zväčša máme pri rozhodovaní na výber dve možnosti a to buď hotové obývačkové steny, ktoré už tvoria kompletnú zostavu presných rozmerov, kde je dané a nemenné presné rozloženie i rozmiestnenie jednotlivých skriniek aj komponentov, a vy tak máte možnosť priamo vidieť výsledný vzhľad vašej obývacej steny, alebo si môžete zvoliť sektorové obývačkové steny, kde si sami ľubovoľne jednotlivé časti zostavy vyberiete, rozmiestnite a nakombinujete presne podľa svojich požiadaviek a predstáv. Výhodou takýchto obývacích zostáv je, že ak vás vzhľad vašej obývačkovej steny časom omrzí, môžete si rozloženie zostavy obmieňať a  jednotlivé skrinky premiestniť podľa svojho uváženia.  

 

Ponuka obývačkových stien z e-shopu DREVONA

Veľmi trendové a moderné obývačkové steny a zostavy si môžete vybrať aj z ponuky kvalitnej slovenskej značky DREVONA, ktorá ponúka steny do obývačky vyrobené z kvalitnej laminovanej drevotriesky v rôznych prevedeniach, napríklad vo veľmi atraktívnom dezéne orech rockpile, wenge či dub sonoma a tiež v populárnej a dobre kombinovateľnej bielej farbe (Lacobel biely). Veľmi moderne a štýlovo pôsobí napríklad obývacia zostava REA REBECCA 2 v kombinácii spodných skriniek v tmavom dezéne wenge s dvierkami  vrchných skriniek bielej farby, kde je na otváranie použitý bezúchytový  dotykový PUSH UP systém alebo minimalistická zostava RP ACTIVITY 4 v bielom prevedení vo vysokom lesku či v menej tradičnej vákuovanej zelenej, prípadne ružovej farbe vo vysokom lesku.

 

Vhodné aj do pracovní či študentských a hosťovských izieb

Obývačkové steny a zostavy nemusia nájsť svoje uplatnenie iba v obývačkách našich domácností ako to zo samotného názvu vyplýva, ale mnohé moderné sektorové zostavy sa dajú veľmi dobre nakombinovať  aj do študentských a hosťovských izieb či do domácich pracovní. Tento univerzálny nábytok, ktorý si vyskladáte podľa potreby z vysokých, nízkych, nástenných, závesných, otvorených aj uzavretých skriniek, regálov či poličiek bude nielen praktickou súčasťou interiéru, ale aj veľmi elegantným a štýlovým doplnkom miestnosti.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk