Kategórie
 
 
 
 

Dovoz zadarmo pri objednávke
cez e-shop nad € 300

Doprava nábytku len za € 9
pri objednávke do €300 cez eshop

S vynáškou nábytku vám môže
pomôcť náš kuriér za € 19

 
 

Pohovka zelená ľavá VEGA

Pohovka zelená ľavá VEGA

moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom v zelenom prevedení
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
Vaša cena: € 295
Doprava zadarmo pri objednávke nad
Parametre
Farba:Zelená

Šikovná pohovka zelená VEGA

Rozkladacia pohovka s teflónovou úpravou látky v zelenom prevedení

Šikovná pohovka VEGA je elegantná pohovka do spálne alebo detskej izby určená aj na príležitostné spanie. Čalúnená pohovka má tvarované bočné čelo a tri pohodlné vankúše pre zaslúžený večerný relax, napr. pri televízii. Čalúnenú pohovku odporúčame umiestniť na stenu, ale je možné i umiestnenie do priestoru.

Teflónová úprava látky zabraňuje vsakovaniu tekutín a uľahčuje tým jej čistenie. Rozklad lôžka je veľmi jednoduchý a realizuje sa vysunutím spodnej časti a rozložením vrchného penového matraca. Praktický úložný priestor je umiestnený v spodnej výsuvnej časti, ktorý sa ľahko vysúva pomocou praktických koliesok. Tri praktické krémovo-zelené vankúše dodávané s pohovkou odporúčame používať ako oporu chrbta alebo podložku pod nohy. No oceníte ich istotne aj pri spaní na pohovke.

Rozmery šikovnej pohovky VEGA do spálne sú – dĺžka: 203 cm, šírka: 85 cm, výška: 73 cm, výška sedenia: 40 cm. Rozmer lôžka pohovky je – šírka: 160 cm, dĺžka: 183 cm. Pohovka do spálne je čalúnená zelenou látkou s označením RITO 22 a vankúše sú v krémovo-zelenom poťahu s označením PALO 2. Rozkladacia pohovka je dodávaná ako celok v ľavom alebo pravom prevedení. Spálňová pohovka je kvalitný zahraničný nábytok distribuovaný spoločnosťou DREVONA.

 
 
Navštívili ste
%
Pohovka zelená ľavá VEGA
moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom v zelenom prevedení
Dodanie
Dodanie: Na objednávku

Pohovka zelená ľavá VEGA

€ 295 € 295
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia