Úvod > Postele > Postele manželské > Dvojlôžko s matracmi 160x200 NATÁLIA
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
Do 24h u vás

Dvojlôžko s matracmi 160x200 NATÁLIA

partnerská posteľ s matracmi MIAMI s výklopnými roštmi KLASIK
Dodanie
Dodanie: Expedujeme ihneď
Vaša cena: € 589,00
Doručenie objednávky do €300: €9
Doručenie obj. nad €300: zadarmo

Dvojlôžko s matracmi 160x200 NATÁLIA

Partnerské dvojlôžko s matracmi MIAMI s výklopnými roštmi KLASIK

Luxusné dvojlôžko NATÁLIA je posteľ pre partnerov s matracmi MIAMI určená do každej spálne. Manželská posteľ má masívne čelo, ktoré bude istotne tvoriť výraznú dominantu miestnosti. Manželské dvojlôžko do spálne je čalúnené kvalitným poťahom s označením MALI 12. Posteľ je dodávaná s výklopnými lamelovými roštmi KLASIK, ktoré zaisťujú otváranie z bočnej strany ložnej plochy. Lamelový výklopný rošt KLASIK tvorí 17 pevných lamiel. Na roštoch sú voľne uložené kvalitné 5-zónové sendvičové matrace MIAMI. Súčasťou postele je aj priestranný úložný priestor. Štýlový a mohutný vzhľad postele dopĺňajú čalúnené nohy.

Rozmery luxusného dvojlôžka NATÁLIA do spálne sú – šírka: 172 cm, dĺžka: 221 cm, výška čela postele: 101 cm. Výška lôžnej plochy s matracom je cca 60 cm. Šírka dvojlôžka je 160 cm. Dĺžka dvojlôžka je 200 cm. Rozmery pevných nôh postele sú - šírka: 20 cm, hĺbka: 10 m, výška: 11 cm. Posteľ pre partnerov je dodávaná ako celok pozostávajúci z dvoch lôžok a čela, ktoré sa veľmi jednoducho zmontujú. Luxusné dvojlôžko do spálne je kvalitný český nábytok distribuovaný spoločnosťou DREVONA.

Charakteristika partnerských matracov MIAMI

Kvalitný sendvičový matrac MIAMI je vyrobený z kvalitných pien. Obojstranný matrac má 5-zónovú profiláciu. Rozdielna tuhosť strán poskytuje vynikajúce riešenie pre oboch partnerov, pretože si môžu zvoliť mäkšie alebo tvrdšie ležanie. Profilácia matraca zabezpečuje najmä vyšší komfort a pohodlie, zároveň však poskytuje požadované uvolnenie svalstva počas spánku a aj potrebnú vzdušnosť. Pružnosť a tvarová stabilita pien v spojení s kvalitne prešívaným poťahom zabezpečujú výbornú hygienu lôžka na spanie. Výška matraca je cca 16 cm. Odporúčaná nosnosť matraca je do 110 kg. Poťah matraca je snímateľný, dleiteľný a prateľný.

 

Bočný pohľad na dvojlôžko s matracmi
Úložný priestor a výklopné rošty dvojlôžka
Detail poťahovej látky MALI 12
 
Šírka lôžka:160 cm
Materiál postele:Látková posteľ
Farba postele:Béžová
 
 


 

Aké postele hľadáte?

 

> Posteľ - jednolôžko

> Detské postele

> Poschodové postele

Manželské postele - prebúdzajte sa oddýchnutí

Zdravý spánok je pre každého z nás nesmierne dôležitý. Od kvality spánku sa odvíja nielen naša nálada, ale aj náš zdravotný stav. Bolesti chrbtice, migrénu a mnoho ďalších ochorení má na starosti zlý spánok, no dobrou správou je, že sa tomu dá ľahko vyhnúť. Ako? Napríklad tým, že si vyberiete kvalitnú manželskú posteľ a pohodlný zdravotný matrac, vďaka ktorým sa budete ráno budiť oddýchnutí a plní energie. V posteli strávime približne tretinu svojho života, a tak by nám malo záležať na tom, aby bol náš spánok čo možno najzdravší. Počas spánku sa totiž naše telo ako keby dobíjalo a regeneruje až 90% psychických a fyzických síl. Manželské postele sú preto tým najdôležitejším kusom nábytku v celom dome.

 

 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk