Kategórie
 
 
 
 
 

Objednávku do €100 cez e-shop doručujeme po celej SR za €9

Objednávku do €300 cez e-shop doručujeme po celej SR za €19

Objednávku nad €300 cez e-shop doručujeme po celej SR za €29

 
 

Dvojlôžko s matracmi 160x200 NATÁLIA

Dvojlôžko s matracmi 160x200 NATÁLIA

partnerská posteľ s matracmi MIAMI s výklopnými roštmi KLASIK
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 1 kus
Vaša cena: € 599
Doprava po celom Slovensku: € 9
Doprava zadarmo pri objednávke nad
Parametre
Farba postele:Béžová
Šírka lôžka:160 cm
Materiál postele:Látková posteľČalúnená posteľ

Dvojlôžko s matracmi 160x200 NATÁLIA

Partnerské dvojlôžko s matracmi MIAMI s výklopnými roštmi KLASIK

Luxusné dvojlôžko NATÁLIA je posteľ pre partnerov s matracmi MIAMI určená do každej spálne. Manželská posteľ má masívne čelo, ktoré bude istotne tvoriť výraznú dominantu miestnosti. Manželské dvojlôžko do spálne je čalúnené kvalitným poťahom s označením MALI 12. Posteľ je dodávaná s výklopnými lamelovými roštmi KLASIK, ktoré zaisťujú otváranie z bočnej strany ložnej plochy. Lamelový výklopný rošt KLASIK tvorí 17 pevných lamiel. Na roštoch sú voľne uložené kvalitné 5-zónové sendvičové matrace MIAMI. Súčasťou postele je aj priestranný úložný priestor. Štýlový a mohutný vzhľad postele dopĺňajú čalúnené nohy.

Rozmery luxusného dvojlôžka NATÁLIA do spálne sú – šírka: 172 cm, dĺžka: 221 cm, výška čela postele: 101 cm. Výška lôžnej plochy s matracom je cca 60 cm. Šírka dvojlôžka je 160 cm. Dĺžka dvojlôžka je 200 cm. Rozmery pevných nôh postele sú - šírka: 20 cm, hĺbka: 10 m, výška: 11 cm. Posteľ pre partnerov je dodávaná ako celok pozostávajúci z dvoch lôžok a čela, ktoré sa veľmi jednoducho zmontujú. Luxusné dvojlôžko do spálne je kvalitný český nábytok distribuovaný spoločnosťou DREVONA.

Charakteristika partnerských matracov MIAMI

Kvalitný sendvičový matrac MIAMI je vyrobený z kvalitných pien. Obojstranný matrac má 5-zónovú profiláciu. Rozdielna tuhosť strán poskytuje vynikajúce riešenie pre oboch partnerov, pretože si môžu zvoliť mäkšie alebo tvrdšie ležanie. Profilácia matraca zabezpečuje najmä vyšší komfort a pohodlie, zároveň však poskytuje požadované uvolnenie svalstva počas spánku a aj potrebnú vzdušnosť. Pružnosť a tvarová stabilita pien v spojení s kvalitne prešívaným poťahom zabezpečujú výbornú hygienu lôžka na spanie. Výška matraca je cca 16 cm. Odporúčaná nosnosť matraca je do 110 kg. Poťah matraca je snímateľný, dleiteľný a prateľný.

 

 
 
drevona-70-rokov_nabytok_na_splatky_ahoj.png
 
 
Navštívili ste
%
Do 24h u vás
Dvojlôžko s matracmi 160x200 NATÁLIA
partnerská posteľ s matracmi MIAMI s výklopnými roštmi KLASIK
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 1 kus
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia