Kategórie
 
 
 

Poschodová posteľ

REA PIKACHU, poschodová posteľ od €408

Kto chce spať hore? >>>

Poschodové postele - slide 1
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Poschodové postele - Koženková posteľ

 
 
 
 
Cena
Farba postele
Biela
Navarra
Dub bardolino svetlý
Dub canyon
Buk
Dub Lancelot
Orech rockpile
Wenge
Šedá
Šírka lôžka
Materiál postele
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Poschodová posteľ

Poschodové postele sú veľmi dobrou voľbou v prípade, že doma máte dve alebo viac detí (prípadne jedno a ďalšie iba plánujete) a nie veľmi veľkú detskú izbu. Dobrou voľbou je preto, že poschodová posteľ sa skladá z dvoch postelí uložených nad sebou, čo výrazne šetrí miesto, ktoré sa dá využiť na iné účely. Teda napríklad na umiestnenie ďalšieho nábytku (skrine, komody, stolíka,...) alebo pre rôzne detské aktivity. Malé deti totiž potrebujú dostatočné veľký priestor na hranie, neskôr aj na učenie, a preto je poschodová posteľ dobrým spôsobom, ako im tento priestor poskytnúť. Okrem toho, na takejto posteli budú mať vaše deti k sebe bližšie, čo napomáha k ich dobrému, vzájomnému vzťahu. 

 

Poschodové postele musia byť bezpečné a praktické

poschodové postelePokiaľ ste sa rozhodli pre poschodovú posteľ, dbajte hlavne na bezpečnosť svojich detí. Konštrukcia poschodovej postele by mala byť zhotovená z pevného a kvalitného materiálu, čo zaručuje aj jej dlhšiu životnosť. Dbať treba napríklad na spoje postele, ktoré sa zvyknú používaním postupne uvoľňovať. A to hlavne ak sa jedná o poschodové postele drevené. Deti totiž veľmi rady postele zneužívajú na skákanie a rôzne šibalstvá, preto spoje postele aby vydržali, musia byť pevné.

 

Najmä vrchná časť poschodovej postele musí mať po všetkých stranách dostatočne vysoké bočnice, ktoré zabránia pádu dieťaťa, či už v noci alebo počas hrania. Samozrejme aby dieťa mohlo vyliezť na vrchnú posteľ, nemôže chýbať dobre pripevnený rebrík, ktorý musí byť tak isto pevný a jeho hrany obrúsené.

 

Pri kúpe poschodovej postele treba mať ale na mysli viac vecí. Treba dbať napríklad aj na jej výšku. Ak totiž máte doma nižší strop a kúpite vysokú poschodovú posteľ, dieťa spávajúce na vrchu nebude mať dostatočné množstvo priestoru. Nielenže sa  nebude môcť poriadne hýbať, ale môže si aj veľmi ľahko ublížiť. A taký náraz hlavou o strop určite nie je pre nikoho príjemný.

 

Ďalšou vecou je úložný priestor. Ak majú poschodové postele úložný priestor, sú o to užitočnejšie. Šuplík zasunutý pod spodnou posteľou môže slúžiť na úschovu perín a vankúšov počas dňa, ale aj na odkladanie hračiek večer pred spaním. Okrem toho, čím viac úložného priestoru budete v izbe mať, tým menej vecí sa po nej bude povaľovať. Deti majú toľko energie. Aj vďaka dobrému spánku. Odkedy majú poschodovú posteľ, už ich nemusím večer naháňať do postele. Upracú svoj bunker, ktorý si robia z postele a sami zaspia. Sem-tam sa ešte nevedia dohodnúť, kto bude spať hore.

 

Poschodové postele DREVONA

Poschodové postele, ktoré v DREVONE ponúkame sú vyrobené z pevného a kvalitného dreva. Neváhajte a navštívte jednu z našich kamenných predajní, kde si náš sortiment môžete prezrieť, chytiť aj vyskúšať. Pokiaľ radšej nakupujete online, poschodové postele si môžete objednať aj cez náš e-shop.

 

Poschodové postele pre deti sú nielen praktické, ale u detí aj mimoriadne obľúbené

Častým problémom mnohých klasických 1, 2 aj 3 izbových (najmä starších) bytov býva malá rozloha a z toho prameniaci nedostatok priestoru. Musíme sa teda popasovať s tým, že máme menej miesta ako by sme potrebovali nielen v kuchyni či kúpeľni, ale aj v izbách a tak začíname hľadať riešenia ako čo najlepšie využiť priestor, ktorý máme k dispozícii. Niekedy pomôže rekonštrukcia či dispozičné zmeny, ale nie vždy sú vhodné podmienky pre tieto radikálne riešenia a tak maximum, čo môžeme pre zlepšenie a skvalitnenie svojho bývania urobiť, je veľmi premyslene si zvoliť zariadenie a vyberať nábytok, ktorý šetrí priestor, napr. poschodové postele pre deti, rozkladacie pohovky aj stoly.

 

Detská poschodová posteľ je ideálnym riešením pre menšie detské izby. Menšie detské izby môžu predstavovať skutočne vážny problém najmä v prípade, že takúto izbu musíme vhodne prispôsobiť pre dve, tri alebo aj viac detí. Ak máme nedostatok miesta v spálni, väčšinou nám to až natoľko neprekáža, pretože ju využívame len v noci na spanie a tak nám v nej pokojne postačia dve postele, ale detská izba si toho žiada oveľa viac... Postele, písacie stolíky, skrinky aj určitý priestor na hranie. Ideálnym riešením sú v tomto prípade poschodové postele pre deti, ktoré nám výrazne šetria priestor v detskej izbe.

 

Poschodové postele pre deti sú dostupné v pestrej škále rôznych prevedení

Dnes sú už našťastie detské poschodové postele dostupné v rôznych prevedeniach a variantoch, takže nie ste nútený kupovať iba jeden jediný typ, ktorý sa vám nakoniec nemusí vôbec páčiť ani štýlovo hodiť do interiéru detskej izby. Na výber tak máte nielen drevené, laminované či kovové poschodové postele pre deti, ale aj rôzne farby, dezény dreva či dokonca rozoberateľný typ poschodových postelí, z ktorých v prípade potreby môžete mať aj dve samostatné lôžka. Pre deti je veľmi lákavé aj prevedenie poschodovej postele s prístreškom v podobe stanu, prípadne so šmýkačkou či inými doplnkami, vďaka ktorým môžete deťom vytvoriť naozaj rozprávkovú detskú izbu.Detská poschodová posteľ

 

Ako vybrať detskú poschodovú posteľ?

Poschodové postele pre deti by mali byť predovšetkým bezpečné, pevné a dostatočne odolné aj voči šanteniu detí, preto je kvalita materiálu ako aj samotného prevedenia vždy na prvom mieste. Ak chcete aby vaše dieťa spalo naozaj pokojne a v bezpečí, mala by byť predovšetkým horná posteľ vybavená veľmi pevnými a spoľahlivými zábranami (zábradlím), ktoré zabránia pádu dieťaťa. To isté platí aj v prípade schodíkov či rebríka, ktorý musí byť tiež pevný, kvalitný a uspôsobený svojou šírkou pohodlnému lezeniu detí. Dbať by ste mali aj na pohodlie detí počas spánku, teda na vhodné matrace a dodržanie štandardných rozmerov bežného lôžka (odporúčaná dĺžka 190 až 200 cm a šírka postele približne 80 -90 cm).

 

Kvalitné poschodové postele REA PIKACHU

DREVONA má pre vás na výber kvalitné poschodové postele pre deti slovenskej výroby. Detská poschodová posteľ REA PIKACHU je vyrobená z veľmi kvalitných hrubých dosiek laminovanej drevotriesky a disponuje úložným priestorom aj smrekovými roštami, ktoré sú v cene postele. Výhodou tejto postele je možnosť výberu z niekoľkých dezénov, napr. buk, dub bardolíno alebo canyon, wenge, orech rockpile či prevedenie v neutrálnej bielej farbe.

 

Detské poschodové postele s doplnkami sú u detí mimoriadne obľúbené

Nech už sa pre detské poschodové postele rozhodnete z priestorových alebo aj akýchkoľvek iných dôvodov, môžete si byť absolútne istý, že takmer všetkým deťom takýmto zariadením detskej izby urobíte radosť, pretože deti poschodové postele jednoducho zbožňujú. A ak ich naviac doplníte veselými farebnými doplnkami ako napr. textilnými vankúšikmi, chráničmi, tunelom, stanom či domčekom, ich radosť bude dvojnásobná.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia