Úvod > Spáľňa > Postele > Biela posteľ 90 x 200 s roštom BONI
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Biela posteľ 90 x 200 s roštom BONI

Pevná posteľ z MDF s roštom 90 x 200 cm
Dodanie
Dodanie: Dodanie: 3-5 týždňov
Vaša cena: € 169,00
Doručenie objednávky do €300: €9
Doručenie obj. nad €300: zadarmo

Biela posteľ 90 x 200 cm s roštom BONI

Pevná posteľ z MDF s roštom 90 x 200 cm

BONI 90 x 200 cm je veľmi pevná posteľ, ktorá má tú veľkú výhodu, že je vhodná nielen pre deti, študentov, dospelých ale aj pre tých starších. Posteľ je vyrobená z velmi pevného materiálu - MDF dosky hrubej až 3 cm! Posteľ má biele, hladké vyhotovenie. Rošt postele je tvorený lamelami, ktoré sú šikovne vsadené priamo do bočníc postele. V spojoch postele sú z vnútornej strany osadené robustné kovové spojovacie kovania, čo zabezpečuje extrémnu stabilitu tejto postele. K stabilite prispievajú aj kovové nožičky. Pre dosiahnutie extrémnej pevnosti postele BONI sme do stredu pridali aj kovovú spojnicu bočníc.

Rozmer korpusu postele: š96 x v41,5 x d206 cm, rozmer lôžka: š90xd200 cm. Výška čela: 95 cm. Zapustenie matraca od hornej hrany korpusu je 6 cm. Materiál: MDF hr. 30mm.

Cena postele je vrátane roštu, bez matracov a doplnkov. K posteli je potrebné dokúpiť matrac 90 x 200 cm. Dodávané v demonte. Posteľ BONI je kvalitný slovenský nábytok.

Ďalšie detské postele |

Šírka lôžka:90 cm
Materiál postele:MDF
Farba postele:Biela
 
 


 

Aké postele hľadáte?

 

> Manželské postele

> Posteľ - jednolôžko

> Detské postele

> Poschodové postele

Postele tvoria náš domov | Postele Drevona   

Postele sú určite tá najlepšia vec, ktorú človek kedy vymyslel. V posteli by som dokázala stráviť aj celý deň. Keby sa to tak dalo.

Cez týždeň na to čas nie je. Preto ocením aspoň to, že kvalitné postele, ktoré mám a matrace, ma zbavia mojich boľavých krížov. Cez víkend by som si aj pospala ale decká ráno naskáču do našej manželskej postele, mysliac si, že je to veľká trampolína. Večer sa teším, ako vhupnem do perín na mäkký matrac. A odkedy má manžel tvrdší matrac, chrápe oveľa menej. Tak... dobrú noc a prajeme krásny spánok v posteliach od Drevony.

 

 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk