Úvod > Detská izba > Detské postele
 
aaa_Studentska_postel_90_cm_REA_LARISA_drevona.jpg Biela_postel_90_x_200_MDF_s_rostom_BONI_drevona.jpg Detska_postel_90_wenge_REA_GOLEM.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter parametrov:
Šírka lôžka
Materiál postele
Farba postele
Cena
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Detské postele

Zobraziť na stránku: 

 
Do 24h u vás

Drevená posteľ 140 cm wenge REA NASŤA

Drevená posteľ 140 cm wenge REA NASŤA
€ 176,00
Do 24h u vás

Posteľ s čelom 120 pravá wenge GARY

Posteľ s čelom 120 pravá wenge GARY
€ 235,00

 
 


 

Aké postele hľadáte?

 

> Postele - jednolôžko

> Poschodové postele

> Manželské postele

Detské posteleDetské postele

Keď u dieťaťa nastane čas opustiť svoju detskú postieľku, je potrebné začať uvažovať o investícii do detskej postele.

 

Tento čas väčšinou prichádza niekedy medzi druhým a štvrtým rokom života dieťaťa a zvyčajne to zistíte tak, že dieťa začne preliezať ohrádku svojej postieľky. U mnohým postieľok je ale možné matrac posunúť na nižšiu úroveň a zvýšiť tak ohrádku o niekoľko centimetrov. Dieťa potom môžete ešte nejaký čas nechať spávať v postieľke s vedomím, že je v bezpečí. No keď dieťa vyrastie natoľko, že bez problémov prelezie aj vyššiu zábranu, malo by to byť signálom, že nastal čas na kúpu detskej postele.

 

 

 
 

 

Detské postele z našej ponuky

postele s úložným priestoromDetské postele určite vyberajte so svojimi deťmi. Nechajte im možnosť vybrať si tú, ktorá sa im páči, no samozrejme overte, či vybraná posteľ je aj kvalitná a či sa bude hodiť do detskej izby. Deti budú detské postele používať niekoľko rokov, preto vyberajte precízne. Ako prvé ich určite upúta farba, vy však pozerajte na kvalitu, materiál, dizajn a funkčnosť detských postelí.

 

Na výber máte postele rôznych druhov. Ponúkame detské postele s klasickou šírkou 90cm, do väčších detských izieb so šírkou 120-140 cm, na ktorých sa v prípade potreby vyspia aj dve deti, ďalej postele s úložným priestorom alebo prídavným lôžkom, poschodové postele, ktoré sú u detí veľmi obľúbené a potom i postele čalúnené, ktorých farbu môžete skombinovať so zariadeným detských izieb. Pri všetkých druhoch je ale dôležité aby mali pevnú konštrukciu s dobrými spojmi, ktorá sa len tak ľahko nerozkýva. Deti totiž radi vystrájajú, skáču po posteliach, preto je dôležité aby detské postele túto záťaž vydržali aj niekoľko rokov.

 

Keďže deti v detskej izbe potrebujú dostatok priestoru na hranie je praktické vybrať detské postele, s úložným priestorom, do ktorého si počas dňa môžu ukladať periny. Úložný priestor v posteliach je však dostatočne veľký na to, aby sa tam zmestilo aj viac vecí, napríklad niektoré hračky. Ďalšou možnosťou ako ušetriť v izbe miesto, sú poschodové postele. Ak máte iba jedno dieťa, ktoré práve opustilo svoju postieľku, nechajte ho spávať na spodnej posteli. Vrchná je určená pre trochu staršie dieťa, ktoré bez problémov dokáže zliezť po rebríku na posteli. Pre zvýšenie bezpečnosti majú poschodové postele bočnice, ktoré zabránia pádu pri hre alebo počas spánku.

 

Vyberte kvalitný matrac

matracKeďže naše detské postele sa predávajú samostatne, bez matracov, je potrebné aby ste si ich dokúpili. V ponuke nášho obchodu však máme aj tie, takže nemusíte nakupovať u viacerých predajcov. Ak sa rozhodnete pre nákup v našej kamennej predajni, vaše deti si môžu otestovať viacero matracov a vybrať ten, na ktorom sa cítia najlepšie. No aj pri tomto by mali mať konečné slovo rodičia, pretože vedia lepšie, ktorý matrac je pre nich vhodnejší. A ak by ste si náhodou s výberom nevedeli poradiť ani vy, radi vám pri ňom pomôžeme. Vhodné matrace pre deti sú napríklad matrace s pružinovými taštičkami, ktoré poskytujú veľmi dobrú oporu tela a podporujú správny vývoj dieťaťa. Aby však matrac plnil svoju funkciu na 100%, mali by ste zaobstarať aj kvalitný rošt do postele, ktorý si taktiež môžete vybrať priamo u nás.

 

Detské postele DREVONA

V DREVONE sa vám snažíme poskytnúť detské postele najlepšej kvality, vyrobené priamo u nás na Slovensku. Postele predávame v demonte a môžete si ich zakúpiť v našej kamennej predajni alebo online. Pri objednávke do 300€ cez e-shop DREVONA zákazníkom ponúka doručenie len za 9€, a pri nákupe v hodnote nad 300€ je doručenie úplne ZDARMA.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk