Kategórie
 
 
 

 

 

Prebaľovacie pulty

Prebaľovacie pulty - slide 1
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Prebaľovacie pulty - REA SISA

 
 
 
 
Cena
Farba
Dub Lancelot
Dub Artisan
Biela
Antracit
Navarra
Dub bardolino svetlý
Dub canyon
Buk
Orech rockpile
Wenge
Umiestnenie
Dostupnosť
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Prebaľovací pult – pomôcka, ktorá vám uľahčí starostlivosť o bábätko

S očakávaným príchodom dieťatka do rodiny sa všetky priority v domácnosti menia a zelenú dostáva najmä príprava na príchod nového člena rodiny. Pripraviť sa dôkladne na toto nové a jedinečné obdobie v živote každého rodiča znamená nielen psychickú prípravu na rodičovstvo ako také, ale aj zmenu interiéru či už zariadením detskej izbičky alebo zmenami a úpravami v spálni, kde pre dieťatko pripravíme všetko potrebné, od detskej postieľky cez praktické skrine pre množstvo maličkých vecičiek až po prebaľovací pult či rôzne dekorácie, ako napr. baldachýn či zvonkohru nad postieľku. Práve spomínané prebaľovacie pulty sú veľmi praktickou pomôckou pre každú nastávajúcu mamičku.

 

Prebaľovací pult

Prečo sú prebaľovacie pulty také populárne a obľúbené?

Prebaľovacie pulty sa stali v posledných rokov hitom domácností a u mamičiek sú mimoriadne obľúbeným doplnkom interiéru, nakoľko im výrazne uľahčujú každodennú starostlivosť o ich bábätká. Kým v minulosti bolo bežné prebaľovanie detí na sedacej súprave či na posteli a to si vyžadovalo neustále zohýbanie a zaťažovanie krížov aj celej chrbtice (čo najmä v období po pôrode býva naozaj náročné), dnešné mamičky už prebaľovací pult od tejto činnosti vykonávanej v neustálom predklone odbremenil.

 

Ponuka nášho e-shopu DREVONA

Veľmi kvalitné prebaľovacie pulty s komodou nájdete aj v ponuke nášho internetového či kamenného obchodu DREVONA. Tieto komody pozostávajú z dvoch väčších a dvoch menších zásuviek, otvoreného odkladacieho priestoru a sú zhotovené s možnosťou nadstavby prebaľovacích pultov. Pulty na prebaľovanie, ktoré DREVONA ponúka, sú kvalitným slovenským výrobkom z domácej produkcie spoločnosti, na ktorých výrobu bola použitá kvalitná laminovaná drevotrieska a vyrobené sú v rôznych dezénoch dreva. Samotný prebaľovací pult pozostáva z matraca, ktorý je vyrobený z vysokoelastickej PUR peny s výškou 5 cm a so snímateľným poťahom, ktorý je možný bežne prať v práčke do teploty 40°C.

 

Ako vybrať prebaľovaciu komodu pre vaše bábätko?

Ako teda vybrať tú ideálnu a praktickú prebaľovaciu komodu do vašej domácnosti? Prebaľovacie komody sú na trhu dostupné ako samostatné prebaľovacie pulty, ktoré je potrebné ešte umiestniť na nejaký pevný a stabilný podklad. Veľmi dobrou voľbou bude, ak sa zameriate na prebaľovaciu komodu, ktorá je už súčasťou nábytku a získate tak "dva v jednom", pretože je vlastne už aj komodou, ktorá slúži ako veľmi spoľahlivý a stabilný podklad pod prebaľovací pult a zároveň vám poskytne dostatok úložného priestoru pre množstvo potrebných detských vecičiek (napr. oblečenie, plienky, vlhčené servítky), ktoré budete mať takto pri prebaľovaní ihneď po ruke.

 

Moderný vzhľad a praktickosť v jednom

Moderné prebaľovacie komody si do interiéru vyberáme ako nábytok a súčasť zariadenia, preto by sme mali prihliadať aj na ich estetický vzhľad a celkové zosúladenie s ostatným nábytkom, ktorý sa už v miestnosti (napr. v spálni) nachádza. Voľnejšiu ruku pri výbere máme v prípade, že zariaďujeme úplne novú detskú izbu. Ponuka rôznych dezénov dreva je však dostatočne pestrá, aby si dokázal vybrať naozaj každý (napr. buk, orech, dub bardolíno či tmavšie wenge), ale nič nepokazíte ani univerzálnou prebaľovacou komodou v bielom prevedení. Nezabúdajte, že prebaľovací pult je pri niektorých typoch možné aj demontovať a komodu potom naďalej využívať aj bez neho.

 

Čo si ešte všímať pri výbere?

Okrem spomínanej a veľmi praktickej možnosti, kedy môžete prebaľovací pult po odrastení dieťaťa demontovať, aby ste mohli aj naďalej komodu využívať ako bežný nábytok a potrebný úložný priestor napr. v spálni alebo v detskej izbe, je vhodné všímať si aj rozmery a materiál, z ktorého sú komoda aj prebaľovací pult zhotovený. Dôležitým kritériom pre prebaľovacie komody je aj možnosť ich údržby. Výhodou je, ak  má prebaľovací matrac snímateľný poťah, ktorý je možné prať a udržiavať tak hygienický a čistý.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia