Kategórie
 
 
 
 
Dôležitý oznam
 
 
 

Predajne DREVONA poskytujú možnosť objednať nábytok telefonicky alebo emailom a takisto možnosť doručenia tovaru na adresu, platba možná aj v hotovosti.

 
 

DREVONA Kežmarok

< Predajne DREVONA

Adresa: Michalská 73, 060 01, Kežmarok, Tel: 0918 605 347, E-mail: kezmarok@drevona.sk, Otváracie hodiny: Po-Pia: 8:30-17:00, So: 8:00-12:00, ZATVORENÉ DO ODVOLANIA, Využite možnosť nákupu tovaru prostredníctvom telefonickej komunikácie.


V  predajni v Kežmarku ponúkame široký  sortiment nábytku - obývačky, sedacie súpravy, konferenčné stolíky, spálňové zostavy, postele drevené a čalúnené, kuchynské zostavy, jedálenské stoly, stoličky, študentský nábytok, skrinky, komody, nočné stolíky, matrace, rošty, bytové doplnky. Väčšina nábytku je  vyrábaná na Slovensku, no ponuka je doplnená aj tovarom od zahraničných dodávateľov..  Pri výbere nábytku kladieme dôraz na kvalitu a cenu. Zariaďujeme bytové aj nebytové priestory. Nábytok, ktorý si môžete kúpiť aj na splátky vám na požiadanie zavezieme domov. Predajňa má k dispozícii vlastné parkovisko.

Služby: Dovoz nábytku, Predaj na splátky Quatro, Parkovanie

 

< Predajne DREVONA

 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia