Kategórie
 
 
 
 
Dôležitý oznam
 
 
 

Predajne DREVONA poskytujú možnosť objednať nábytok telefonicky alebo emailom a takisto možnosť doručenia tovaru na adresu, platba možná aj v hotovosti.

 
 

DREVONA Sereď

< Predajne DREVONA

Vážení zákazníci,

naša predajňa nábytku Drevona Sereď je na základe nariadenia ministerstva o zákaze zhromažďovania zatvorená. Avšak radi by sme Vám ponúkli možnosť nákupu tovaru prostredníctvom telefonickej komunikácie. Tovar Vám doručíme až k Vám domov prostredníctvom nášho zmluvného prepravcu, ktorý je vybavený ochrannými prostriedkami - rúško, rukavice. Našu ponuku tovaru si môžete pozrieť v linku nižšie. Tovar, ktorý máme skladom Vám vieme doručiť do 24hodín. Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0918 605 306.

https://www.rea-nabytok.sk/rea-and-ava%C2%A0-jesen-zima-2019%C2%A0sk

https://www.rea-nabytok.sk/rea-expres-12019%C2%A0sk

https://www.rea-nabytok.sk/avana-1-2016

https://www.rea-nabytok.sk/elitte-12019%C2%A0-(stoly-stolicky-kresla)

Adresa: Vonkajší rad 792, 926 01 Sereď, Tel: 0918 605 304, E-mail: sered@drevona.sk, Otváracie hodiny: Po-Pia: 9:00-17:00, So: 9:00-12:00. ZATVORENÉ DO ODVOLANIA


Predajňa nábytku v Seredi má stabilnú a dlhodobú tradíciu na slovenskom trhu. V ponuke nábytku prevažuje hlavne sortiment od slovenských výrobcov, ale spolupracujeme aj s overenými  zahraničnými dodávateľmi. Nájdete tu kompletný sortiment nábytku ako obývacie izby, sedacie súpravy, spálne, postele, skrine, komody , detský a študentský nábytok, kuchyne, stoly, stoličky, rohové lavice, jedálenské sety, kancelársky nábytok atď. V ponuke sú rôzne bytové doplnky a doplnky pre Feng Shui. Predajňa ponúka vždy aktuálne akcie.
Ku kompletnej ponuke nábytku patrí aj zariaďovanie bytových aj nebytových priestorov, dovoz a montáž nábytku a predaj nábytku na splátky. K dispozícii je parkovanie v areáli predajne.

Služby: Dovoz nábytku, Montáž nábytku, Predaj na splátky Quatro, Parkovanie

Nábytok v Seredi DREVONA 1Nábytok v Seredi DREVONA 2Predajňa nábytku v Seredi DREVONADom nábytku Sereď DrevonaSereď nábytok DrevonaNábytok Sereď Drevona

 

< Predajne DREVONA

 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia