Kategórie
 
 
 
Dôležitý oznam
 
 
 
 
 

Predajne DREVONA poskytujú možnosť objednať nábytok telefonicky alebo emailom a takisto možnosť doručenia tovaru na adresu, platba možná aj v hotovosti.

 
 

DREVONA Zlaté Moravce

< Predajne DREVONA

Adresa: Duklianska 4, 953 01, Zlaté Moravce, Tel: 0918 605 357, E-mail: zlate.moravce@drevona.sk, Otváracie hodiny: Po-Pia: 9:00-17:00, So: 9:00-12:00, ZATVORENÉ DO ODVOLANIA, Využite možnosť nákupu tovaru prostredníctvom telefonickej komunikácie.


Predajňa v Zlatých Moravciach sa nachádza v susedstve OD Tesco. Ponúka kompletný sortiment nábytku od  sedacích súprav, postelí, pohoviek  cez obývačky, skrine, komody, kuchyne ,detské izby  a študentský nábytok , kúpeľňový nábytok, kancelársky nábytok, doplnky atď. V ponuke je hlavne tovar od slovenských výrobcov, ale nájdete tu aj nábytok od výrobcov z ostatných európskych krajín. Pre priaznivcov Feng Shui je v ponuke široký sortiment doplnkov pre harmonizáciu interiéru. Nábytok si môžete kúpiť aj na splátky a podľa želania vám ho odvezieme domov. Počas nákupu v našej predajni sa môžete osviežiť chutnou kávou z kaviarne na prízemí budovy. K dispozícii je vlastné parkovisko.

Služby: Dovoz nábytku, Montáž nábytku, Predaj na splátky Quatro, Parkovanie, Kaviareň

 

< Predajne DREVONA

 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia