Úvod > Predsieňový nábytok
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Predsieňový nábytok - aj predsieň je dôležitá

Pri zariaďovaní interiéru ľudia častokrát venujú najväčšiu pozornosť aj financie kuchyni a obývačke, potom miestnostiam na spanie či pracovni, no vstupná hala je hlboko podceňovaná. Predsieň je vlastne bránou do vášho domu, ktorá o vás a vašom vkuse prezradí veľmi veľa. Vaši hostia musia najprv prejsť cez predsieň, aby sa dostali do ostatných častí domu a práve tu si vytvoria prvý dojem o vás a vašom bývaní. Dajte si preto záležať na jej zariaďovaní aj dekorovaní, a to bez ohľadu na to, či ide o priestor so štedrými rozmermi alebo o malú predsieň. Stačí vybrať šikovný predsieňový nábytok, použiť pekné farby a originálne doplnky a vaša predsieň ohúri aj toho najnáročnejšieho hosťa. 

 

Predsieňový nábytok - vyžadujte trvácnosť!

Dnes už nie je problém kúpiť nábytok do predsiene za výhodné ceny a vďaka tomu si môže vkusne zariadiť svoju predsieň úplne každý. Výber je viac než široký, stačí mať aspoň akú-takú predstavu o tom, čo chcete alebo aký štýl sa vám páči. Najdôležitejšie je zamerať sa na kvalitu použitého materiálu, pretože predsieňový nábytok bude denne zaťažovaný, a preto by mal dlho vydržať. Najmä taká skrinka na topánky či šatníková skriňa dostanú naozaj zabrať. Ak teda nechcete kupovať nový nábytok do predsiene každý druhý rok, investujte do kvality - mnohonásobne sa vám to vráti. Radšej kúpte menej kusov kvalitného a pekného nábytku, ako mať predsieň zaplnenú hromadou labilného nábytku.  

 

Aký predsieňový nábytok zvoliť?Predsieňový nábytok

To ako si zariadite svoju predsieň je v podstate na vás a vašom vkuse. Predovšetkým sa ju snažte nepreplniť, pretože vaši hostia by mali mať dostatok miesta pri vyzliekaní či obúvaní, a tak voľte iba nevyhnutný predsieňový nábytok. Najčastejšie ľudia siahajú po skrinke na topánky, vešiaku či vešiakovej skrini a samozrejme nesmie chýbať veľké zrkadlo. Pre šťastlivcov, ktorí majú priestrannú predsieň je možností viac. Napríklad malý príručný stolík na odkladanie vecí, stolička alebo kreslo na prezúvanie a šatníkovú skriňu môžete nahradiť priestrannou vstavanou skriňou, do ktorej sa zmestí všetko potrebné - od oblečenia, topánok, kabeliek až po veci mimo sezóny.   

 

Nábytok v predsieni skryje všetko potrebné

Predsieň by mala byť usporiadaná, pekná a mala by pôsobiť útulne. To docielime, ak do jej zariaďovania vložíme okrem peňazí aj kúsok nášho srdca. Dajte si záležať na výbere nábytku do predsiene, "oblečte" svoju predsieň do príjemných a teplých farieb, buďte originálni a nezabúdajte, že bytové doplnky vedia robiť hotové zázraky a dodajú miestnosti život aj krásu. Kúpte si veselú rohožku, ktorá bude vítať vašich hostí, usaďte ich do kresla a zoberte im kabát. Na takýchto maličkostiach sa zakladá dobrý prvý dojem. Predsieňový nábytok by mal dokonale ladiť s ostatnými prvkami a mal by skryť všetky potrebné veci. Vyhnete sa tým zbytočnému neporiadku, chaosu či rozhádzaným topánkam - všetko bude mať svoje miesto.  

 

Nielen vzhľad je dôležitý!

Pred kúpou predsieňového nábytku by ste mali mať aspoň nejakú predstavu o tom, čo chcete. Nezabudnite všetko dôkladne pomerať, aby sa vám nestalo, že vám nábytok do predsiene nebude pasovať alebo bude vytŕčať. V prvom rade si všímajte jeho kvalitu. Nábytok musí byť dostatočne pevný, odolný a stabilný. Vyskúšajte, či dvierka na nábytku nejdú nakrivo, či nevŕzgajú a či má šatníková skriňa dobrú stabilitu. Až keď sa presvedčíte, že je všetko v poriadku, môžete sa zamerať na estetickú stránku nábytku. Predsieňový nábytok už nájdete v rôznych štýloch a prevedeniach, výber je teda čisto na vašich osobných preferenciách. Platí samozrejme pravidlo, že by mal ladiť s ostatným vybavením vašej predsiene a mal by mať čo možno najviac úložného priestoru. 

 

Kvalitný nábytok do predsiene od DREVONY

Vkusne zariadiť predsieň vám dá síce zabrať, no so šikovne zvoleným nábytkom a doplnkami vás výsledok príjemne prekvapí. Ohúrte aj vy svojich hostí už pri samotnom vstupe do vášho domu a navoďte tak priateľskú atmosféru. Predsieňový nábytok musí byť nielen pekný, ale mal by aj vydržať mnoho rokov k vašej spokojnosti, a to sa, bohužiaľ, len málokedy podarí. U nás v DREVONE vám ponúkame praktický a naozaj odolný nábytok do predsiene za bezkonkurenčné ceny. Vyrobený je na Slovensku z kvalitnej laminotriesky a hodí sa tak do moderného, ale aj klasického interiéru.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk