Úvod > Príborníky
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Je príborník už len prežitok či nadčasová záležitosť?

Krásne drevené, vyrezávané i starožitné príborníky kedysi nesmeli chýbať  takmer v žiadnej domácnosti a dokonca sa dá povedať, že v boli často práve oni ozdobou interiéru a jedným z najkrajších kúskov spomedzi nábytku. Svoje čestné miesto v príbytku mali zväčša v kuchyni alebo v jedálni nielen z praktických dôvodov, ale aj preto, že tieto miestnosti boli v minulosti hlavným centrom diania a obývacie izby ako ich dnes poznáme prišli do módy až podstatne neskôr. Možno ste sa s názvom príborník v nábytkovej terminológii už dávnejšie nestretli, na trhu sú však stále dostupné produkty aj pod týmto pôvodným názvom, prípadne ich poznáme aj ako zásuvkové komody.

 

Vkusný doplnok alebo luxusný solitér pre súčasný interiér

Elegantné príborníky majú svoje miesto aj v mnohých dnešných domácnostiach a najmä luxusné drevené kúsky, napr. z masívu, ale aj modernejšie prevedenia z kvalitnej laminovanej drevotriesky dokážu krásne oživiť aj súčasný interiér obývacích izieb, jedální či priestrannejšej kuchyne. Aj keď dnes je veľmi preferovaný vstavaný nábytok a vzdušnejšie, nie príliš preplnené priestory, sú typy interiérov, ktoré si príborník ako zaujímavý ale funkčný solitér vyslovene žiadajú (napr. interiér v rustikálnom, vidieckom, ale aj klasickom mestskom štýle).

 

Aký príborník pristane vášmu interiéru?

Príborníky sú na súčasnom trhu dostupné v rôznych prevedeniach a štýloch, stačí si len správne vybrať ten, ktorý najviac pristane vášmu interiéru. Príborníky v rôznych štýlových prevedeniach sú určené pre rôzne typy interiérov, ak napr. vášmu domovu kraľuje luxusný rustikálny štýl, je potrebné zvoliť aj zdobenejší a honosnejší rustikálny príborník, najlepšie z masívu, napr. v teplom čerešňovom odtieni. Naopak, jednoduchý biely príborník alebo príborník s patinou dokonale zapadne do vidieckeho-provensálskeho alebo severského štýlu. Pre moderné bývanie však príborníky tiež nemusia byť tabu a vybrať si môžete napr. moderný príborník v dezéne orech rockpile od DREVONY. Dôležité je však držať sa štýlovo nábytku, ktorý už doma máme.

 

Nízke príborníky nájdu svoje využitie nielen ako úložný priestor

Príborníky si môžete vybrať vysoké aj nízke, širšie aj užšie, so zásuvkami, policami či s presklenými časťami. V každom prípade by však mali poskytnúť dostatočný úložný priestor pre riad slúžiaci na stolovanie, príborové servisy či dokonca pre vzácny porcelán, obrusy, vázy a iné praktické aj dekoračné prvky používané pri stolovaní. Nižšie príborníky však výborne poslúžia nielen ako úložný priestor, ale aj ako dekoračný prvok v interiéri a podstavec pre umiestnenie svietnikov, rámikov s rodinnými fotografiami či kvetinových aranžmánov.

 

Naša ponuka na stránke DREVONA.sk

Ak hľadáte štýlový príborník do moderného interiéru a stále ste nenašli ten ideálny, možno vás zaujme práve ponuka našej spoločnosti DREVONA. V ponuke máme okrem iného nábytku aj kvalitné, moderné príborníky z kolekcie REA OTTAWA UP v rôznych rozmeroch a kombináciách 2 až 4 zásuviek aj väčších či menších skriniek s poličkami alebo v elegantnom prevedení REA AMY 3. Pestrá škála dezénov umožňuje nájsť vhodný príborník už aj k jestvujúcemu zariadeniu obývacej izby či jedálne, napr. dub canyon a dub bardolíno kombinovaný s bielou alebo zelenou farbou na jednej zo zásuviek či obľúbený a moderný wenge dezén. Zásuvky s pohodlným a tichým plno-výsuvom môžete doplniť aj praktickým organizérom v podobe dreveného alebo jednoduchšieho plastového príborníka (plastový príborník je vhodnejší do kuchyne).

 

Príborníky nemusia byť len prežitkom z minulosti

Príborníky tak ani v dnešnej modernej dobe nemusia byť žiadnym prežitkom z čias minulých, ale funkčnou a nadčasovou záležitosťou tak moderného, ako aj tradičného interiéru. Príborníky interiér nielen skrášlia, ale zároveň vášmu stolovaniu doprajú istú gráciu, noblesu a maximálnu pohodlnosť, keďže všetko potrebné budete mať vyslovene po ruke. Dajte šancu príborníkom aj vo vašej domácnosti a určite si ich obľúbite.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk