Úvod > Záhrada > - Ratanové lehátka
 
Lehatko_ratanove_GAUDI.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Ratanové lehátko do záhrady

Nielen doma, ale aj na záhrade by sme mali odpočívať plnohodnotne. Výber záhradného nábytku by sme nemali podceňovať, pretože by nám mal slúžiť niekoľko rokov. To najhlavnejšie pri kúpe nábytku je všímať si použitý materiál a pohodlnosť. Základnou výbavou každej záhrady je stôl so stoličkami, nejaká lavička či hojdačka a, samozrejme, lehátko - najlepšie ratanové. Ratanové lehátko je vlastne akýmsi zvláštnym typom postele a jeho využitie nájdete pri odpočinku, relaxe pri dobrej knihe, či opaľovaní. S ratanovým lehátkom zažijete ničím nerušené chvíle priamo vo vašej záhrade a budete sa cítiť ako na dobrej dovolenke.

 

Ratanové lehátka, ktoré vydržia

Mnoho ľudí má pri výbere materiálu dilemu, pretože nevedia, ktorý je ten najvhodnejší. Záhradné lehátko je väčšinou umiestnené v exteriéri - či už na terase, v záhrade alebo priamo pri bazéne - a tak je vystavované rôznym vplyvom. Musí odolávať dažďu, vetru, prudkému slnku a častokrát aj silným mrazom, najmä ak lehátko nemáte na zimu kam odložiť a musí ostať vonku. Na to, aby všetkým týmto vplyvom záhradné lehátko odolalo, musí byť vyrobené z kvalitného a odolného materiálu, ktorý dlho vydrží. Tieto podmienky najlepšie spĺňa práve ratanové lehátko, ktoré ani v dnešnej dobe nemá konkurenta.

 

Ratanové lehátko - prečo je umelý ratan najlepší?

Umelý ratan je na rozdiel od prírodného ratanu úplne dokonalým materiálom pre nábytok umiestnený priamo v exteriéri. Ratanové lehátko je takmer bezúdržbové, čiže pri jeho čistení si vystačíte s vlhkou handričkou. Obrovskou výhodou umelého ratanu je jeho stálofarebnosť, čo v praxi znamená, že ani po rokoch na priamom slnku nevybledne a udrží si svoje farby. Vďaka tomu bude aj po dlhom čase vyzerať stále ako nové. Nehrozí ani popraskanie vlákien, pretože ratanové lehátka sú až neuveriteľne pružné, pevné a ich nosnosť je okolo 120kg. Naviac sú lehátka z umelého ratanu veľmi ľahké, čo oceníte hlavne pri ich prenášaní.

 

Ratanové lehátka - pohodlie nadovšetko

Aby ste sa na vašom lehátku cítili naozaj pohodlne aj po dlhšom ležaní, musí byť ergonomicky tvarované, aby dokonale kopírovalo krivky vašej chrbtice - vyhnete sa tým bolestiam krku, hlavy aj chrbta. Oceníte aj polohovanie chrbtovej časti, no výnimkou nie sú ani lehátka s polohovaním nôh. Pre maximálnu pohodlnosť a komfort skúste investovať do polstrovaných vankúšikov, vďaka ktorým sa pri oddychovaní budete cítiť ako v bavlnke. Nezabudnite ani na vhodné rozmery - ratanové lehátko by malo mať optimálnu dĺžku najmenej 170cm a široké by malo byť cca 90cm. Tak budete mať na lehátku dostatok miesta a nemusíte sa báť, že vám z neho budú trčať nohy alebo padať ruky. 

 

Ratanové lehátko - nezabudnite na doplnkyratanové lehátko

Sladké ničnerobenie bude o niečo sladšie, ak si k ratanovému lehátku kúpite aj zopár užitočných pomocníkov. Čo asi oceníte najviac, je veľký slnečník, ktorý vám vytvorí príjemný chládok a vy si tak môžete čítať vašu obľúbenú knihu bez toho, aby na vás svietilo slnko. Výbornou voľbou sú najmä slnečníky s ohybným kĺbom - tie sa dajú podľa potreby nastaviť do rôznych polôh podľa polohy slnka. Nezabúdajte ani na materiál striešky, ideálny je s ochranou proti UV žiareniu. Rovnako dobrým spoločníkom pre ratanové lehátko je aj malý príručný stolík, na ktorý si počas oddychovania môžete položiť chladený nápoj, časopis či malé občerstvenie. 

 

Kvalitné ratanové lehátko od DREVONY

Záhradné ratanové lehátko je už neodmysliteľnou súčasťou každej modernej záhrady. Doprajte sebe aj vašim najbližším dokonalý odpočinok na kvalitnom a hlavne pohodlnom lehátku, kde aspoň na chvíľu zabudnete na každodenné povinnosti či problémy. U nás v DREVONE vám ponúkame vysoko odolné ratanové lehátka vyrábané priamo na Slovensku a ručíme, že na ich výrobu boli použité len tie najkvalitnejšie materiály. Sú ergomonicky tvarované pre maximálne pohodlie a kúpiť si ich môžete v našom eshope DREVONA za naozaj výhodné ceny.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk