Kategórie
 
 
 

Regály

REA STORE, grafit

Regály - slide 1
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Regály - 50 cm

 
 
 
 
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Regály do domácnosti i kancelárie

regáleV detskej izbe sa regále perfektne hodia na uloženie detských hračiek, knižiek alebo hier. Chlapci si do nich môžu pekne poukladať svoju zbierku autíčok, dievčatá zas bábik. Keďže predávame regále rôznej výšky, vaše deti nikdy nebudú mať problém dosiahnuť ani na tú najvyššiu poličku. K hračkám majú jednoduchý prístup a keď sa dohrajú, ľahko ich uložia späť a v izbe ostane poriadok. S regálmi teda budú spokojné deti aj rodičia.

 

Regále menších rozmerov využijete aj v spálni. Regál poslúži ako miesto pre uloženie kníh, ktoré si čítate večer pred spaním, ale i na umiestnenie rámikov s fotografiami svojich blízkych a priateľov. Umiestniť si do nich však môžete aj sviečky, kozmetiku či rôzne osobné veci a spomienkové predmety. Miestnosť oživia kvety, ktoré môžete umiestniť na vrch regálu, alebo ak je dostatočne veľký, tak aj do niektorej z políc.

 

Obývačka je miestnosťou, kde do regálov môžete uložiť úplne všetko. Sú perfektným úložiskom pre zberateľov, či už hudby, filmov, kníh alebo aj rôznych dekoratívnych predmetov. Sú však skvelým miestom aj pre fotografie alebo izbové kvety. Aby sa vám do regálov zmestilo všetko čo potrebujete, môžete si podľa potreby nastaviť rôzne rozostavenie políc. Vďaka tomu získate presne taký veľký priestor, aký potrebujete. Platne sa vám totiž určite nezmestia do police o výške CD-čka. No keďže ponúkame regály rôznych rozmerov, môžete si vybrať presne taký, ktorý sa najlepšie hodí pre veci, ktoré doň chcete uložiť.

 

Ďalšou miestnosťou, kde regál veľmi dobre využijete je kuchyňa alebo špajza/pivnica. K riadom alebo potravinám, ktoré dennodenne používate, budete mať vďaka nim jednoduchý prístup. Veď mať všetko prehľadne uložené a hlavne poruke v kuchyni, kde sa často varí, je jednoducho nenahraditeľné.

 

V neposlednom rade regále skvelo využijú aj muži, vo svojej garáži či domčeku na náradie. Všetko náčinie a náradie menších rozmerov, súčiastky, šrauby a čokoľvek, čo každý praktický muž na udržiavanie domácnosti alebo svojho auta či motorky potrebuje, bude v regáli na očiach a poruke.

 

Aj v kancelárii sú regále jednoducho nenahraditeľné. Kopy dokumentov, šanónov, rôznych kníh a zbierok zákonov nájdu svoje miesto práve v regáli. Veď aby taká kancelária správne fungovala, všetko musí byť na svojom mieste, v poriadku a rýchlo dostupné. Preto v žiadnej kancelárii by regál od DREVONY určite nemal chýbať.

 

 

Moderné regály so širokým využitím

Regále sú veľmi praktické, pretože k veciam máte jednoduchý a rýchly prístup. No keď už si nejaký regál chcete zadovážiť, je dobré vedieť čo alebo koľko vecí si do neho chcete/potrebujete uložiť. Podľa toho si ľahšie vyberiete z našej širokej ponuky. Tiež by ste si mali odmerať priestor, kde regál plánujete umiestniť, aby ste si boli istí, že tam bude pasovať.

Veľmi dôležitý je aj správny výber farby. Kdekoľvek už chcete regál umiestniť, mal by sa hodiť k ostatnému nábytku v miestnosti. A to nie len farbou, ale aj štýlom. Ak sa vám ho nepodarí farebne zladiť s vašim nábytkom, potom sa ho snažte zladiť s niektorým iným prvkom v miestnosti.

 

Regály z DREVONY

DREVONE vyrábame regále z kvalitnej laminovanej drevotriesky. Sú odolné voči vlhkosti aj mechanickému poškodeniu, takže ich môžete umiestniť aj do kúpeľne, na uskladnenie uterákov, kozmetiky a čistiacich prostriedkov. V ponuke máme regále s nožičkami, kolieskami i závesné policové regále. Každý určite nájde to, čo potrebuje. A ak si tovar objednáte cez náš e-shop v hodnote do 100€, doručíme vám ho len za 9€, pri nákupe nad 100€ Vám tovar doručíma za 19€ a pri nákupe v hodnote nad 300€ vám tovar doručíme za 29€.

 

Praktické regály poslúžia na uloženie vašich vecí

Potrebujete doma či v kancelárii uskladniť nejaké veci? Chcete v nich mať prehľad a zároveň potrebujete, aby boli ľahko prístupné? V tom prípade sa vám určite zídu regály, ale aj skrinky od DREVONY, ktoré si môžete prezrieť v našej širokej ponuke. Ponúkame vám policové regále rôznych rozmerov, vhodné do každej izby v domácnosti i regálové skrine, ktoré sú vhodné najmä do kancelárie.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia