Kategórie
 
 
 

Relaxačné kreslá

AVA TAPIO, polohovateľné kreslo, od €223

Relaxačné kreslá - slide 1
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Relaxačné kreslá

 
 
 
 
Cena
Farba
Žltá
Zelená
Modrá
Bordová
Červená
Oranžová
Béžová
Hnedá
Biela
Šedá
Čierna
Šírka
Hĺbka
Výška
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Relaxačné kreslá

Pohodlie a oddych
Všetci máme radi pohodu a komfort. Polohovacie kreslá sú na oddych azda tým najlepším čo môžete na tento účel nájsť. Prídete po náročnom dni domov a chcete si len vyložiť nohy odpočívať. Sadnete si do polohovacieho kresla, opriete sa a kreslo sa postará o to aby ste sa cítili prijemne. Vystrie Vám nohy, narovná celé telo a Vy sa môžete uvolniť. V Drevone pre Vás vyrábame relaxačné kreslo AVA TAPIO  a mohutnejšie kreslo AVA TAPIO XXL.

TAPIO a TAPIO XXL
Polohovateľné a relaxačné kreslo AVA TAPIO vyrábame v dvoch variantách. Štandardné TAPIO má šírku 65 cm a veľké TAPIO XXL 86 cm. Šírka sedenia sa u veľkého kresla zväčšila o 10 cm na 55cm. Nosnosť u oboch kresiel je až do 150 kg.

Využitie

  • Polohovacie kreslá sú samozrejme určené pre každého, kto má rád pohodlie a eleganciu. V kresle trávime veľa volného času napríklad pred televízorom, pri čítaní knihy alebo napríklad aj pletení. Polohovateľné kreslo je teda dobrým partnerom na dlhé zimné večery.
  • Kreslo s možnosťou nastevenia polohy si ale istotne oblúbia aj naši starý rodičia. Takéto kreslo sa pre nich určite stane každodenným miestom napríklad pri lúštení krížoviek.
  • Okrem babky a dedka dajú prednosť kreslu s polohovaním aj ľudia s ťažkosťami pohybového aparátu. Celý deň v posteli sa ležať nedá. Sedenie v kresle je oveľa príjemnejšie, navyše ak sa dá poloha kedykoľvek zmeniť a uľaviť tak chrbátu a nohám.


Slovenská kvalita
Slovenské relaxačné kreslo ponúkame vo všetkých látkach z aktuálneho vzorkovníka. Príďte si kreslo vyskúšať priamo na predajňu alebo objednávajte cez e-shop kde si pohodlne vyberiete z pohodlia domova. Na výrobu kresla sme použili tie najlepšie slovenské materiály. Kostra kresla je vyrobená z kvalitného bukového dreva a aby sa Vám sedelo príjemne a nič Vás netlačilo, molitánovou výplňou sme rozhodne nešetrili.

Ak ste ešte žiadne polohovacie kreslo nemali odprúčame Vám nad tým rozhodne pouvažovať. Kreslá s polohovaním sú jedným z najobľúbenejších čalúnených nábytkov.

 

Relaxačné kreslá

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia