Kategórie
 
 
 

Relaxačné kreslá

AVA TAPIO, polohovateľné kreslo, od €223

Relaxačné kreslá - slide 1
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Relaxačné kreslá - Fialová

 
 
 
 
Cena
Farba
Žltá
Zelená
Modrá
Bordová
Červená
Oranžová
Béžová
Hnedá
Biela
Šedá
Čierna
Šírka
Hĺbka
Výška
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Relaxačné kreslá

Pohodlie a oddych
Všetci máme radi pohodu a komfort. Polohovacie kreslá sú na oddych azda tým najlepším čo môžete na tento účel nájsť. Prídete po náročnom dni domov a chcete si len vyložiť nohy odpočívať. Sadnete si do polohovacieho kresla, opriete sa a kreslo sa postará o to aby ste sa cítili prijemne. Vystrie Vám nohy, narovná celé telo a Vy sa môžete uvolniť. V Drevone pre Vás vyrábame relaxačné kreslo AVA TAPIO  a mohutnejšie kreslo AVA TAPIO XXL.

TAPIO a TAPIO XXL
Polohovateľné a relaxačné kreslo AVA TAPIO vyrábame v dvoch variantách. Štandardné TAPIO má šírku 65 cm a veľké TAPIO XXL 86 cm. Šírka sedenia sa u veľkého kresla zväčšila o 10 cm na 55cm. Nosnosť u oboch kresiel je až do 150 kg.

Využitie

  • Polohovacie kreslá sú samozrejme určené pre každého, kto má rád pohodlie a eleganciu. V kresle trávime veľa volného času napríklad pred televízorom, pri čítaní knihy alebo napríklad aj pletení. Polohovateľné kreslo je teda dobrým partnerom na dlhé zimné večery.
  • Kreslo s možnosťou nastevenia polohy si ale istotne oblúbia aj naši starý rodičia. Takéto kreslo sa pre nich určite stane každodenným miestom napríklad pri lúštení krížoviek.
  • Okrem babky a dedka dajú prednosť kreslu s polohovaním aj ľudia s ťažkosťami pohybového aparátu. Celý deň v posteli sa ležať nedá. Sedenie v kresle je oveľa príjemnejšie, navyše ak sa dá poloha kedykoľvek zmeniť a uľaviť tak chrbátu a nohám.


Slovenská kvalita
Slovenské relaxačné kreslo ponúkame vo všetkých látkach z aktuálneho vzorkovníka. Príďte si kreslo vyskúšať priamo na predajňu alebo objednávajte cez e-shop kde si pohodlne vyberiete z pohodlia domova. Na výrobu kresla sme použili tie najlepšie slovenské materiály. Kostra kresla je vyrobená z kvalitného bukového dreva a aby sa Vám sedelo príjemne a nič Vás netlačilo, molitánovou výplňou sme rozhodne nešetrili.

Ak ste ešte žiadne polohovacie kreslo nemali odprúčame Vám nad tým rozhodne pouvažovať. Kreslá s polohovaním sú jedným z najobľúbenejších čalúnených nábytkov.

 

Relaxačné kreslá

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia