Kategórie
 
 
 
 

Objednávku do €100 cez e-shop doručujeme po celej SR za €9

Objednávku do €300 cez e-shop doručujeme po celej SR za €19

Objednávku nad €300 cez e-shop doručujeme po celej SR za €29

 
 

Rohová sedačka bielo-čierna KIKA

Rohová sedačka bielo-čierna KIKA

rozkladacia rohová sedacia súprava s úložným priestorom v prevedení bielo-čierna
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
Vaša cena: € 310
Doprava po celom Slovensku: € 9
Doprava zadarmo pri objednávke nad

Rohová sedacia súprava bielo-čierna KIKA

Rozkladacia rohová sedačka s úložným priestorom v bielo-čiernom prevedení

Rohová sedacia súprava je nielen dôležitý kus nábytku do obývačky, ale aj elegantný doplnok k obývacej stene. Rohová sedačka poskytuje všestranné použitie - na sedenie, na ležanie, na odkladanie vecí, no mnohokrát aj vynikajúci pomocník pri nečakanej návšteve, ktorá u vás potrebuje prespať. Aj preto je rohová sedačka ideálne riešenie do menších i väčších priestorov. Správny relax po náročnom dni je zázrak, takže oprite sa o roh sedačky, vyložte si nohy a zapnite si rádio alebo si len tak listujte v časopise.

Rozkladacia sedacia súprava KIKA je univerzálna a poskytuje úložný priestor i plnohodnotné lôžko na kvalitný spánok. Univerzálnu sedaciu súpravu môžete umiestniť do ľavého alebo pravého rohu miestnosti. Praktický úložný priestor pod sedákom poskytuje dostatok úložného priestoru na periny, vankúše, prikrývky, ale aj staršie čísla časopisov, či rozpracované pletenie svetra. Dva praktické vankúše dodávané so sedačkou odporúčame umiestniť ako ochranu operadiel na ľavom i pravom boku sedačky. Oceníte ich tiež pri relaxácii ako oporu chrbta alebo podložku pod nohy.

Rozmery rohovej sedačky KIKA do obývačky sú – dĺžka: 230 cm, šírka: 155 cm, výška: 80 cm, výška sedenia: 39 cm. Rozmer lôžka sedačky je – šírka: 130 cm, dĺžka: 200 cm. Šírka podrúčky je 15,5 cm. Sedačka do obývačky je čalúnená bielou textilnou kožou s označením EK26 a sedacie časti sú s čiernej látky INARI 96. Rohová sedacia súprava je dodávaná ako celok, ktorý pozostáva s dvoch samostatných častí, ktoré sa jednoducho spoja kovovými úchytkami na boku. Rohová sedačka je kvalitný zahraničný nábytok distribuovaný spoločnosťou DREVONA.

Detailnejšie informácie o poťahových materiáloch sedačky KIKA:

  • EK 26: biela textilná koža, zloženie: 60% polyuretán, 36% polyester, 4% bavlna, odolnosť proti oderu (Martindal): 150.000 otáčok, gramáž (g/m2): 320,
  • INARI 96: čierna látka, zloženie: 100% polyétersulfón, odolnosť proti oderu (Martindal): 25.000 otáčok, gramáž (g/m2): 580.

 

Výnimočnosť univerzálnej rohovej sedacej súpravy KIKA

Univerzálna sedacia súprava je vhodná hlavne pre ludí, ktorí radi premiestňujú nábytok v domacnosti. Možete ju jednoducho rozobrať a prehodiť, či už na ľavý roh alebo pravý roh.

Ďalšie rohové sedacie súpravy

 
 
drevona-70-rokov.png
 
 
Navštívili ste
%
Rohová sedačka bielo-čierna KIKA
rozkladacia rohová sedacia súprava s úložným priestorom v prevedení bielo-čierna
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia