Kategórie
 
 
 
 

Objednávku do €100 cez e-shop doručujeme po celej SR za €9

Objednávku do €300 cez e-shop doručujeme po celej SR za €19

Objednávku nad €300 cez e-shop doručujeme po celej SR za €29

 
 

Univerzálna sedačka šedá ALEKSANDER, Portland 91

Univerzálna sedačka šedá ALEKSANDER, Portland 91
zväčšiť obrázok
%
Do 24h u vás
Sedacia súprava ALEKSANDER - ľavý variant
Lôžko na spanie sedačky ALEKSANDER
Dvojitý úložný priestor sedačky ALEKSANDER
Detail poťahovej látky PORTLAND 91
 

Univerzálna sedačka šedá ALEKSANDER, Portland 91

univerzálna rohová sedacia súprava v štýlovom šedom dizajne
Dodanie
Dodanie: Cez e-shop ihneď: 6 kusov
Vaša cena: € 460
Doprava po celom Slovensku: € 9
Doprava zadarmo pri objednávke nad
Parametre
Farba:Šedá
Názov:ALEKSANDER

Univerzálna sedačka šedá ALEKSANDER

Univerzálna rohová sedacia súprava v štýlovom šedom prevedení

Rohová sedacia súprava je dôležitý kus nábytku každej obývacej izby. Často býva vhodným a elegantným doplnkom k akejkoľvek obývacej stene. Rohová sedačka má všestranné použitie - slúži na sedenie, na ležanie a mnohokrát je aj vynikajúci pomocník pri nečakanej návšteve. Najmä v prípade, že sa návšteva predĺži a hosť potrebuje u vás neplánovane prespať. Sedačka do rohu je ideálne riešenie do menších, ale aj väčších priestorov.

Univerzálna sedačka ALEKSANDER je určená do obývacej izby a ponúka priestranný úložný priestor s možnosťou lôžka na spanie. Sedaciu súpravu po zvolení ľavého alebo pravého variantu môžete umiestniť do ľavého alebo pravého rohu miestnosti. Rohová sedacia súprava má očalúnené aj zadné časti, t.j. sedačku je možné použiť aj do priestoru. Sedačku vypĺňajú kvalitné pružiny, ktoré poskytujú sedacej súprave stály tvar. Dvojitý úložný priestor pod hlavnou aj vedlajšou časťou poskytujú dostatok úložného priestoru, napr. na vankúše, prikrývky alebo detské hračky. Súčasťou sedacej súpravy sú aj tri štýlové vankúše. Pre pohodlie pri sedení ich odporúčame umiestniť ako oporu chrbta. Elegantný vzhľad sedačky dopĺňajú štýlové kovové nohy. Na rozklad lôžka na spanie bol použitý systém AUTOMAT.

Rozmery univerzálnej sedačky ALEKSANDER sú – šírka: 232 cm, hĺbka: 137/77 cm, výška: 73 cm, výška sedenia: 40 cm. Sedacia súprava do obývacej izby je čalúnená kvalitným poťahovým materiálom s označením PORTLAND 91. Rozmery lôžka na spanie sú - šírka: 125 cm, dĺžka: 198 cm. Rohová sedacia súprava je dodávaná ako celok, ktorý pozostáva z dvoch častí, ktoré sa jednoducho spoja pomocou kovových úchytiek na bokoch, resp. zmontujú pomocou samoreziek. Rohová sedačka je kvalitný zahraničný nábytok distribuovaný spoločnosťou DREVONA.

Montážny návod

 
 
drevona-70-rokov.png
 
 
Navštívili ste
%
Do 24h u vás
Univerzálna sedačka šedá ALEKSANDER, Portland 91
univerzálna rohová sedacia súprava v štýlovom šedom dizajne
Dodanie
Dodanie: Cez e-shop ihneď: 6 kusov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia