Úvod > Rokovacie stoly
 
Kancelarsky_stol_zasadaci_buk_AS_20_za.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter parametrov:
Nábytkový systém
Farba nábytku
Cena
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 


Rokovacie stoly

Zobraziť na stránku: 

 
Do 24h u vás

Rokovací stôl čerešňa GATE GJ 1600

Rokovací stôl čerešňa GATE GJ 1600
€ 139,00

 
 

Rokovacie stoly 

Ak chce firma rásť a stať sa úspešnou, je dôležité aby utŕžila nejakú finančnú čiastku za zariadenie rokovacej miestnosti. Tá slúži na mítingy zamestnancov, stretávku s klientmi a podobne. Preto je veľmi dôležité aby táto miestnosť pôsobila reprezentatívne. Neodmysliteľnou súčasťou rokovacích miestností sú rokovacie stoly.

 

 
 

Rokovací stôl - priestor a tvar

Rokovacie stolyRokovacie stoly sa od písacích odlišujú tým, že zvyknú mať kryciu priečku v strede medzi nohami stola. Pri ich výbere treba myslieť na priestor, ktorým disponujete. Taktiež okolo rokovacieho stola potrebujete stoličky a dostatok priestoru na ich odsúvanie. Okrem toho vám musí ostať dostatok priestoru na chodenie okolo stolaďalší nábytok. V miestnosti totiž nebudete mať iba rokovací stôl a stoličky, ale aj police, skrine, stolík na občerstvenie a iné.

 

Ako už bolo povedané imidž je dôležitý, a preto rokovacie stoly musia perfektne ladiť s ostatným nábytkom. Rokovacie stoly kupujete aj podľa toho, koľko ľudí zane bude zvyčajne zasadať. Aj keď máte dostatok priestoru, zbytočne budeme mať stôl pre 20 osôb, ak sadať zaň bude iba 10.

V ponuke bývajú rokovacie stoly rôznych tvarov a štýlov. Štvorcové, obdĺžnikové, okrúhle, oblúkové, rohové. Rokovací stôl môžete vytvoriť aj kombináciou viacerých stolov. Napríklad obdĺžnikových s rohovými. Materiál volíte podľa ostatného nábytku a podľa vlastného vkusu.

 

Rokovacie stoly z DREVONY

Drevona ponúka kvalitné drevené rokovacie stoly, vyrobené priamo na Slovensku. Využijete ich nielen v rokovacích miestnostiach a zasadačkách, ale aj v bežnej kancelárii. Navštívte jednu z našich kamenných predajní alebo nakupujte priamo cez náš eshop. 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk