Kategórie
 
 
 

Pohovka NIKA

rozkladacia s úložným priestorom, €379

Pozri detail >>>

Rozkladacie pohovky - slide 1

Pohovka

NIKA, €379

Pozri detail >>>

Rozkladacie pohovky - slide 3

Rozkladacia pohovka LILLY

€369

Cez eshop expedujeme ihneď >>>

Rozkladacie pohovky - slide 2
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Rozkladacie pohovky - Žltá

 
 
 
 
Cena
Farba
Žltá
Zelená
Modrá
Červená
Tehlová
Ružová
Béžová
Biela
Šedá
Čierna
Mentolová
Rozkladacie
Dostupnosť
 
 
Zoraď podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
%
Do 24h u vás
Rozkladacia pohovka na spanie žltá DAV Aston 12
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom v žltej látke
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 1 kus
%
Slovenský produkt
Rozkladacia pohovka žltá NIKA Lugano (Bonn) 40
Slovenská rozkladacia pohovka s úložným priestorom v žltej látke
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 
Rozkladacia pohovka

Rozkladacie pohovky na každodenné spanie – multifunkčný nábytok pre váš byt

Rozkladacie pohovky na každodenné spanie sú výbornou alternatívou do rozlohovo menších, napr. jednoizbových bytov, kde jednoducho nie je miesto pre samostatnú spálňu a tak je jediným možným riešením, aby miestnosť slúžila cez deň ako obývacia izba, ktorá sa večer premení na pohodlnú spálňu. Práve túto zmenu nám umožňujú elegantné a štýlové rozkladacie pohovky, ktoré počas dňa zaberú minimum miesta a po večernom rozložení sa na nich pohodlne vyspia aj dve dospelé osoby. Spanie na rozkladacej pohovke môže byť dostatočne komfortné a príjemné, najmä ak sa dôkladne zamierate na výber kvalitných rozkladacích pohoviek vyslovene určených pre každodenné spanie a nie na typy, ktoré sa skôr hodia na príležitostné prenocovanie niektorej z vašich návštev. Našťastie, dnes už je na trhu dostatočne pestrý výber aj veľmi kvalitných rozkladacích pohoviek, ktoré vám poslúžia k spokojnému spánku dlhodobo a každú noc.

 

Komfortný sedací aj spací nábytok

Multifunkčné rozkladacie pohovky na každodenné spanie sú kombináciou komfortného sedacieho a zároveň aj spacieho nábytku, sú akousi sedacou súpravou a manželskou posteľou zároveň, preto ich treba vyberať naozaj dôsledne a s čo najväčším dôrazom na funkčnosť a kvalitu a to aj za cenu vyššej investície. Na zdravom spánku sa predsa len šetriť neoplatí. Bolesti chrbtice, hlavy, kĺbov, podráždenosť či únava - to je len časť dôsledkov nekvalitného spánku na nekvalitných lôžkach a ak sa chcete ráno zobúdzať naozaj v maximálnej pohode a dobre oddýchnutý, mala by byť investícia do kvalitného lôžka, napr. aj do rozkladacej pohovky na každodenné spanie absolútne prvou, ktorú urobíte.

 

Ako si správne vyberať rozkladacie pohovky na každodenné spanie?

Správny výber rozkladacej pohovky na každodenné spanie zamerajte na kvalitu, praktickosť a funkčnosť. Kvalitná by mala byť nielen samotná konštrukcia rozkladacej pohovky, tak, aby bola pohovka naozaj dostatočne pevná a stabilná, ale kvalitné musí byť aj čalúnenie, teda poťahová látka vrátane šitia a výplne (výplň by nemala byť nikdy príliš mäkká, ale ani prehnane tvrdá). Dôležité je všímať si aj samotný systém rozkladania, jednoduché a manuálne nenáročné rozkladanie je výhodou najmä pre rozkladacie pohovky na každodenné spanie, lebo pri každodennom rituály skladania a rozkladania pohovky ho určite oceníte.

 

Dizajn, estetika a štýl

Keďže rozkladacie pohovky na každodenné spanie slúžia počas denných aktivít v byte prevažne ako klasická sedacia súprava v ktorejkoľvek bežnej obývačke, kde nielen relaxujete, pozeráte televízor, ale napríklad aj usádzate svoje návštevy, mali by ste pri ich výbere dbať aj na pekný dizajn, estetiku a štýl, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru. Rozkladacie pohovky sú v interiéri dosť dominantným prvkom, preto je štýlové a farebné zladenie s ostatným zariadením veľmi dôležité. Veľmi obľúbené sú momentálne hranatejšie tvary a zemité prírodné farby, ako napr. hnedá, béžová, prípadne aj sivá a biela.

 Rozkladacia pohovka na každodenné spanie

Rozkladacia pohovka na každodenné spanie poslúži aj v novom, väčšom byte

Praktické a kvalitné rozkladacie pohovky sú nábytkom, ktorý vám dobre poslúži aj vtedy, keď svoj malý byt neskôr vymeníte za nový a väčší, kde si už budete môcť dovoliť samostatnú spálňu s manželskou posteľou a obývaciu izbu s veľkorysou sedačkou. V takom prípade rozkladacia pohovka nájde svoje miesto v detskej izbe či v pracovni, kde výborne poslúži na prenocovanie prípadných návštev jedných alebo druhých rodičov či priateľov.

 

Rozkladacie pohovky s úložným priestorom - lôžko aj miesto na odkladanie vecí

Rozkladacie pohovky s úložným priestorom sú ideálnym a veľmi praktickým kusom nábytku do každého bytu či rodinného domu, sú pohodlným miestom, kde si pohodlne odpočiniete a zrelaxujete sa po náročnom dni. Na trhu sú dnes rôzne typy pohoviek, a tak si presne podľa svojich potrieb môžete vybrať rozkladacie pohovky s úložným priestorom, ale aj jednoduché pohovky bez možnosti rozloženia či pohovky s prídavným výsuvným lôžkom. Rôzne typy pohoviek nájdu aj rôzne využitie v domácnosti a hodia sa nielen do detských, študentských alebo hosťovských izieb, ale napríklad aj do obývacej izby či do pracovne. Rozlišovať však treba aj to, či ide o rozkladaciu pohovku určenú len na príležitostné prenocovanie alebo je to plnohodnotné lôžko vhodné aj na celoročné každodenné spanie.

 

Rozkladacie pohovky s úložným priestorom si môžete zvoliť aj do detskej alebo študentskej izby

Moderné rozkladacie pohovky s úložným priestorom vybavené naozaj kvalitným matracom slúžiacim ako hlavné lôžko vyhovujúce aj pre pravidelné spanie sú výbornou voľbou pre vaše deti či tínedžerov a dokonale zapadnú do detskej alebo študentskej izby, pričom základné pohodlné lôžko poslúži ako klasická posteľ na každodenné spanie a prídavné lôžko (rozkladacie alebo výsuvné) príde vhod, ak u vás občas prenocuje aj nejaký dobrý kamarát vašich detí. Praktický úložný priestor zase výborne poslúži na uskladnenie lôžkovín či sezónneho oblečenia.

 

Ako si vyberať kvalitné rozkladacie pohovky?

Výber rozkladacej pohovky vždy závisí od konkrétnej miestnosti a priestoru, kam plánujete pohovku umiestniť a tiež od účelu, ktorému má slúžiť. Ak napríklad hľadáte len moderné a štýlové posedenie do obývacej izby, ktoré len príležitostne poslúži aj na prenocovanie, potom vám postačí zamerať sa na dizajnovejšie a atraktívne kúsky určené len na príležitostné spanie. Rozkladacie pohovky s úložným priestorom, ktoré majú byť plnohodnotnou náhradou klasickej postele, či už v detských izbách alebo v priestorovo menších interiéroch, musia byť uspôsobené aj na tento účel využívania a mali by mať v popise uvedené, že sú vhodné pre každodenné spanie.

 

Na aké detaily sa zamerať?

Okrem kvality, ktorá je alfou a omegou pri výbere akéhokoľvek zariadenia do domácnosti, nepodceňujte ani tie najmenšie, ale zato veľmi podstatné detaily, ktoré môžu výrazne uľahčiť vaše každodenné používanie pohovky, napr. spôsob rozkladania pohovky, veľkosť a dostupnosť úložného priestoru (napr. úložný priestor dostupný spredu alebo zboku, vyklopením alebo výsuvom). Je dobré poznať aj materiál čalúnenia a spôsob jeho údržby (čím jednoduchšia údržba, tým lepšia životnosť) a obzvlášť to platí pre rozkladacie pohovky s úložným priestorom v detských izbách, kde sa znečisteniu pohovky určite nevyhnete.

 

Rozkladacia pohovka s úložným priestorom ponúka niekoľko výhod v jednom

Príjemné a pohodlné sedenie, možnosť rozkladania, prídavné lôžko a praktický úložný priestor sú zväčša tie najdôležitejšie parametre, funkcie a výhody, ktoré pri výbere sedacieho nábytku do obývacej izby vyhľadávame, bez ohľadu na to, či si zvolíme jednoduchšiu pohovku (zväčša dvojsed) alebo väčšiu sedaciu napr. rohovú súpravu. Práve pre multifunkčnosť a niekoľko výhod v jednom je rozkladacia pohovka s úložným priestorom veľmi vyhľadávaným a obľúbeným produktom na trhu a väčšina domácností si vie pomocou takýchto pohoviek naozaj účelne zariadiť aj pomerne malý priestor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia