Úvod > Rozkladacie pohovky na každodenné spanie
 
a_Pohovka_rozkladacia_DREVONA_zlta_NIKA.jpg a_Roztahovacia_pohovka_na_spanie_hneda_XARA_drevona.jpg Pohovka_hneda_BASIC_ihned_k_odberu_drevona.jpg Pohovka_rozkladacia_bezova_DAV_drevona_2.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Rozkladacie pohovky na každodenné spanie – multifunkčný nábytok pre váš byt

Rozkladacie pohovky na každodenné spanie sú výbornou alternatívou do rozlohovo menších, napr. jednoizbových bytov, kde jednoducho nie je miesto pre samostatnú spálňu a tak je jediným možným riešením, aby miestnosť slúžila cez deň ako obývacia izba, ktorá sa večer premení na pohodlnú spálňu. Práve túto zmenu nám umožňujú elegantné a štýlové rozkladacie pohovky, ktoré počas dňa zaberú minimum miesta a po večernom rozložení sa na nich pohodlne vyspia aj dve dospelé osoby. Spanie na rozkladacej pohovke môže byť dostatočne komfortné a príjemné, najmä ak sa dôkladne zamierate na výber kvalitných rozkladacích pohoviek vyslovene určených pre každodenné spanie a nie na typy, ktoré sa skôr hodia na príležitostné prenocovanie niektorej z vašich návštev. Našťastie, dnes už je na trhu dostatočne pestrý výber aj veľmi kvalitných rozkladacích pohoviek, ktoré vám poslúžia k spokojnému spánku dlhodobo a každú noc.

 

Komfortný sedací aj spací nábytok

Multifunkčné rozkladacie pohovky na každodenné spanie sú kombináciou komfortného sedacieho a zároveň aj spacieho nábytku, sú akousi sedacou súpravou a manželskou posteľou zároveň, preto ich treba vyberať naozaj dôsledne a s čo najväčším dôrazom na funkčnosť a kvalitu a to aj za cenu vyššej investície. Na zdravom spánku sa predsa len šetriť neoplatí. Bolesti chrbtice, hlavy, kĺbov, podráždenosť či únava - to je len časť dôsledkov nekvalitného spánku na nekvalitných lôžkach a ak sa chcete ráno zobúdzať naozaj v maximálnej pohode a dobre oddýchnutý, mala by byť investícia do kvalitného lôžka, napr. aj do rozkladacej pohovky na každodenné spanie absolútne prvou, ktorú urobíte.

 

Ako si správne vyberať rozkladacie pohovky na každodenné spanie?

Správny výber rozkladacej pohovky na každodenné spanie zamerajte na kvalitu, praktickosť a funkčnosť. Kvalitná by mala byť nielen samotná konštrukcia rozkladacej pohovky, tak, aby bola pohovka naozaj dostatočne pevná a stabilná, ale kvalitné musí byť aj čalúnenie, teda poťahová látka vrátane šitia a výplne (výplň by nemala byť nikdy príliš mäkká, ale ani prehnane tvrdá). Dôležité je všímať si aj samotný systém rozkladania, jednoduché a manuálne nenáročné rozkladanie je výhodou najmä pre rozkladacie pohovky na každodenné spanie, lebo pri každodennom rituály skladania a rozkladania pohovky ho určite oceníte.

 

Dizajn, estetika a štýl

Keďže rozkladacie pohovky na každodenné spanie slúžia počas denných aktivít v byte prevažne ako klasická sedacia súprava v ktorejkoľvek bežnej obývačke, kde nielen relaxujete, pozeráte televízor, ale napríklad aj usádzate svoje návštevy, mali by ste pri ich výbere dbať aj na pekný dizajn, estetiku a štýl, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru. Rozkladacie pohovky sú v interiéri dosť dominantným prvkom, preto je štýlové a farebné zladenie s ostatným zariadením veľmi dôležité. Veľmi obľúbené sú momentálne hranatejšie tvary a zemité prírodné farby, ako napr. hnedá, béžová, prípadne aj sivá a biela.

 

Ponuka nášho e-shopu DREVONA

DREVONA je známym slovenským predajcom veľmi kvalitného nábytku do domácností aj kancelárii a tak ani v našej ponuke nechýbajú veľmi vkusné, praktické a kvalitné rozkladacie pohovky na každodenné spanie, ako napr. rozkladacia pohovka ZUZANA v hnedých odtieňoch, ktorá disponuje kvalitným matracom aj Rozkladacia pohovka na každodenné spanieúložným priestorom a je určená pre pravidelné spanie. Veľmi zaujímavá je aj farebná kombinácia sivej a ružovej farby v ktorej tónoch je ladená moderná rozkladacia pohovka MONAKO určená na príležitostné, ale aj pravidelné spanie.

 

Rozkladacia pohovka na každodenné spanie poslúži aj v novom, väčšom byte

Praktické a kvalitné rozkladacie pohovky sú nábytkom, ktorý vám dobre poslúži aj vtedy, keď svoj malý byt neskôr vymeníte za nový a väčší, kde si už budete môcť dovoliť samostatnú spálňu s manželskou posteľou a obývaciu izbu s veľkorysou sedačkou. V takom prípade rozkladacia pohovka nájde svoje miesto v detskej izbe či v pracovni, kde výborne poslúži na prenocovanie prípadných návštev jedných alebo druhých rodičov či priateľov.  

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk