Úvod > Rozkladacie pohovky s úložným priestorom
 
a_Divan_s_uloznym_priestorom_zeleny_NIKA.jpg a_Roztahovacia_pohovka_na_spanie_hneda_XARA_drevona.jpg Pohovka_hneda_BASIC_ihned_k_odberu_drevona.jpg Pohovka_rozkladacia_bezova_DAV_drevona_2.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Rozkladacie pohovky s úložným priestorom - lôžko aj miesto na odkladanie vecí

Rozkladacie pohovky s úložným priestorom sú ideálnym a veľmi praktickým kusom nábytku do každého bytu či rodinného domu, sú pohodlným miestom, kde si pohodlne odpočiniete a zrelaxujete sa po náročnom dni. Na trhu sú dnes rôzne typy pohoviek, a tak si presne podľa svojich potrieb môžete vybrať rozkladacie pohovky s úložným priestorom, ale aj jednoduché pohovky bez možnosti rozloženia či pohovky s prídavným výsuvným lôžkom. Rôzne typy pohoviek nájdu aj rôzne využitie v domácnosti a hodia sa nielen do detských, študentských alebo hosťovských izieb, ale napríklad aj do obývacej izby či do pracovne. Rozlišovať však treba aj to, či ide o rozkladaciu pohovku určenú len na príležitostné prenocovanie alebo je to plnohodnotné lôžko vhodné aj na celoročné každodenné spanie.

 

Rozkladacie pohovky s úložným priestorom si môžete zvoliť aj do detskej alebo študentskej izby

Moderné rozkladacie pohovky s úložným priestorom vybavené naozaj kvalitným matracom slúžiacim ako hlavné lôžko vyhovujúce aj pre pravidelné spanie sú výbornou voľbou pre vaše deti či tínedžerov a dokonale zapadnú do detskej alebo študentskej izby, pričom základné pohodlné lôžko poslúži ako klasická posteľ na každodenné spanie a prídavné lôžko (rozkladacie alebo výsuvné) príde vhod, ak u vás občas prenocuje aj nejaký dobrý kamarát vašich detí. Praktický úložný priestor zase výborne poslúži na uskladnenie lôžkovín či sezónneho oblečenia.

 

Ako si vyberať kvalitné rozkladacie pohovky?

Výber rozkladacej pohovky vždy závisí od konkrétnej miestnosti a priestoru, kam plánujete pohovku umiestniť a tiež od účelu, ktorému má slúžiť. Ak napríklad hľadáte len moderné a štýlové posedenie do obývacej izby, ktoré len príležitostne poslúži aj na prenocovanie, potom vám postačí zamerať sa na dizajnovejšie a atraktívne kúsky určené len na príležitostné spanie. Rozkladacie pohovky s úložným priestorom, ktoré majú byť plnohodnotnou náhradou klasickej postele, či už v detských izbách alebo v priestorovo menších interiéroch, musia byť uspôsobené aj na tento účel využívania a mali by mať v popise uvedené, že sú vhodné pre každodenné spanie.

 

Na aké detaily sa zamerať?

Okrem kvality, ktorá je alfou a omegou pri výbere akéhokoľvek zariadenia do domácnosti, nepodceňujte ani tie najmenšie, ale zato veľmi podstatné detaily, ktoré môžu výrazne uľahčiť vaše každodenné používanie pohovky, napr. spôsob rozkladania pohovky, veľkosť a dostupnosť úložného priestoru (napr. úložný priestor dostupný spredu alebo zboku, vyklopením alebo výsuvom). Je dobré poznať aj materiál čalúnenia a spôsob jeho údržby (čím jednoduchšia údržba, tým lepšia životnosť) a obzvlášť to platí pre rozkladacie pohovky s úložným priestorom v detských izbách, kde sa znečisteniu pohovky určite nevyhnete.

 

Štýlové a kvalitné rozkladacie pohovky určené pre každý moderný interiér

Ak hľadáte naozaj kvalitné a zároveň štýlové rozkladacie pohovky s úložným priestorom pre váš moderný interiér, tak DREVONA je správnym miestom, kde nájdete niekoľko typov rozkladacích pohoviek, ako napr. JOHANNA  - celočalúnená rozkladacia pohovka s úložným priestorom dostupným vyklopením lôžka na spanie z prednej strany, pričom príjemné a pohodlné každodenné spanie zabezpečuje kvalitný sendvičový matrac. Rozkladacie pohovky s úložným priestorom, napr. KEVIN, ROYAL či FUN v zaujímavých farebných kombináciách tiež veľmi pekne doplnia každý interiér.

 

Rozkladacia pohovka s úložným priestorom ponúka niekoľko výhod v jednom

Príjemné a pohodlné sedenie, možnosť rozkladania, prídavné lôžko a praktický úložný priestor sú zväčša tie najdôležitejšie parametre, funkcie a výhody, ktoré pri výbere sedacieho nábytku do obývacej izby vyhľadávame, bez ohľadu na to, či si zvolíme jednoduchšiu pohovku (zväčša dvojsed) alebo väčšiu sedaciu napr. rohovú súpravu. Práve pre multifunkčnosť a niekoľko výhod v jednom je rozkladacia pohovka s úložným priestorom veľmi vyhľadávaným a obľúbeným produktom na trhu a väčšina domácností si vie pomocou takýchto pohoviek naozaj účelne zariadiť aj pomerne malý priestor.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk