Kategórie
 
 
 

Sedacie vaky

AQUAVAK A110, sedací vak, €79

Cez e-shop expedujeme ihneď >>>

Sedacie vaky - slide 1

Sedacie vaky

AQUAVAK A110, sedací vak, €79

Cez e-shop expedujeme ihneď >>>

Sedacie vaky - slide 2
 
 
 
 
Dôležitý oznam
 
 
 
DREVONA funguje!

Vážení zákazníci, využite pohodlný nákup a doručenie nábytku cez eshop alebo telefonicky na predajniach.

Vzhľadom na súčasnú situáciu platba na dobierku kuriérovi nie je možná.

Možná je platba na účet (IBAN: SK9511000000002945048774, VS = číslo vašej objednávky) alebo platba platobnou kartou ihneď po vytvorení objednávky cez eshop.

Predajne DREVONA poskytujú možnosť objednať nábytok telefonicky alebo emailom a takisto možnosť doručenia tovaru na adresu, platba možná aj v hotovosti.

 
 
Sedacie vaky
 
 
Cena
Farba
Žltá
Khaki
Zelená
Bordová
Červená
Oranžová
Hnedá
Biela
Šedá
Čierna
Fialová
Mentolová
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 

Sedacie vaky - Hnedá

Zoraď podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
%
Slovenský produkt
Sedací vak hnedo šedý AVA JOJO Soro 91
sedací vak hnedo šedý
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 

Sedacie vaky - mobilné pohodlie

Sedací vak je pomerne mladý nábytkový prvok, ktorý však vďaka univerzálnosti a praktickosti nadobúda stále väčšiu obľubu medzi mladými ľudmi. Veľkou výhodou sedacích vakov je ich schopnosť udržať si tvar, ktorý vyhovuje práve vám a vašej potrebe, ich malá váha a tým pádom možnosť presúvania sedacieho vaku práve tam, kde ho chcete mať. Drevona predáva sedacie vaky vlastnej výroby a na výrobu používa poťahové látky pre čalúnený nábytok ale aj nepremokavé látky vhodné pre použitie v exteriéry. Ak máte sedaciu súpravu z Drevony, môžete si k nej zakúpiť aj sedací vak v rovnakej poťahovej látke. Čo je veľkou výhodou ak si chcete nábytok zladiť v jednom farebnom prevedení.

 

Nepremokavý sedací vak

Moderným a vyhľadávaným je aj sedací vak z nepremokavého materiálu. Aktuli vak máte radi letné počasie a radi trávite voľný čas na slnku či pri bazéne určite využijete sedacie vaky do exteriéru. Ak začne pršať nemusíte sa báť a rychlo schovávať vak pred dažďom. Vôbec mu neublíži. Je na to jednoducho stvorený. Po daždi stačí len chvíľu počkať a slnko vak opäť vysuší. DREVONA vyrába aj detské sedacie vaky menšej veľkosti. Deti ich budú milovať. Výrábajú sa vo veselých farebných kombináciach s kvietkom. 

Okrem iného je vak na sedenie aj ideálnym darčekom pre Vašich blízkych alebo deti. Tak čo? Vyskúšate aj vy toto moderné pohodlie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia