Kategórie
 
 
 
 

Objednávku do €100 cez e-shop doručujeme po celej SR za €9

Objednávku do €300 cez e-shop doručujeme po celej SR za €19

Objednávku nad €300 cez e-shop doručujeme po celej SR za €29

 
 

Sedacia súprava tyrkysová STACY 3R+1+T

Sedacia súprava tyrkysová STACY 3R+1+T

moderná sedacia súprava z trojsedu, kresla a taburetky v tyrkysovom čalúnení
Dodanie
Dodanie: do 4 týždňov
Vaša cena: € 705
Doprava po celom Slovensku: € 9
Doprava zadarmo pri objednávke nad

Sedacia súprava tyrkysová STACY 3R+1+T

Šikovná rozkladacia trojsedačka, kreslo a taburetka v tyrkysovom poťahu

Sedacia súprava 3R+1+T STACY je určená do obývacej izby a pozostáva z jedného trojsedu, kresla a taburetky. Trojsed je určený na stenu i do priestoru a poskytuje plnohodnotné lôžko na kvalitný spánok s úložným priestorom. Kreslo sedacej súpravy môžete umiestniť podľa potreby vedľa sedačky alebo do priestoru miestnosti. Na praktickú taburetku s úložným priestorom si môžete napr. pri sedení v kresle vyložiť unavené nohy. Sedáky trojsedu sú vyrobené z predpätých pružín. Na sedák kresla a taburetky boli použité pohodlné vlnovce. Dva praktické vankúše dodávané so sedačkou odporúčame umiestniť ako ochranu operadiel na ľavom i pravom boku sedačky. Oceníte ich tiež pri relaxácii ako oporu chrbta alebo podložku pod nohy. Praktický úložný priestor pod sedákmi trojsedu a v taburetke poskytuje dostatok úložného priestoru, napr. na periny, vankúše alebo prikrývky. Na rozklad lôžka na spanie je použitý systém AUTOMAT.

Rozmery trojsedu STACY do obývačky sú – dĺžka: 220 cm, hĺbka: 98 cm, výška: 90 cm, výška sedenia: 43 cm. Rozmery lôžka na spanie sú – šírka: 146 cm, dĺžka: 195 cm. Rozmery kresla STACY do obývačky sú - dĺžka: 80 cm, hĺbka: 82 cm, výška: 90 cm, výška sedenia: 43 cm. Rozmery taburetky STACY sú - dĺžka: 80 cm, hĺbka: 60 cm, výška: 43 cm. Sedacia súprava do obývačky je čalúnená tyrkysovou poťahovou látkou s označením ETNA 85. Vankúše sú čalúnené sivou poťahovou látkou s označením ETNA 15. Sedacia súprava je dodávaná ako celok, ktorý pozostáva z troch samostatných častí, ktoré je možné umiestniť podľa vlastného uváženia. Sedacia súprava je kvalitný zahraničný nábytok distribuovaný spoločnosťou DREVONA.

Špecifikácia použitých poťahových materiálov súpravy STACY 3R+1+T:

  • ETNA 15: sivá látka, Zloženie: 100% polyester, Odolnosť proti oderu (Martindal): 100.000 otáčok, Gramáž (g/m2): 310,
  • ETNA 85: tyrkysová látka, Zloženie: 100% polyester, Odolnosť proti oderu (Martindal): 100.000 otáčok, Gramáž (g/m2): 350.

Ďalšie sedacie súpravy do obývačky

 
 
drevona-70-rokov.png
 
 
Navštívili ste
%
Sedacia súprava tyrkysová STACY 3R+1+T
moderná sedacia súprava z trojsedu, kresla a taburetky v tyrkysovom čalúnení
Dodanie
Dodanie: do 4 týždňov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia