Kategórie
 
 
 

Sedacia súprava LENA

€559

Cez e-shop expedujeme ihneď >>>

Sedacie súpravy a sedačky - slide 1
 
 
Dôležitý oznam
 
 
 
 
 
DREVONA funguje!

Vážení zákazníci, využite pohodlný nákup a doručenie nábytku cez eshop alebo telefonicky.

Vzhľadom na súčasnú situáciu platba na dobierku kuriérovi nie je možná.

Možná je platba na účet (IBAN: SK9511000000002945048774, VS = číslo vašej objednávky) alebo platba platobnou kartou ihneď po vytvorení objednávky cez eshop.

Predajne DREVONA poskytujú možnosť objednať nábytok telefonicky alebo emailom a takisto možnosť doručenia tovaru na adresu, platba možná aj v hotovosti.

 
 
 
 
Vyberte si z ponuky

Sedacie súpravy a sedačky - 88 cm

Zoraď podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
%
Kreslo tmavo zelené TAMMY Gusto 34
pohodlné kreslo zo súpravy TAMMY v tmavo zelenom čalúnení
Dodanie
Dodanie: Cez eshop: do 10 dní
%
Sedačka rozkladacia modrá TAMMY Gusto 72
rozkladacia sedačka s úložným priestorom v modrej látke
Dodanie
Dodanie: Cez eshop: do 10 dní
%
Sedačka rozkladacia tmavo zelená TAMMY Gusto 34
rozkladacia sedačka s úložným priestorom v tmavo zelenej látke
Dodanie
Dodanie: Cez eshop: do 10 dní
%
Kreslo šedé TAMMY Gusto 86
pohodlné kreslo zo súpravy TAMMY v šedom čalúnení
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
%
Kreslo zelené TAMMY Gusto 33
pohodlné kreslo zo súpravy TAMMY v zelenom čalúnení
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
%
Kreslo modré TAMMY Gusto 72
pohodlné kreslo zo súpravy TAMMY v modrom čalúnení
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
%
Kreslo tmavo šedé TAMMY Gusto 95
pohodlné kreslo zo súpravy TAMMY v tmavo šedom čalúnení
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
%
Kreslo ružové TAMMY Gusto 61
pohodlné kreslo zo súpravy TAMMY v ružovom čalúnení
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
%
Kreslo hnedé TAMMY Gusto 20
pohodlné kreslo zo súpravy TAMMY v hnedom čalúnení
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
%
Kreslo svetlo hnedé TAMMY Gusto 09
pohodlné kreslo zo súpravy TAMMY v svetlo hnedom čalúnení
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
%
Sedačka rozkladacia zelená TAMMY Gusto 33
rozkladacia sedačka s úložným priestorom v zelenej látke
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
%
Sedačka rozkladacia tmavo šedá TAMMY Gusto 95
rozkladacia sedačka s úložným priestorom v tmavo šedej látke
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 

Sedacie súpravy a sedačky

Dnešný uponáhľaný svet nám dáva dosť zabrať, a preto sa po namáhavom dni v práci alebo škole tešíme na zaslúžený oddych. Ten si najčastejšie doprajeme na pohodlnej sedačke v našej obývačke. Mnohí z nás si záver dňa bez sedačky ani nedokážu predstaviť. Preto sa snažíme kupovať si sedačky a sedacie súpravy, ktoré sú pohodlné a taktiež kvalitné. Veď kvalitná sedačka vydrží aj 10 rokov a možno aj dlhšie, tak prečo trochu nezainvestovať. Okrem toho sedacie súpravy sú spolu s obývacou stenou a konferenčným stolíkom základom každej obývačky. A neslúžia len na oddych, ale aj na usadenie hostí či strávenie príjemných chvíľ s rodinou.

Komfortné sedacie súpravy do obývačky

Pri rozhodovaní o kúpe sedacej súpravy zvolíme väčšinou kompromis medzi pohodlím, vzhľadom a materiálom. Správne sedacie súpravy by mali byť okrem kvality použitých materiálov aj stabilná a funkčná. Väčšina sedacích súprav ponúka množstvo rôznych funkcií ako možnosť rozloženia, variabilita jednotlivých dielov, úložný priestor alebo polohovateľnosť sedačky. Pre správne rozhodnutie by sme sa mali zamyslieť komu a za akým účelom bude sedačka slúžiť. V domácnosti pred televízorom na sedačke sedíme formálne hádam iba pri návštevách a skôr využívame druhý spôsob a to neformálne sedenie až ležanie. Keďže si potrebujeme aj uvoľniť nohy po náročnom dni, tak výborným doplnkom pre zaslúžený relax na sedačke je taburetka.

Poťahy na naše sedačky

Na sedačky sa používajú rôzne druhy poťahových materiálov: mikrovlákno, mikroplyš, textilná koža, eko koža, koža a ďalšie. Prvé, čo nás na sedačke zaujme je jej dizajn a farebné prevedenie. Pri rozhodovaní, ktorý typ poťahu sedačky si zvoliť sa odporúčame riadiť základnými vlastnosťami: dobrá odolnosť voči ťahu a tlaku, pevnosť a hustota vlákien, ľahká údržba, stabilita farby pred oderom, životnosť použitého materiálu a samozrejme by Vám mal ladiť s interiérom a ďalším nábytkom v obývačke.

Najžiadanejším materiálom býva bavlna, ale počítajte s kratšou životnosťou, pretože má nižšiu odolnosť. Sedacie súpravy z  mikrovlákien a mikroplyšu patria k materiálom s dlhou životnosťou a príjemným na dotyk, pričom sa zároveň jednoducho udržujú. Najčastejšie odporúčaným materiálom je koža, pretože kožená sedačka býva pevná ľahko prispôsobiteľná zvyšku interiéru a je vhodná aj pri detských živloch, ľahko sa udržuje a čistí. Vhodným doplnkom sedačky je pekný návlek, ktorý sedačku chráni a aj udržuje jednoducho bez nedostatkov tipu škvrny.

Celočalúnené sedačky

Ak si chcete predeliť väčší priestor v byte, jednou z možností je umiestniť celočalúnenú sedaciu súpravu do priestoru. Naše celočalúnené sedačky s čalúneným chrbtom sú na to vhodné.

Sedacie súpravy z DREVONY

DREVONA je zárukou kvality a spokojnosti svojich zákazníkov. Aby sme vyhoveli čo najširšej škále požiadaviek, v našej širokej ponuke si môžete vybrať sedacie súpravy viacerých druhov. Ponúkame samostatné sedačky, ktoré sa skvelo hodia do obývačiek s menším priestorom. Naopak, ak je obývačka veľká a priestor chcete využiť čo najlepšie, sedacie súpravy 3+2+1 môžu byť pre vás výborným riešením. Okrem toho, čím viac miesta na sedenie, tým viac hostí či členov rodiny môžete usadiť. Ak u vás z času na čas niekto prespí, a nemáte posteľ navyše, v našej ponuke nájdete aj sedačky rozkladacie, s jednoduchou manipuláciou. V neposlednom rade ponúkame aj rohové sedacie súpravy, ktoré taktiež poskytujú veľa miesta na sedenie, no nezaberajú až tak veľa priestoru.

V ponuke máme sedacie súpravy rôznych farebných prevedení, z rôznych materiálov, takže ich ľahko skombinujete s ostatným nábytkom vo vašej obývačke. Sedačky DREVONA sú kvalitnými slovenskými výrobkami, ktoré vám zaručia príjemné posedenie a oddych po náročnom dni, pri filme, s priateľmi či rodinou. Navštívte našu kamennú predajňu alebo nakupujte online. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia