Kategórie
 
 
 
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Sedacie súpravy a sedačky - 95 cm

 
 
 
 
Vyberte si z ponuky
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Sedacie súpravy a sedačky

Dnešný uponáhľaný svet nám dáva dosť zabrať, a preto sa po namáhavom dni v práci alebo škole tešíme na zaslúžený oddych. Ten si najčastejšie doprajeme na pohodlnej sedačke v našej obývačke. Mnohí z nás si záver dňa bez sedačky ani nedokážu predstaviť. Preto sa snažíme kupovať si sedačky a sedacie súpravy, ktoré sú pohodlné a taktiež kvalitné. Veď kvalitná sedačka vydrží aj 10 rokov a možno aj dlhšie, tak prečo trochu nezainvestovať. Okrem toho sedacie súpravy sú spolu s obývacou stenou a konferenčným stolíkom základom každej obývačky. A neslúžia len na oddych, ale aj na usadenie hostí či strávenie príjemných chvíľ s rodinou.

Komfortné sedacie súpravy do obývačky

Pri rozhodovaní o kúpe sedacej súpravy zvolíme väčšinou kompromis medzi pohodlím, vzhľadom a materiálom. Správne sedacie súpravy by mali byť okrem kvality použitých materiálov aj stabilná a funkčná. Väčšina sedacích súprav ponúka množstvo rôznych funkcií ako možnosť rozloženia, variabilita jednotlivých dielov, úložný priestor alebo polohovateľnosť sedačky. Pre správne rozhodnutie by sme sa mali zamyslieť komu a za akým účelom bude sedačka slúžiť. V domácnosti pred televízorom na sedačke sedíme formálne hádam iba pri návštevách a skôr využívame druhý spôsob a to neformálne sedenie až ležanie. Keďže si potrebujeme aj uvoľniť nohy po náročnom dni, tak výborným doplnkom pre zaslúžený relax na sedačke je taburetka.

Poťahy na naše sedačky

Na sedačky sa používajú rôzne druhy poťahových materiálov: mikrovlákno, mikroplyš, textilná koža, eko koža, koža a ďalšie. Prvé, čo nás na sedačke zaujme je jej dizajn a farebné prevedenie. Pri rozhodovaní, ktorý typ poťahu sedačky si zvoliť sa odporúčame riadiť základnými vlastnosťami: dobrá odolnosť voči ťahu a tlaku, pevnosť a hustota vlákien, ľahká údržba, stabilita farby pred oderom, životnosť použitého materiálu a samozrejme by Vám mal ladiť s interiérom a ďalším nábytkom v obývačke.

Najžiadanejším materiálom býva bavlna, ale počítajte s kratšou životnosťou, pretože má nižšiu odolnosť. Sedacie súpravy z  mikrovlákien a mikroplyšu patria k materiálom s dlhou životnosťou a príjemným na dotyk, pričom sa zároveň jednoducho udržujú. Najčastejšie odporúčaným materiálom je koža, pretože kožená sedačka býva pevná ľahko prispôsobiteľná zvyšku interiéru a je vhodná aj pri detských živloch, ľahko sa udržuje a čistí. Vhodným doplnkom sedačky je pekný návlek, ktorý sedačku chráni a aj udržuje jednoducho bez nedostatkov tipu škvrny.

Celočalúnené sedačky

Ak si chcete predeliť väčší priestor v byte, jednou z možností je umiestniť celočalúnenú sedaciu súpravu do priestoru. Naše celočalúnené sedačky s čalúneným chrbtom sú na to vhodné.

Sedacie súpravy z DREVONY

DREVONA je zárukou kvality a spokojnosti svojich zákazníkov. Aby sme vyhoveli čo najširšej škále požiadaviek, v našej širokej ponuke si môžete vybrať sedacie súpravy viacerých druhov. Ponúkame samostatné sedačky, ktoré sa skvelo hodia do obývačiek s menším priestorom. Naopak, ak je obývačka veľká a priestor chcete využiť čo najlepšie, sedacie súpravy 3+2+1 môžu byť pre vás výborným riešením. Okrem toho, čím viac miesta na sedenie, tým viac hostí či členov rodiny môžete usadiť. Ak u vás z času na čas niekto prespí, a nemáte posteľ navyše, v našej ponuke nájdete aj sedačky rozkladacie, s jednoduchou manipuláciou. V neposlednom rade ponúkame aj rohové sedacie súpravy, ktoré taktiež poskytujú veľa miesta na sedenie, no nezaberajú až tak veľa priestoru.

V ponuke máme sedacie súpravy rôznych farebných prevedení, z rôznych materiálov, takže ich ľahko skombinujete s ostatným nábytkom vo vašej obývačke. Sedačky DREVONA sú kvalitnými slovenskými výrobkami, ktoré vám zaručia príjemné posedenie a oddych po náročnom dni, pri filme, s priateľmi či rodinou. Navštívte našu kamennú predajňu alebo nakupujte online. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia